dom w nowoczesnym stylu

Przeglądałam stronę z propozycjami aranżacji salonu określanym jako styl nowoczesny http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/galeria-wnetrz/salon/styl-nowoczesny,ta5:21.html . Przyznam się że mam mieszane uczucia. Ławostół w formie euro palety na kółkach od wózka magazynowego, okna bez firanek, czy krzesło plastikowe obok komody z lat sześćdziesiątych i krzeseł drewnianych nie przekonuje mnie, podobnie jak aluminiowa drabina służąca do wieszania ręczników. Jednak kilka propozycji mniej szokuje, a nawet jest bardzo funkcjonalne. Ciekawa jestem waszych opinii

Replies

 1. Marietta Maj Marietta Maj

  Mam mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu i zastosowałam wiele nietuzinkowych rozwiązań. Dla przykładu - panele szklane do łazienki. Genialny pomysł i trwałość. Gdyby ktoś był zainteresowany, to mogę polecić sklep https://skycolor24.pl/panel-szklany-104-lazienka.html - na żywo wyglądają lepiej. Są bardzo efektowne i odporne na wilgoć.

 2. Marysia Sokołowska Marysia Sokołowska

  Dom urządzony w nowoczesnym stylu można kupić. Nie wyobrażam sobie bym miała zajmować się budową. Moim zdaniem warto zainteresować się ofertą biura https://www.russjan.com/gdansk-domy,21,pl.html . Można tam znaleźć piękne, eleganckie i nowoczesne domy gotowe do zamieszkania.

 3. Kamila Gwiazdowska Kamila Gwiazdowska

  Polecam zwrócić uwagę równeiż na to w jakiej tkaninie sa meble: https://meblearkadius.pl/tkanina-sawana-latwa-w-utrzymaniu-w-czystosci/ Jest to po prostu ciasny splot płócienny. .Tkaniny tego rodzaju doskonale sprawdzają się jako materiały obiciowe na komplety wypoczynkowe, kanapy, sofy i inne tego rodzaju meble. Kolorów jest wiele, sama zamawiałam ostatnio łóżko do sypialni własnie w jasno szarym kolorku w tkaninie sawana ( mam w niej wypoczynek w salonie i sofa po kilku latach użytkowania wyglada bardzo dobrze, tak wiec nie będę jej na razie wymieniała).

 4. Asia Żabińska Asia Żabińska

  A może sprawdź sobie usługi architekta wnętrz, który urządzi dom dla Ciebie? Zobacz może na ich ofertę http://espirointerior.pl/, piękne wnętrza robią :) To duże ułatwienie.

 5. Zofia Nowakowska Zofia Nowakowska

  A co ze ścianami? Zastanawiam się, jaki sposób zdobień sprawdzi się najlepiej... Znajomi polecali mi IOD transfery, ale nie wiem, czy dobrze je zaaplikuje. Chodzi mi o takie szablony jak tutaj: http://oldnewstyle.com/produkty/iod-transfery/