Ciąża po 35

Czy są tu osoby, które rodziły dziecko po 35? Wiem, że nie jest to jeszcze jakaś zaporowa granica, ale na pewno nie jest to też czas idealny na ciążę. Jak najlepiej zadbać o siebie, jeśli myśli się o dziecku w takim wieku? Gdzie poszukać fachowej pomocy?

Replies

1. Maria Lamaria Maria Lamaria

wydaje mi się, że każda kobieta w wieku 35 nie powinna mieć problemów z zajściem w ciąże, jeśli wam jednak nie wychodzi to polecam zgłosić się do dobrych i doświadczonych ginekologów. Mi pomogła lekarz dr Aleksandra Ozimek z centrum medycznego Babka Medica – profesjonalne podejście do pacjenta i duże wsparcie .

2. marcelina xxx marcelina xxx

35 lat to w obecnych czasach normalny wiek na rodzenie dzieci ;) Ja bym się bardziej bała tych kolek, ząbkowania, chorób, nieprzespanych nocy xD (zaopatrz dobrze apteczkę m.in. w Viburcol hehe

3. Herbata Cytrynowa Herbata Cytrynowa

Teraz dużo mam dopiero po 30tce decyduje si na pierwsze dziecko, dużo moich znajomych 40+ niedawno rodziło dzieci, na pewno przygotowanai trzeba zacząć od wizyty u lekarza i brania kwasu foliowego https://www.doz.pl/apteka/p134137-DOZ_PRODUCT_Kwas_foliowy_tabletki_90_szt. ten jet dobry i niedrogi.

4. Antonia Max Antonia Max

wizyta u gina obowiązkowo, teraz to zlecają od razu pakiet badań, też myślalam o samym kwasie foliowy, ale mój lekarz powiedzial że lepiej coś bardziej kompleksowego brać, dlatego ja brałam mamadha premium, bo ma tych 5 zalecanych na okres ciąży składników.

HYDEPARK

1. Meble do wąskiego przedpokoju

Last reply: Angelika Kowol .

2. Motywacja pracowników

Last reply: Agata Kowal .

3. Gdzie i o jakich porach czytacie

Last reply: Anna Irwa .

4. Przepisy na zupy

Last reply: Kamila Gwiazdowska .

5. zamienniki do drukarki

Last reply: Antonia Max .

People You May Like