Odchudzanie

Macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się kilku kilogramów? Najbardziej chodzi mi o nogi, bo to one są u mnie uciążliwe :) Może znacie jakieś ćwiczenia, które pomagają?

Replies

1. Anonymous Anonymous
  2. Anonymous Anonymous

a mi nogi schudły i wszystko, jak przestałam jeść po osiemnastej, dziewiętnastej ;)

3. Patrycja R.... Patrycja R....

Polecam "krzesełko". Opieramy się o ścianę i uginamy kolana, skakanie na skakance tez jest pomocne i inne ćwiczenia rozciagające na nogi :)
    http://modnieiurodnie.blogspot.com/

4. Porcelain Desire Porcelain Desire

ja ćwiczę z Ewą Chodakowską i jestem na diecie 1000 kalorii od 3 tygodni schudłam 3 kg a ćwiczę 5 razy w tygodniu i ciezko jest mi utrzymać dietę w weekend :)

5. mintriver mintriver

Nie ma sposobu na schudnięcie z jednej partii ciała ! Musisz wykonywać ćwiczenia aerobowe ( bieganie, jazda na rowerze, skakanka itp.) do tego ćwiczenia kształtujące nogi (np. squady ) . Oczywiście zdrowe odżywianie odgrywa tu bardzo dużą role. Na moim blogu znajdziesz dwa zestawy ćwiczeń po 8 min ( jeden na nogi i tyłek a drugi na brzuch)

6. Anonymous Anonymous

@Porcelain Desire: takim samym tempem chudłam przy zwykłej diecie i zwykłych ćwiczeniach. jeżeli ćwiczysz z Ewą (super, bardzo pochwalam, bo sama też to robię:D!) to pozwól sobie na trochę więcej kcal.

7. IrminaStyle IrminaStyle

Sam rower nic nie daje :D wiem, bo sama jeździłam 3-4 razy w tygodniu 17 lub 22 km, od maja do października. Od jutra zaczynam siłownię i bieżnię :)

8. Porcelain Desire Porcelain Desire

@Anonymous: jestem niska, nie pracuję wiec moje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne to zaledwie 1600kcal. więc jak ograniczam się do 1000 to nie czuję się głodna, wystarczy że odrzucam słodycze i jem troszeczkę mniejsze porcje :)

9. Anonymous Anonymous

@Porcelain Desire: no chyba, że. to zmienia postać rzeczy:) trzymam kciuki!!!:*

10. Natalia Juda Natalia Juda

pamiętajcie o witaminach booo przez moją głupotę i nie jedzenie trafiłam do szpitala 2 lata temu:/

11. Porcelain Desire Porcelain Desire

@Anonymous: udało mi się już zrzucić 4 kg w 3 tygodnie :)

12. Porcelain Desire Porcelain Desire

@Natalia Juda: zażywam suplementy diety, z tego co wiem to witamina b6 przyśpiesza odchudzanie gdyż bierze udział w spalaniu węglowodanów ;)

13. Natalia Juda Natalia Juda

@Porcelain Desire: to bardzo dobrze że bierzesz :) ja wypukałam żelazo i dlatego... i ważyłam 40 kg ... a teraz 50 i czuje się bardzo dobrze jedyne co robię to brzuszki :)

14. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

Ja po przejściu na dietę trzustkową schudłam 6 kg w jakieś 3 m-ce :)

15. Bianca Stonek Bianca Stonek

Na nogi najlepsze jest bieganie, rolki czy rower. Jeśli to nie pomaga to ewentualnie można zastanowić się nad liposukcją u http://www.christofferingves.pl/pl/liposukcja-warszawa

16. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja jakoś nigdy nie miałam problemów z figurą, tylko w ostatnim czasie sporo przytyłam...

17. Jowita Pawłowska Jowita Pawłowska

Moim zdaniem na odchudzanie nóg najlepsze jest bieganie na świeżym powietrzu. Warto też zaopatrzyć się w działające tabletki na odchudzanie śmiało możesz zajrzeć na mojego bloga poświęconego temu temacie https://doktorfit.edu.pl/piperinox/ :) Daj znać jak efekty!

BEAUTY

1. Jak schudłam 17 kg.

Last reply: Marysia Jaworska .

2. Makijaż permanentny

Last reply: Leyraa .

3. Jak poprawić kształt nosa bezoperacyjnie?

Last reply: Mar Tynka .

4. Olej kokosowy

Last reply: Pilniecon .

5. Depilacja woskiem

Last reply: Hose King .

People You May Like