Jolanta Pawlak

Wielka Brytania jolantapawlak

Kim jestem:
modna polka
Lokalizacja:
Londyn, Wielka Brytania
Wiek:
55 lat
Dołączyła:
lip, 2014

Lubią ten profil (9)

O sobie:

Na krótko udało mi się zatrzymać czas: ) chce podzielić się moimi pasjami, które biorą się z racji posiadania sporej energii. Sama często zastanawiam się skąd mam tyle jej w sobie. Mam prawo tak mówić, bo chociaż pracuje 6 dni w tygodniu po 8 godzien z dojazdem 11 na dobę i codziennymi czynnościami: ) coś zjeść i higiena …oraz tym, co wykonuje każda kobieta więc nie będę wyliczać. Staram się interesować różnymi rzeczami dającymi kolor życiu: książka, malowanie obrazów ,pisanie wierszy, kosmetyki, gotowanie…i SZAFA : ) Od wielu lat mieszkam w Londynie tęskniąc za Polską, ale z racji przebywania w tym miejscu mogę podzielić się różnymi ciekawostkami. Moje stylizacje to stylizacje kobiety, która osiągnęła pół wieku, ale dalej ma młodą duszę: )

Ostatnio na blogu

Z moich myśli

wyznania-estetki-poetki.blogspot.com
Z moich myśli

Święta w LondynieTaki żart mi przyszedł do głowy, ale prawdziwy, bo chociaż mieszkam tu 11 lat to śnieg to zjawisko rzadkie i białe święta były raz i to przez chwilę, bo zaraz śnieg się stopił.Przy okazji mojej retro sukienki, która dawno temu, bo parę lat wstecz pokazywana była na tym blogu, przy choince, gdzieś tam jest, ale nie pamiętam, pod jakim tytułem więc nie będę szukać zdjęć. Lubię ją za fason retro i zieleń choinkową, doskonale w niej można udawać drzewko. Retro fasony są bardzo …

Aktywność 1318

Stylizacje dodane
9
Zainspirowali się
4
Fajny wygląd
255
Komentarze dodane
16
Komentarze otrzymane
14
Wyświetlenia profilu
1164

Stylizacje (9)

Zobacz wszystkie

Inspiracje (0)

Inspiracje

Ulubione profile (4)

Zobacz wszystkie

Komentarze do profilu

  1. Jolanta Pawlak Jolanta Pawlak

    @Plain Jane: Jane dziękuję.Każda kobieta może być wyjątkowa musi tylko zachować indywidualność. Kobiety często w tych czasach zapominają o tym, że nie potrzeba wszystkiego odsłaniać. Nie trzeba też chodzić na niebotycznych szpilkach, żeby wyglądać pięknie.

  2. Plain Jane Plain Jane

    Witam w kręgu rewolucjonistek mody! Each of us is unique and individual. You are unique; this is an obvious truth.