Wypadanie włosów

Wszystko o wypadaniu włosów + kosmetyki zapobiegające wypadaniu i zwiększające porost włosów. Zapraszam :)

http://mejkana.blogspot.com/2014/03/wypadanie-wosow.html

Replies

 1. Marta Czabała Marta Czabała

  Mi włosy uratował Elastabion Floslek.

 2. Marta Amar Marta Amar

  Kiedy u mnie problem się dopiero pojawiał zdecydowałam się na mezoterapię igłową skóry głowy. Bardzo mi to pomogło, problem jeszcze nie był zaawansowany i włosy znacznie się wzmocniły. Zabieg robiłam u dr Magdaleny Zakrzewskiej z Kliniki Zakrzewscy i mogę ją polecić. Bardzo dobrze zna się na tym, co robi.

 3. Ewa Czar Ewa Czar

  Moja siostra korzystała nawet z pomocy specjalistów z
  http://www.peruki.info.pl/perukarstwo/peruki-damskie

 4. Mukii Mukii

  Na stronie: http://na-wypadanie-wlosow.pl/ranking-preparatow-na-lysienie/ masz ranking preparatów na wypadanie włosów. Nie tylko jest opisany sposób ich działania, ale także opinie o nich. Warto się zapoznać z tym, zanim sięgnie się po konkretny środek.

 5. Bianca Stonek Bianca Stonek

  U mojego męża sprawdził się przeszczep włosów. Nie chciał laserowo, a tabletki żadne nie pomagały :) Możesz sobie sprawdzić na ofertę w Warszawie - jest ciekawa i mój mąż u nich robił: https://www.klinikaambroziak.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/s-a-f-e-r-niechirurgiczna-transplantacja-wlosow/

 6. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Wiele blogerek chwali serię z Dermedic na wypadanie.

 7. anna ban anna ban

  Ja chwalę całą serię Elastabion Floslek, moją ukochaną.

 8. Ola Krawczyk Ola Krawczyk

  A próbowała któraś z Was karboksyterapii na skórę głowy zlbo mezoterapii igłowej? Słyszałam że dają na prawdę świetne efekty i wyrastają nowe włosy oczywiście z miejscach gdzie kiedyś były. Mam jedną klinikę obok siebie i zastanawiam się nad tymi zabiegami https://klinikamurano.com/oferta_mezoterapia-iglowa_242.html

 9. Marcelina Żuk Marcelina Żuk

  Z wypadaniem włosów u kobiety nie ma żartów. Lepiej udać się do lekarza niż czytać fora ;)

 10. Hose King Hose King

  Próbowałam chyba wszystkiego i w końcu zdecydowałam się na zabieg haircare, który przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. Na efekty musiałam poczekać, ale było to związane z fazą wzrostu włosa. Niemniej jednak moje włosy są teraz silniejsze i jest ich zdecydowanie więcej niż wcześniej. Osobiście uważam, ze jeżeli borykacie się z wypadającymi, łamliwymi włosami i częściowo łysiejecie to jest to zabieg idealny.

 11. Monika Szupak Monika Szupak

  Sprawdź tą stronę: https://www.wiadomoto.pl/lysienie-przyczyny-objawy-i-jego-rodzaje/ bardzo dobre porady na temat problemu wypadania włosów.