Bez czego nie wyobrażacie sobie kuchni?

Chcemy zrobić u siebie remont w kuchni, taki generalny. Postanowiłam poszukać inspiracji w necie. Co uważacie za rzecz niezbędną w kuchni? Co może się przydać? Co macie u siebie? :)

Replies

 1. Marianna Bąk Marianna Bąk

  blat dostoswany do wzrostu mieszkańców! ja tego nie zrobiłam i teraz żałuję

 2. pantofelki pantofelki

  Bez dobrej jakości baterii http://esklep-sbs.pl/category/delfin-baterie-umywalkowe to podstawa!

 3. nela1919 nela1919

  Ja bez ekspresu do kawy!

 4. naaan naaan

  bez zmywarki

 5. Estera L-M Estera L-M

  Bez płyty indukcyjnej, ale takiej z podwójnym polem grzewczym ;) Np takiej

 6. Marek Jagielski Marek Jagielski

  Bez ekspresu do kawy :)

 7. Bianca Stonek Bianca Stonek

  zdecydowanie bez ekspresu do kawy, mojej ukochanej sokowirówki i dużego przyprawnika, bo w moim domu zużywamy bardzo dużo przypraw (kupiłam go na http://esteliastyle.pl/ jakby ktoś też szukał)

 8. Joanna Lifestyle Joanna Lifestyle

  Zmywarka to wielkie ułatwienie, z takich mniejszych gadżetów, to pisałam o tym posta - http://joannaa-lifestyle.blogspot.com/2015/09/o-gadzetach-przydatnych-w-kuchni.html ;)

 9. Hania Wróblewska Hania Wróblewska

  mikrofalówka :)

 10. Marta Ponto Marta Ponto

  Bez lodówki :-)

 11. ola bis ola bis

  fajny jest piekarnik na wysokości blatu, nie trzeba się wtedy schylać

 12. kamila areskowicz kamila areskowicz

  Ja mam sokowirowke, malakser, taki maly piekarniczek oprocz wielkiego piekarnika ;) no i taki gar specjalny do gotowania na parze bardzo fajna sprawa, robie tam duzo rzeczy, od warzyw po kurczaka itp. ;)

 13. Dominika Wiśniewska Dominika Wiśniewska

  Jest dużo takich rzeczy, które są w kuchni niezbędne. ja na przykład ostatnio doszłam do wniosku, że mam zdecydowanie za mało blatu roboczego i muszę to dokupić. no ale meble były pod wymiar, więc nie da się po prostu kupić jeszcze jednej szafki.
  Ale poprzeglądałam blogi wnętrzarskie i doszłam do wniosku, że najlepszym wyjściem będzie wyspa. Znalazłam niemal identyczną jak regał w sklepie http://bello-furniture.pl/wyspy-kuchenne
  jest naprawdę fajna i obecnie nie wyobrażam sobie bez niej kuchni.

 14. Agnieszka 16076 Agnieszka 16076

  Hm, od czego by tu zacząć. Na pewno warto wygospodarować miejsce na przygotowanie posiłków (blat, stół). Wiem, że to niby banał, ale czasami niektórzy o tym zapominają. Warto też zainwestować w różne pojemniki na przyprawy, mąkę, ryż itp. Mogą przyozdobić kuchnię, a oprócz tego pomagają zachować porządek w kuchni. I świetnie chronią przed nieproszonymi gośćmi ;) Przydają się też haczyki na jakies ściereczki, ręczniki itp. - nie są wtedy porozrzucane po całej kuchni.Rolka na papier kuchenny zawieszona w strategicznym miejscu.
  Jak coś jeszcze sobię przypomnę, to pewnie dopiszę ;)

 15. Ula Kurgan Ula Kurgan

  To prawda pojemników w kuchni nigdy nie jest za dużo. A ja znalazłam takie rozwiązanie http://dukapolska.com/naczynia-kuchenne/pojemniki/na-herbate Muszę przyznać, ze ta propozycja bardzo mi się spodobała, bo z przechowaniem torebek herbaty zawsze miałam problem.

 16. Marlena Anelram Marlena Anelram

  ja sobie nie wyobrażam mojej kuchni bez naprawdę wielu elementów. Przede wszystkim są to garnki i narzędzia, które sprawiają, że praca idzie znacznie szybciej. Wydaje mi się, że w każdej kuchni powinien być wielofunkcyjny robot i na przykład sokowirówka. Wtedy można zrobić praktycznie wszystko

 17. darek eko darek eko

  Bez wielu sprzętów. Dobrze, że mam sporą i jasną kuchnię. Przede wszystkim meble http://www.allemeble.com, potem ekspres do kawy, czajnik elektryczny, robot kuchenny, zestaw noży, garnki i patelnie oraz wiele innych.

 18. arnold sadowski arnold sadowski

  Ja nie mam wiele sprzętów, bo mnie zwyczajnie na nie nie stać.

 19. filip nuk filip nuk

  Niestety, żeby mieć dobrze wyposażoną kuchnię, potrzebna jest masa pieniędzy.

 20. konrad fall konrad fall

  Ja zamawiałem meble przez internet http://www.allemeble.com i dostałem czajnik elektryczny gratis. Przynajmniej taki sprzęt posiadam.

HYDEPARK

 1. Ładne i zadbane stopy

  Last reply: ada lovelace .

 2. Źle widzę

  Last reply: Marta Kowalska .

 3. Jaki zegarek kupić

  Last reply: nessa .

 4. Który jubilerski w Warszawie?

  Last reply: nessa .

 5. Jakie etui do telefonu

  Last reply: Ma Ciek .

People You May Like