Modne dzieci

Dziewczyny jak jest u Was, czy też macie wrażenie, że więcej wydajecie na ciuchy dla swoich pociech niż dla siebie? Czy kupując ubranka zwracacie uwagę na modę?

Replies

 1. Little_Black_Dress Little_Black_Dress

  Hmmm... I na siebie i na Córkę wydaję sporo. :P Ona już jest w takim wieku (prawie 9 lat), że obie spacerujemy po sklepach i buszujemy między wieszakami. Lubi to tak samo jak ja. ;)) Kupując rzeczy dla niej przede wszystkim kieruję się tym, żeby było jej wygodnie i żeby dobrze się w tym czuła. Poza tym ona już ma swoje zdanie w tym temacie więc wiesz... Muszą się również z tym liczyć. ;) Ale modą w jakimś stopniu też się kierujemy. :)

  P.S Zaczyna wzorować się na mnie i karze robić sobie zdjęcia po czym mówi: "Mama wstaw to na bloga" haha :D

 2. memsen memsen

  Moja szwagierka wydaje na małą więcej niż na wszystko inne :) Mini air maxy, conversy i cała reszta topowych marek. Wszystko byłoby ok gdyby na to pracowała a nie ciągnęła pieniądze od rodziców i ojca małej... Niki ma już 4 lata i swobodnie mogłaby iść do przedszkola...

  Nie jestem też przekonana do przestylizowanych maluchów tak jak tutaj http://www.forum.motokobiety.pl/moda,na,stare,malea,kie,t9910.html stare maleńkie, fryzury jak po godzinnym siedzeniu u fryzjera, bogata biżuteria i niejednokrotnie makijaż... ręce opadają.

  Najważniejsze to zachować umiar we wszystkim. I mieć ten spokój ducha, kiedy maluch leci na plac. A nie że zaraz mamy obawy że kolana w trawie a spodenki tyyyyle kosztowały :)

 3. Persona Obscura Persona Obscura

  Co prawda dzieci nie mam, ale kupowanie rzeczy droższych i markowych jest bez sensu, bo przecież z tego się wyrasta w kilka miesięcy. Dziecku, które ma kilka latek jest raczej obojętne czy to są trampki converse czy trampki bazarek. Oczywiście nie mówię, żeby ubierać dzieci w worki po ziemniakach, bo estetyka jest wskazana, ale z głową. Nie ma po co wydawać fortuny, za parę lat (jeśli to dziewczynka) to sama będzie się domagać tyle nowych ciuszków, że każda mam zdązy jeszcze wydać baaardzo dużo - o to na pewno nie trzeba się martwić ;)

 4. Stylowa Zuzia Stylowa Zuzia

  @Little_Black_Dress: ojć, genialnie <3

 5. asiacze asiacze

  Ja nie mam dzieci, ale zauważyłam, że ubiera się je teraz modnie. W takie mini wersje ciuchów dla dorosłych.

 6. Ania Kania Ania Kania

  to jest słodkie, kiedy mamusie ubierają modnie swoje córeczki. Osobiście bardzo lubię bloga szafeczka, bo ta mama wie jak ubrać swoją małą, nie przesadza z zdjęciami w sensie, że nie są jakieś wyzywające czy coś i w dodatku, często mądrze pisze o wychowaniu dziecka i takie tam :P

 7. Ola Kwasiak Ola Kwasiak

  Fajnie wyglądają modnie ubrane małe dzieci, warto trochę wydać;p

 8. Izabela Huda Izabela Huda

  zapraszam Was do nas .. www.mialivestyle.blogspot.com

 9. Iwa90 Iwa90

  Ja kupuję modne ciuszki dla córki siostry, lubię jak mała fajnie wygląda.Ostatnio kupiłam jej też przesłodkie kolczyki w Aparcie. Na szczęście taka biżuteria dla dzieci nie jest droga :)

 10. nata gala nata gala

  Kupuję przede wszystkim wygodne ubranka dzieciom. Do tego koniecznie muszą być z dobrych materiałów, więc najczęściej wchodzę do Carry.

 11. Ola Pawińska Ola Pawińska

  Ja w ubrankach stawiam raczej na wygodę niż modę ;) Lubię jednak wydać więcej na ładny kocyk bawełniany który przecież jako pierwszy rzuca się w oczy podczas spaceru :) Ostatnio bardzo spodobały mi się te: https://maskotka.eu/kategoria/kocyki-dla-dzieci

 12. Aneta Rystowska Aneta Rystowska

  Nie, nie mam takiego wrażenia staram się wraz z mężem zachowywać w tym temacie po prostu rozsądek ...

FASHION

 1. SNEAKERSY

  Last reply: Magda Witkiewicz .

 2. Długa sukienka na jesień?

  Last reply: Andrea Malek .

 3. Ładnie i ciepło?

  Last reply: nata gala .

 4. Balon jeans

  Last reply: Marta Git .

 5. Niebieska sukienka jakie dodatki ?

  Last reply: Wojciech Traczyk .

People You May Like