Jak usunąc takie ślady po trądziku?

Zmagam się z trądzikiem od kilku lat. Chodzę do dermatologa, niby przepisuje mi różne preparaty, maści, tabletki itp. ale to mi nic nie pomaga. Najgorsze są czerwone ślady na twarzy, których nawet najlepszy podkład, korektor, puder nie chce zakryc. Na zdjęciach Wam pokazuje jak to wygląda bez makijażu. Mam ten problem głownie w kącikach brody oraz na policzkach.

Macie może jakies sprawdzone maści itp. na chociaż zmniejszenie ich albo zeby nie były takie czerwone? Wszelkie sposoby mile widziane i z góry dziękuje :)

Replies

 1. Anna Sezamowa Anna Sezamowa

  Proponuję się skontaktować z dobrym kosmetologiem, takie ślady najlepiej usunąć zabiegiem. Na http://perlabeauty.pl możecie uzyskać trafione porady na temat Waszej urody i zdrowia

 2. anna ban anna ban

  U mnie bardzo podziałał Anti Acne Floslek.

 3. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Dermatolog powinien pomóc.

 4. Klara Parol Klara Parol

  ja wcierałam bio oil olejek i jestem zadowolona z efektu. trochę czasochłonne i wymaga systematyczności, ale rezultaty są. moje zaczerwienienia zniknęły, blizny stawały się bledsze, koloryt skóry powrócił no i wysuszona cera się nawilżała.

 5. anna ban anna ban

  Mi pomógł dobry lekarz i kosmetyki Anti Acne Floslek. Stosowane regularnie pomogły usunąć zmiany i odzyskać piękną skórę.

 6. Marysia Sokołowska Marysia Sokołowska

  Polecam wizytę u dobrego specjalisty dermatologa. Mi bardzo pomogli lekarze z centrum https://www.febumed.com.pl/ . Takie ślady można z powodzeniem leczyć przy pomocy odpowiednich maści i tabletek.

 7. Daria Daria Daria Daria

  Hej :)
  Ja na blizny potrądzikowe polecam zabieg z wykorzystaniem radiesse, który możecie znaleźć tutaj: https://www.klinikaambroziak.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/hydroksyapatyt-wapnia/ . Sama korzystałam z tego zabiegu na moje blizny po trądziku i jestem bardzo zadowolona z efektów :)