Modna mama modne dziecko :)

Czy warto swoją pociechę ubierać modnie?

Replies

 1. Magdalena Kowalska Magdalena Kowalska

  no dla dzieci sa piekne ubranka :)

 2. Milena Koza Milena Koza
 3. kaludia kos kaludia kos

  Tak ale trzeba mieć na uwadze, ze to dziecko które szybo się brudzi i lubi tarzać się po podłodze.

 4. wiolka dabrowska wiolka dabrowska

  Myślę że dla modnej mamy idealnie sprawdzą się https://zoio.pl/odziez-damska/spodnice i to jakie rozwiązania dają. Nie ma to jak stylowe kobiece kreacje.

 5. nata gala nata gala

  Z doświadczenia wiem, że często zakupy kończą się płaczem i krzykiem :) Wybieram sklepy (np. Carry) gdzie kupie coś dla siebie i córki. Ja szukam dla siebie ona dla siebie, albo po prostu ogląda spineczki :)

 6. Paula Wójcik Paula Wójcik

  Teraz ubranka dla dzieci mogą być i komfortowe i stylowe. Kiedyś nie było takiego dużego wyboru :) Ja ostatnio ubrania dla syna kupuję u nich: https://minkids.pl/ Są bardzo dobre jakościowe, a do tego świetnie się prezentują :)

 7. Zuzka Poleczka Zuzka Poleczka

  Dla mnie najważniejszą kwestią jest to, aby dziecko było ubrane wygodnie. Wiadomo, lubię gdy ubrania są ładne i modne, ale wszystko w granicach rozsądku. Nie lubię też przepłacać za ciuszki, dlatego kupuję na https://allegro.pl/kategoria/odziez-11764?string=ubranka%20dla%20niemowląt

 8. Jilia Wysocka Jilia Wysocka

  Przede wszystkim wygodnie. Ja swojego syna też chciałam ubierać modnie. I to się udawało kiedy był malutki. Teraz ma 7 lat i zakłada przede wszystkim dresy bo mu wygodnie.