Jak tanio i skutecznie wybielić zęby?

Poczytajcie : http://because-i-like-dots.blogspot.com/ :) A wy jak dbacie o swoje zeby?

Replies

 1. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Mnie bardzo pomogła pasta z węglem aktywnym - super wybiela.

 2. Sylwia Nis Sylwia Nis

  Produkty w postaci różnych past i tego typu produktów na pewno pomogą, ale przy nich raczej nie można liczyć na wystarczająco szybki i trwały efekt. Lepiej jest postawić na profesjonalne wybielanie zębów w jakimś gabinecie dentystycznym. Na http://protomdental.pl/stomatologia-estetyczna/profesjonalne-wybielanie-zebow/ możecie na ten temat poczytać. ;)

 3. martyna kamińska martyna kamińska

  ja pięknie wybieliłam sobie zęby zestawami z lampą UV - polecam! poszukajcie np. na Allegro, jest tam tego od groma :)

 4. Basia Febijańska Basia Febijańska

  Poczytaj sobie o podstawach związanych z wybielaniem - https://www.fabdent.pl/uslugi/wybielanie/podstawy-o-wybielaniu-zebow. Moim zdaniem najlepiej (tj. najskuteczniej i najbezpieczniej) wybielisz zęby u dentysty. Może jest to pewien wydatek, ale jednorazowy na jakiś czas, a da oczekiwany efekt i nie zniszczysz sobie szkliwa, eksperymentując z różnymi "tanimi" sposobami...

 5. Lidka Zięba Lidka Zięba

  Ja regularnie wybielam zęby bo mam tendencję do tworzenia się kamienia i osadu. Wybielam w gabinecie w Oleśnicy na św. Jadwigi. http://www.mikrostoma.pl/ bo nie lubię wybielania na własną rękę jakimiś środkami niewiadomego pochodzenia. Z gabinetu korzystam od dawna, to dobrzy specjaliści i do tego mają fajne podejście do pacjenta, dlatego od lat ich się trzymam.

 6. ada lovelace ada lovelace

  Zgadzam się, że najlepiej zrobić to profesjonalnie, w gabinecie dentystycznym a nie bawić się w jakieś domowe sposoby. Ja wybielam zęby w Dental House w Łukowie i bardzo lubię ten gabinet, od dawna do nich chodzę bo dobrze dbają o mój uśmiech, jest tam nowocześnie, profesjonalnie i mają dobry kontakt z pacjentem.

 7. Basia Stska Basia Stska

  Ja wybielałam ząbki w DENT SM na Bemowie, http://www.dentsm.pl/wybielanie - polecam właśnie u lekarza stomatologa robić taki zabieg, bo domowe sposoby lub te "tanie" mogą niestety zniszczyć bardzo szkliwo :(