Depilacja woskiem

Zwracam się do Was z pytaniem o depilację ciała woskiem - czy to prawda, że po kilku razach włosy stają się cieńsze, jaśniejsze i prawie nie odrastają? Mam straaasznie długie i ciemne włosy na rękach (skutek z dzieciństwa, kiedy to będąc 5klasistką chciałam pobawić się maszynką i zgoliłam sobie włosy na rękach), dlatego chce się zdecydować na depilację. Nie chcę golić ich maszynką, bo będę musiała to robić praktycznie codziennie, a tego nie lubię.

Co powiecie w tym temacie?

Replies

1. Natalia Kowalska Natalia Kowalska
  2. Milena Wiecha Milena Wiecha

polecam depilator; )

3. Angel Angelina Angel Angelina

A co sądzicie o depilacji laserowej? Bo znalazlam tutaj http://medicor.krakow.pl/zabiegi/depilacja/depilacja-laserowa/ i zastanawiam sie czy skorzystac. Myslicie, ze to jest dobre rozwiazanie? Bo slyszalam,ze po takim zabiegu juz nigdy wloski nie odrastaja, to prawda?

4. Beaatka21 Beaatka21

No właśnie nie wiem czy nie odrastają... tak słyszałam, ale nie sądzę... myślę, że dłużej nie odrastają i są bardzo słabe.
    [url=http://www.meblux.info.pl]meble kuchenne Olsztyn[/url] [url=http://www.janikfotografia.pl]fotograf olsztyn[/url]

5. effectplacebo effectplacebo

Ja też mam dość owłosione ręce, nic z tym nie robię i szczerze nie zamierzam. Nikt nie jest idealny, a mam przecież inne miejsca do wydepilowania, nie będę przecież depilować całego ciała! :)
    Chociaż nie powiem, bo to jest krępujące raz, a dwa wszyscy zwracają na to uwagę. Ale wiesz co? WHO CARES?!

6. robot robot

Nie ma czegoś takiego jak "obowiązkowa depilacja" :). Wszystko jest kwestią wyboru.

7. Aneta Krupa Kuzera Aneta Krupa Kuzera

Pewnie, że nie ma konieczności depilacji. Ja zdecydowałam się na depilacje laserową w Laser Glamour w Łodzi dla własnego komfortu i od 4 miesięcy nie zaobserwowałam żadnych nowych włosków na nogach. Tera pora na kolejny zabieg z oferty http://www.laserglamour.pl/index.php/zabiegi-depilacji-laserowej-w-lodzi/laser-light-sheer-duet-lodz.html:)

8. Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik

Moim zdaniem nie są cieńsze, ale jak odrastają to są miękkie, nie kują tak jak po ich ogoleniu

9. kaludia kos kaludia kos

Ja akurat nie przepadam, zdecydowanie wole depilator.

10. Aldona Wasilewska Aldona Wasilewska

nigdy nie sięgnę o depilator więcej :P to jest metoda zupełnie nie dla mnie, nieważne czego bym nie zrobiła, jakiego nie użyła - to po prostu boli i nie jestem w stanie się do tego bólu przyzwyczaić. taki już mój urok. w dodatku nie każde miejsce da się wydepilować depilatorem - np bikini kompletnie odpada, u mnie również pachy okazały się miejscem nie do ruszenia. osobiście uważam, że laserowa depilacja jest rozwiązaniem najlepszym zobecnie dostępnych - rozwiązuje problem na dłuugi czas jeżeli nie na zawsze, bo czasem trzeba zrobić zabieg przypominający - raz na kilka lat, a poza tym spokój. ja robiłam w klinice miracki w warszawie. mają dobry laser toteż tych zabiegów było mniej niż mogłoby być w innym miejscu ze słabszym laserem. jeżeli ktoś chce i ma możliwość - warto pomyśleć o laserze, może się wydawać trochę drogim zabiegiem, ale dziewczyny - podsumowując wszystkie pianki, żele, wosk, kremy to wychodzi na jedno po pewnym czasie

11. Karioka Kowalska Karioka Kowalska

Ja robię sobie zabiegi depilatorem IPL< włosków mam coraz mniej, odrastają wolniej i są coraz słabsze, super sprzęt ten mój babyliss, zabiegi są bezbolesne i bezpieczne.

12. Kinga Mikos Kinga Mikos

Dziewczyny, a któraś z Was robiła sobie depilację Epilfree? Ja jestem po kilku zabiegach i jestem mega zadowolona. Do swojego wyjazdu wakacyjnego będę miała super gładkie nogi i święty spokój przez długi czas. A wielki plus za to, że po takim zabiegu można się normalnie opalać.

13. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

w moim przypadku to czysta przyjemność - chodzę do Beauty&Bar na depilację woskiem premium. Zero podrażnień!

14. Hose King Hose King

ja już dawno zapomniałam czym jest wosk czy maszynka :D odkąd nawiązałam emocjonalną więź z laserem palomar vectus i depiluje się laserowo w krakowskiej klinice vesuna już nie pamiętam jak to jest depilować się samemu. nie dość, że laser jest dokładniejsze, efekty utrzymują się długo to ja już nie muszę się martwić czy się dobrze ogoliłam, czy może zapomniałam o jakiś włoskach no i do tego brak jakichkolwiek podrażnień.

15. Kamila Gwiazdowska Kamila Gwiazdowska

Jeśli lubicie depilować sobie nogi woskiem, polecam nie kupowac sobie wosku w plastrach z uwagi na to, że nie jest to zbyt ekonomiczne rozwiązanie. Najlepiej kupic sobie maszynkę do rozgrzewania wosku oraz specjalne plastry. Wkłady; do maszynki możecie kupić za grosze w sklepach online:
    https://darmarsklep.pl/depilacja

W bardzo wielu różnych zapachach. Dzięki temu koszt depilacji zredukuje się praktycznie do zera.

Do depilacji pach jednak stawiałabym na maszynkę bo jest to zbyt delikatna okolica na wosk

BEAUTY

1. wlosy .

Last reply: Monika Walczak .

2. Jak zredukować cellulit?

Last reply: Monika Flisiak .

3. Co zrobić z niesymetrycznymi ustami?

Last reply: Bianca Stonek .

4. Wasze ulubione kosmetyki

Last reply: Anna Irwa .

5. Chce być piękna!

Last reply: Weronika Klimek .

People You May Like