GDZIE KUPIĆ SUKIENKĘ NA WESELE?

Hej, dziewczyny! Tego lata jestem zaproszona na kilka wesel. Chciałabym kupić oryginalną sukienkę w przyzwoitej cenie. Jakie strony www z sukienkami polecacie? Z góry thx za odpowiedzi :)

Replies

 1. Gabriela Pacek Gabriela Pacek


  Sprawdź może jak to wygląda w sklepie https://stylija.pl/. Znajoma mi poleciła na prezent dla mamy i rzeczywiście znalazłam fajną sukienkę, mama zadowolona, wygląda bardzo dobrze, myślę że warto sobie tam zerknąć.

 2. Michalina Ziębek Michalina Ziębek

  W sklepie XELKA są fajne sukienki plus size i mniejsze. Tutaj masz link do tej co ja kupowałam na wesele: http://bit.ly/318OaaA

 3. Monika Lewandowska Monika Lewandowska

  Zwegrodzki.pl :) Jest tam moja ulubiona marka Marco Diamanti :) Piękne, włoskie fasony w dobrych cenach, jak za taką jakość :) Poza tym zero problemów z wysyłką czy wymianą.

 4. Hania Wróblewska Hania Wróblewska

  Możliwości w zakresie wyboru sklepu masz bardzo wiele, zwłaszcza w internecie. Dlatego często trudno jest zdecydować się na coś konkretnego. Znam to doskonale. W takich sytuacjach, bardzo pomocne są serwisy takie jak https://www.ceneo.pl/Sukienki/Rodzaj:Sportowe.htm będący jedną z największych porównywarek sklepów i ofert, co bardzo ułatwia wybór oferty która sprosta ona naszym oczekiwaniom oraz kieszeniom :)

 5. Wiktoria Caryk Wiktoria Caryk

  Polecam kupowanie w sklepie https://www.lejdi.pl/. bardzo fajna propozycja, duży wybór różnych odzieżowych propozycji, szczególnie wiele różnych sukienek więc myślę, że możesz tam coś dla siebie interesującego wybrać.

 6. Anastazja Dębska Anastazja Dębska

  Dziewczyny ! Sukienka na wesele którą zakupiłam niedawno i jestem z niej zachwycona :) Sklep nie jest bardzo popularny ale szyją w nim boskie rzeczy :) -https://nunu.pl/

 7. Gabriela Pacek Gabriela Pacek

  Polecam zajrzeć do tego sklepu https://www.lejdi.pl/ . Kupowałam tam sukienkę już dwa razy, przede wszystkim na wesele, ale też na sylwestra i z obu byłam bardzo zadowolona.

 8. EWA Drewniak EWA Drewniak

  Ja polecam https://e-sukienki.pl kupiłam u nich już dwie sukienki i jestem bardzo zadowolona. Maja duży wybór fasonów więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Nawet moja mama kupiła u nich sukienkę i jest zadowolona.