Dlaczego czarny stał się tak popularny w Polsce?

Nie mieszkam w Polsce od wielu lat i widzę ze zgrozą, że czarny jest teraz bardzo popularny, który nigdy nie był.
Jestem bardzo ciekawa jak to się stało? Czy moga blogerki opisac historię jak czarny stał się tak popularny i dlaczego? Kto wprowadził muzułmanski czarny do Polski? Czy czarny jest też popularny na ulicy, czy tylko na stronach MP? Czy czarny oznacza, że jestem z Paryża?

Replies

1. Krystyna Majchrzak Krystyna Majchrzak

Czarny jest popularny bo po prostu wyszczupla, nie ma innego wytłumaczenia :) A że tyle osób uwielbia ten kolor to nic dziwnego.

2. Amanda Niedrich Amanda Niedrich

Uniwersalny, minimalistyczny i elegancki kolor, a ludzie mają coraz większą świadomość tego, jak się ubierać i myślę, że właśnie dlatego coraz częściej sięgają po tą bezpieczną barwę.

3. Amanda Niedrich Amanda Niedrich

Ja sama też bardzo się lubię z kolorem czarnym :)

4. Zoio PL Official Zoio PL Official

To bardzo uniwersalny kolor i nie ma z nim trudności w łączeniu z innymi elementami.

5. wiolka dabrowska wiolka dabrowska

Czarny całkiem nieźle pasuje do wielu propozycji. Ostatnio fajne kreacj znalazłam na blogu http://wyjatkowa-szafa.pl/czym-laczyc-damskich-kurtek-wiosennych a szczególnie jak zrobić coś wyjątkowego.

6. Dazzles in Green Dazzles in Green

@Kornelia Kacperska: Moje pytanie było: kiedy się czarny stał popularny w Polsce, ponieważ gdy ja mieszkałam w Polsce to czarny się nosiło na cmentarz i tam powinien pozostać.

7. Dazzles in Green Dazzles in Green

@Zoio PL Official: Sukienki są ładne ale za krótkie.

8. Dazzles in Green Dazzles in Green

@Amanda Niedrich: Dzień dobry Pani Amando. Mam rubrykę o psychologi kolorów na moim blogu. Spojrzałam na Pani stylizacje. Nie powinna Pani nosić czerwony i czarny razem. Te dwa kolory powodują złą energię.

9. Dazzles in Green Dazzles in Green

@Aleksandra Dudek: Cała Europa Południowa chodzi na czarno w temperaturze 40C. Byli okupowani przez Muzułmanów, stąd się to wzieło.

10. Jan Kowalski Jan Kowalski

I znowu te stereotypy...czarny nie bo to, czarny nie bo tamto... masakra! jak ktoś lubi to niech w takim kolorze chodzi i nikomu nic do tego!

11. Dazzles in Green Dazzles in Green

@kesja nita: Cieszę się, że się Pani uwalnia od czarnego. . Powinna Pani wybierać kolory, które pomagają psychologicznie.

12. Dazzles in Green Dazzles in Green

@Jan Kowalski: Czarny nie jest kolorem.
    Czy wybieramy kolory (albo style) ponieważ je lubimy, czy korporacje je nam narzucają?

13. Dazzles in Green Dazzles in Green

@Monika Wilczyńska: Nie prawda. Tylko wdowy uzywaly czarnego.

14. Dazzles in Green Dazzles in Green

@Karolina Pralina: Prawdopodobnie cierpi Pani na depresję