Wypadanie włosów

Wszystko o wypadaniu włosów + kosmetyki zapobiegające wypadaniu i zwiększające porost włosów. Zapraszam :)

http://mejkana.blogspot.com/2014/03/wypadanie-wosow.html

Replies

 1. Marta Czabała Marta Czabała

  Mi włosy uratował Elastabion Floslek.

 2. Marta Amar Marta Amar

  Kiedy u mnie problem się dopiero pojawiał zdecydowałam się na mezoterapię igłową skóry głowy. Bardzo mi to pomogło, problem jeszcze nie był zaawansowany i włosy znacznie się wzmocniły. Zabieg robiłam u dr Magdaleny Zakrzewskiej z Kliniki Zakrzewscy i mogę ją polecić. Bardzo dobrze zna się na tym, co robi.

 3. Ewa Czar Ewa Czar

  Moja siostra korzystała nawet z pomocy specjalistów z
  http://www.peruki.info.pl/perukarstwo/peruki-damskie

 4. Mukii Mukii

  Na stronie: http://na-wypadanie-wlosow.pl/ranking-preparatow-na-lysienie/ masz ranking preparatów na wypadanie włosów. Nie tylko jest opisany sposób ich działania, ale także opinie o nich. Warto się zapoznać z tym, zanim sięgnie się po konkretny środek.

 5. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Wiele blogerek chwali serię z Dermedic na wypadanie.

 6. anna ban anna ban

  Ja chwalę całą serię Elastabion Floslek, moją ukochaną.

 7. Ola Krawczyk Ola Krawczyk

  A próbowała któraś z Was karboksyterapii na skórę głowy zlbo mezoterapii igłowej? Słyszałam że dają na prawdę świetne efekty i wyrastają nowe włosy oczywiście z miejscach gdzie kiedyś były. Mam jedną klinikę obok siebie i zastanawiam się nad tymi zabiegami https://klinikamurano.com/oferta_mezoterapia-iglowa_242.html

 8. Marcelina Żuk Marcelina Żuk

  Z wypadaniem włosów u kobiety nie ma żartów. Lepiej udać się do lekarza niż czytać fora ;)

 9. Hose King Hose King

  Próbowałam chyba wszystkiego i w końcu zdecydowałam się na zabieg haircare, który przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. Na efekty musiałam poczekać, ale było to związane z fazą wzrostu włosa. Niemniej jednak moje włosy są teraz silniejsze i jest ich zdecydowanie więcej niż wcześniej. Osobiście uważam, ze jeżeli borykacie się z wypadającymi, łamliwymi włosami i częściowo łysiejecie to jest to zabieg idealny.

 10. Monika Szupak Monika Szupak

  Sprawdź tą stronę: https://www.wiadomoto.pl/lysienie-przyczyny-objawy-i-jego-rodzaje/ bardzo dobre porady na temat problemu wypadania włosów.

 11. Ola Jagoda Ola Jagoda

  Jakie posiadacie opinie na temat przeszczepu włosów? W sieci znalazłam tę klinikę https://drosuchclinic-wlosy.pl/zabieg/przeszczep-wlosow/ Przyczyną nadmiernego wypadania włosów u mężczyzn jest męski hormon płciowy o nazwie dihydrotestosteron (DHT)

 12. Malwina Dalak Malwina Dalak

  Najlepiej przyczynę wypadania omówić z lekarzem, bo nie wiesz jaka jest naprawdę przyczyna tego. Skontaktuj się dzięki https://bodymove.pl/konsultacje-lekarskie-online
  gdzie bez wychodzenia z domu mozesz dowiedziec się wielu rzeczy. Mozliwe ze konieczne beda badania pozdrawiam

 13. kasienkataka kasienkataka

  A płukanki z pokrzywy stosowałyście? Moim zdaniem ten sposób jest najlepszy.