Tanie wakacje za granicą?

Hej dziewczyny! Chciałabym w końcu w tym roku wybrać się na wakacje gdzieś za granicę. W takie miejsce, gdzie mogłabym się troch poleżeć na słońcu i przynajmniej mieć pewność, że dopisze mi pogoda. Myślę o Hiszpanii albo Włoszech, ale trochę obawiam się cen... Mimo wszystko jest to zwykle dość spory wydatek, a jako młoda studentka niestety nie zarabiam jeszcze takich pieniędzy, by móc sobie pozwolić na to bez wielu wyrzeczeń. Czy orientujecie się może, gdzie mogłabym znaleźć najtańsze oferty? Może są jakieś biura, które mają okazyjne ceny, albo zniżki dla studentów? Wiem też, że są takie firmy, które organizują wyjazdy dla studentów, ale nie koniecznie chodzi mi o coś w stylu kolonii czy obozu. Proszę doradźcie mi, bo wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a potem może być problem z miejscem. Z góry dzięki, pozdrawiam!

Replies

 1. Łukasz Dębicki Łukasz Dębicki

  W ubiegłym roku wynająłem samochód i pojechałem ze znajomymi do Chorwacji: https://car-rental.pl. Było świetnie, gdyż zamiast siedzieć w jednym miejscu zobaczyliśmy aż trzy: Split, Krk i Makarską. W każdym razie, jeśli znajdziesz jakieś last minute to się nie wahaj ;)

 2. Mag Daa Mag Daa

  Ja kupiłam wakacje tutaj:http://zakladam24.pl/short/50vyb byliśmy naprawdę zadowoleni, a ceny są konkurencyjne.

 3. Matt Seo Matt Seo

  Po co zagranica kiedy u nas upały i można elegancko spędzić wakacje http://magnolia.boo.pl

 4. Magdalena Kozioł Magdalena Kozioł

  Teraz jest bardzo dobry okres na wakacje i sporo ofert lat minute, wejdź sobie na https://bissole.pl/, to rzetelne biuro, które może znaleźć dla Ciebie indywidualną ofertę.

 5. Angelika Wrzos Angelika Wrzos

  Polecam Grecję i Maltę :) Ale w Polsce też może być fajnie! My jeździmy od czasu do czasu na weekendy do SPA. Najczęściej na zamek do Janowa Podlaskiego, bo mamy całkiem blisko, a okolica jest przewspaniała :)

 6. Madzia Fora Madzia Fora

  W tym roku na pewno zostaje w Polsce. Chce na pewno odwiedzić polskie góry, morze i na końcu spędzić kilka dni w Bieszczadach. Zdecydowałam się również na małą wycieczkę bieszczadzką kolejką https://bieszczady.land/przewodnik/bieszczadzka-kolejka-lesna/ co sądzicie?

 7. Pysiak Pysiak

  Spokojnie polecam brać urlop i polować na last minute na https://last-minute.io - wbijasz i szukasz, polujesz. Ja co roku znajduje -50% na wycieczce :) cierpliwości i wyrozumiałości

 8. piotrk piotrk

  Tanie wakacje, to wogóle warto?

 9. Monika Wieczór Monika Wieczór

  Poszukaj na internecie różnych ofert często można trafić na fajne promocje :)

 10. Amelia Lis Amelia Lis

  Teraz w internecie znajdziecie mnóstwo ciekawych i tanich ofert jeśli chodzi o wakacje. W tym roku wraz z chłopakiem zdecydowaliśmy się na wyjazd z niemieckiego biura podróży https://gaptravel.net/oferty-de/ mam nadzieje, że wakacje będą udane. Hotel jest wspaniały z tego co widziałam :)

 11. Anna Zborowicz Zborowicz Anna Zborowicz Zborowicz

  Ja uwielbiam wakacje jesienią i to w Polsce. Nie lubię żadnych last minute ani niczego takiego - Polska to jest to! Teraz wybieram się do Krakowa. Wybiorę hotel gdzieś gdzie jest restauracja z wykwintną kuchnią kraków. Myślę o tym: http://www.krakowexpress.pl/restauracja-i-bar-krakow/ Mają też super drinki!

 12. Hania Wróblewska Hania Wróblewska

  z last minute warto coś poszukać, zawsze się trafi coś ciekawego.

 13. Renia Wryk Renia Wryk

  Teraz już praktycznie nie ma różnicy w cenie między Polską a za granicą także wybierz miejsce do którego na serio chcesz jechać ;)