nowa współpraca a paczki brak

nawiązałam współprace z nową firmą , podałam adres i numer telefonu. Dostałam smsa że paczka przyjdzie 28.04 miedzy 10-14 godziną. czekałam w tym dniu na nią i nikt nie przyjechał , na statusie było napisane że nikogo w domu nie było i tu haczyk bo były w domu dwie osoby ja i moja babcia.
Oczywiście zadzwoniłam do nich a pani powiedziała że dziś czyli 30 kwietnia ma przyjść ponownie paczka z kurierem , chciałam jej się zapytać czemu ten pan nie zadzwonił na mój numer skoro go podałam i się szybko rozłączyła.

i tu moje pytanie: czy ktoś był podobnej sytuacji i czy będę musiała coś oddać ten firmie bo będzie ?

Replies

 1. Anastazja Kowal Anastazja Kowal

  A dlaczego masz oddawać? Przecież to zupełnie nie Twoja wina, że kurier nawalił. Serio, dziwna sytuacja. Czy nawiązanie współpracy jest na jakiś dłuższy czas, czy jest super wiążące, czy może można szybko to zmienić? Wygląda na to, że firma nie specjalnie się przejmuje klientem, a skoro masz pewność, że kłamią, to tym bardziej proponuję przejść do kogoś bardziej kompetentnego. Mnie się współpraca z DHL-em układa idealnie -http://www.dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_poland/pl/private-customers/domestic-parcels.html - żadnych kombinacji, kurier zawsze oddzwania, bez fałszerstw i na czas.

 2. Damian Sierakowski Damian Sierakowski

  W przyszłości polecam skorzystać z usług pośrednika kurierskiego. Wielokrotnie wysyłałem w ten sposób paczki i dotąd nigdy się nie zawiodłem. https://www.parcelabc.pl/wysylka-c2/przesylki-do-warszawa/175/293

 3. Bernadeta Pawlik Bernadeta Pawlik

  Gdzieś już słyszałam taką historię, niczego im nie musisz oddawać, bo przecież nic nie dostałaś. To oni się nie wywiązali z umowy

OUR BLOGS

 1. Pinned thread

  Nowe posty

  Last reply: KatarzynaK .

 2. INSTAGRAM

  Last reply: Magdalena Aftyka .

 3. Promocja bloga

  Last reply: Paulina Wuczko .

 4. Praca

  Last reply: Alicja Takiczuk .

 5. Makijaż sylwestrowy

  Last reply: Karolina KB. .

People You May Like