GDZIE KUPIĆ SUKIENKĘ NA WESELE?

Hej, dziewczyny! Tego lata jestem zaproszona na kilka wesel. Chciałabym kupić oryginalną sukienkę w przyzwoitej cenie. Jakie strony www z sukienkami polecacie? Z góry thx za odpowiedzi :)

Replies

 1. Mika Retka Mika Retka

  A mówi Wam coś nazwa Galeria Milano? Dziewczyny, moim zdaniem tam warto szukać sukienki na taką okazję - najlepsze jakościowo, bardzo dobrze leżą. Ubrania są włoskich projektantów, ja na większe wyjście zawsze kupuję tam (w Warszawie, CH Land), pomimo tego, że muszę dojechać.

 2. Lemoniade Girls Lemoniade Girls
 3. Anais Roue Anais Roue

  Zapraszam do mojego sklepu duży wybór pięknych sukienek w konkurencyjnych cenach
  https://bibabi.pl

 4. Quintessence of Beauty Quintessence of Beauty

  Możesz również wypożyczyć sukienkę na wesele, po co kupować jak założysz ją tylko raz? Sprawdź tutaj: https://e-garderobe.com. Dla mnie to jest mega wygodne, wypozyczam i oddaje, a na nastepne wesele zakładam co innego! :)

 5. Ada Kowalska Ada Kowalska

  Ostatnio trafiłam zupełnie przez przypadek do salonu Isel Onir i nie byłam w stanie od nich wyjść! Dużo świetnych sukien uszytych z niedostępnych w Polsce materiałów. Właścicielka sprowadza tkaniny nawet z Azji, z Indii, Dubaju i tym podobnych miejsc .

 6. Beata Miłość Beata Miłość

  Jak to kilka wesel to opłaca się kupić coś porządnego. ja mam zawsze problem z takimi kreacjami... ale ostatnio zakochałam sie w projektach Violi Piekut :D

 7. Katarzyna Kuc Katarzyna Kuc

  Najpiękniejsze sukienki, jakie widziałam (i kupowałam) ma Lou <3 Uwielbiam ich kreacje, zawsze eleganckie, materiał świetnie się układa. Ostatnio na wesele kupowałam suknię Astoria Lou: https://lou.pl/product-pol-494-ASTORIA-CZERWONA-SUKNIA-Z-FALBANKAMI.html, byłam strasznie zadowolona, każdy o nią pytał :D