Odchudzanie

Macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się kilku kilogramów? Najbardziej chodzi mi o nogi, bo to one są u mnie uciążliwe :) Może znacie jakieś ćwiczenia, które pomagają?

Replies

1. Bogna Zykiewicz Bogna Zykiewicz

A próbowałyście cateringu dietetycznego? Mnie "pudełka" bardzo pomogły w zrzuceniu kilku nadprogramowych kilogramów :) A zamawiałam z firmy https://maczfit.pl, pyszne jedzenie mają :)

2. anita maciak anita maciak

Ja tam do diet i głodzenia się kompletnie się nie nadaję. Zawsze podjadam, więc już przestałam się oszukiwać, że jakaś dieta cud mi pomoże. Jednak usłyszałam, że Biphasic Slim daje efekty lepsze niż przy każdej mojej "diecie". Kapsułki zawierają dwie substancje czynne tj fentermine oraz orlistat, króre się uzupełniająwzajemnie, dając maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Kuracja trwa 6 tygodni i po tym czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Przełamałam się i zamówiław od polecanej użytkowniczki Ady- 731 154 299. Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

3. Daria Daria Daria Daria

Hej :)
    Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak mieć płaski brzuch to serdecznie polecam Wam zajrzeć na tę stronę: https://bedietcatering.pl/co-jesc-by-miec-plaski-brzuch/ . Znajdziecie tam mnóstwo przydatnych wskazówek i informacji! :)

4. anita maciak anita maciak

Jeśli chcecie szybko i skutecznie zgubić kilogramy to nie wystarczy ,że zmienicie dietę i będziecue ją stosować przez jakiś czas, bo wróci z efektem jojo. Większość ludzi myśli że skoro dieta to 70-80 % sukcesu to tylko to wystarczy. Najskuteczniej jest obliczyć sobie odpowiednie dla swojego organizmu dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Wtedy trzeba dostosować swoje posiłki tak by nie przekraczać tej ilości kcal do tego bardzo wskazane są ćwiczenia, dużu ruchu. W walce z nadmiernym apetytem mogę dodatkowo polecić Biphasic Slim, który prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jak coś to piszcie: Natalia - 733 566 390