Bez czego nie wyobrażacie sobie kuchni?

Chcemy zrobić u siebie remont w kuchni, taki generalny. Postanowiłam poszukać inspiracji w necie. Co uważacie za rzecz niezbędną w kuchni? Co może się przydać? Co macie u siebie? :)

Replies

 1. kaludia kos kaludia kos

  Zmywarka jest dla mnie wybawieniem. Dlatego nie wyobrażam sobie jej nie mieć :P no i piekarnik, z wiadomych względów. :) A wiem, że niektórzy go nie mają.

 2. rektus rektus

  Nie będę chyba oryginalny, ale nie wyobrażam sobie życia bez mikrofalówki. Teraz chyba znajduje sie ona w każdej kuchni.

 3. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Ja na pewno nie wyobrażam sobie kuchni bez okapu. Dużo smażę i gotuję, dlatego okap u mnie w kuchni to podstawa.

 4. ania weiss ania weiss

  Nie wyobrażam sobie kuchni bez dobrej płyty do gotowania. Najlepsza jest indukcyjna płyta, najlepiej jakby miała strefę adaptiva tak jak w Candy.

 5. Annabel Karolina Annabel Karolina

  Ja nie wyobrażam już sobie kuchni bez fototapety z owocami.Idealne fototapety do kuchni znajdziecie pod tym linkiem http://www.fototapetka.eu/fototapeta-25-Kuchenne.html

 6. bronia kicz bronia kicz

  Bez okapu! To, co się dzieje w kuchni bez okapu, okazuje się bardzo szybko (wilgoć, smród, tłuszcz na ścianach i meblach, odchodzące tynki, tapety, tapicerka śmierdząca smażalnią ryb). Przed zakupem polecam ciekawy poradnik o tym, jak wybierać okap, na co zwracać uwagę: https://www.globalo.pl/okap-kuchenny-sprawdz-jaki-kupic-i-co-zrobic-by-dobrze-dzialal/

 7. Nom Heh Nom Heh

  Nie wyobrażam sobie kuchni bez czajnika jakiegokolwiek i kawy!

 8. Bianca Stonek Bianca Stonek

  Moim must have jest czajnik. Nie wyobrażam sobie poranka bez kawy. Dlatego zamówiłam sobie nowy z https://dajar.pl/dom-i-ogrod/kuchnia/gotowanie-i-pieczenie/czajniki i różowa rączka akurat idealnie komponuje mi się z wystrojem całej kuchni

 9. Marcin Nielot Marcin Nielot

  Ja osobiście nie wyobrażam sobie kuchni bez akcesoriów do zdobienia ciast takich jak te: https://yourhomestory.com.pl/kuchnia/pieczenie/akcesoria-do-zdobienia-ciast Bez nich moja kuchnia nie istnieje, bo pichcić w sposób kreatywny wręcz kocham.