Sukienka

Czy wypada iść w czerwonej sukience na wesele?

Replies

1. Sylwia Modna Sylwia Modna

Jak najbardziej odpowiednia, chociaż widziałam podobne w kolorze fuksji i też ślicznie się prezentują ...ale to wesele to już chyba było.

2. Ania Czarnecka Ania Czarnecka

wg mnie bardzo ładna :) ale polecam tez www.soyvika.pl tu jest taka świetna pastelowa różowa sukienka :)

3. dantukakrysztal dantukakrysztal

Mi się ta sukienka mega podoba :) Chociaż warto też sie rozejrzeć za innymi. Np. tutaj jest całkiem fajna tania odzież damska http://ryba.net.pl/ :)

4. Joanna Kowalenko Joanna Kowalenko

bardzo ładny krój, jedyne co nie wypada to w białej żeby nie przyćmić panny młodej :)

5. Kelosz Melosz Kelosz Melosz

Tak!

6. Marcelina Kwiecińska Marcelina Kwiecińska

Bardzo ładna sukienka. Świetnie nadaje się na wesele. Jedyne o czym musisz pamiętać to aby założyć jakiś żakiet albo bolerko do kościoła

7. kaludia kos kaludia kos

No pewnie, sama zamierzam iść w takiej. ;)

8. Nadia Witrowska Nadia Witrowska

Powiedzcie mi proszę gdzie można uszyć sukienkę? Ja mam olbrzymi problem z doborem rozmiaru dla siebie, więc chciałam sobie coś uszyć, ale nie wiem gdzie mam się udać. Też chciałabym bardzo coś w kolorze czerwonym.

9. Elwira Elwira Elwira Elwira

popytaj moze wsrod znajomych, moze one beda cos wiecej wiedzialy w tym temacie

10. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Najlepiej zapytaj krawcowej w miejscu zamieszkania. tylko takie uszycie sukienki będzie trochę trwało.

11. Dominika Woźniak Dominika Woźniak

Ja natknęłam się ostatnio na salon, w którym sprzedają gotowe sukienki koktajlowe i wieczorowe, ale również dowiedziałam się, że w swojej ofercie maja szycie na miarę. Salon Evita na Długiej w Krakowie :) co prawda nie musiałam nic szyć bo wybrałam piękną sukienkę koronkową z ich gotowej oferty, ale możesz spróbować tam :)))))

12. Izabella Remer Izabella Remer

Jasne, że tak. W zasadzie nie wypada iść tylko w białej lub czarnej sukience. Na dodatek ten krój świetnie sprawdzi się na weselu, sukienka będzie wygodna i bez problemu będziesz mogła w niej tańczyć. Jak dla mnie to dobry wybór ;) Jednak, jeśli nie jesteś przekonana co do koloru, to zerknij na https://www.ceneo.pl/Sukienki/Rodzaj:Rozkloszowane.htm tam jest wiele eleganckich, rozkloszowanych sukienek. Może znajdziesz coś w kolorze, który bardziej ci odpowiada.

13. Monika Flisiak Monika Flisiak

no pewnie, że czerwony kolor jest na miejscu :) jeśli mowa o tym, co wypada a co nie, to wydaje mi się, że biała sukienka i jeszcze na dodatek długa to słaby pomysł na kreacje weselną ;) juz nawet lepszą opcją są czarne sukienki np https://whitervbbit.com/product/czarna-sukienka-olowkowa-black-velvet/

FASHION

1. Markowe okulary

Last reply: Anna Olech .

2. Nosicie okulary czy soczewki

Last reply: Anna Madison .

3. Sukienka

Last reply: Monika Flisiak .

4. Norweski sweterek

Last reply: Izabella Remer .

5. T-shirty z nadrukami

Last reply: Iza Bednarska .

People You May Like