Jolanta Pawlak

Wielka Brytania jolantapawlak

Kim jestem:
modna polka
Lokalizacja:
Londyn, Wielka Brytania
Wiek:
54 lat
Dołączyła:
lip, 2014

Lubią ten profil (9)

O sobie:

Na krótko udało mi się zatrzymać czas: ) chce podzielić się moimi pasjami, które biorą się z racji posiadania sporej energii. Sama często zastanawiam się skąd mam tyle jej w sobie. Mam prawo tak mówić, bo chociaż pracuje 6 dni w tygodniu po 8 godzien z dojazdem 11 na dobę i codziennymi czynnościami: ) coś zjeść i higiena …oraz tym, co wykonuje każda kobieta więc nie będę wyliczać. Staram się interesować różnymi rzeczami dającymi kolor życiu: książka, malowanie obrazów ,pisanie wierszy, kosmetyki, gotowanie…i SZAFA : ) Od wielu lat mieszkam w Londynie tęskniąc za Polską, ale z racji przebywania w tym miejscu mogę podzielić się różnymi ciekawostkami. Moje stylizacje to stylizacje kobiety, która osiągnęła pół wieku, ale dalej ma młodą duszę: )

Ostatnio na blogu

Modowe inspiracje

wyznania-estetki-poetki.blogspot.com
Modowe inspiracje

Misiowa spódnica w życiu codziennym.Mój dzień to wygoda i muszę stylizacje dostosowywać do moich potrzeb, pisałam, że codziennie korzystam z metra i autobusów. Dojazd codziennie to koło 3 godzin. Do tego dochodzi 8 godzin fizycznej pracy. Noszę eleganckie rzeczy, ale najczęściej rzeczy wygodne, dlatego postanowiłam pokazywać jak ja dostosowuje styl do siebie, do moich potrzeb. Nie lubię czuć, że coś mnie męczy, a po wielu godzinach intensywnej pracy coś niewygodnego tak denerwuje, że więcej…

Aktywność 1313

Stylizacje dodane
9
Zainspirowali się
4
Fajny wygląd
254
Komentarze dodane
16
Komentarze otrzymane
14
Wyświetlenia profilu
867

Stylizacje (9)

Zobacz wszystkie

Inspiracje (0)

Inspiracje

Ulubione profile (4)

Zobacz wszystkie

Komentarze do profilu

  1. Jolanta Pawlak Jolanta Pawlak

    @Plain Jane: Jane dziękuję.Każda kobieta może być wyjątkowa musi tylko zachować indywidualność. Kobiety często w tych czasach zapominają o tym, że nie potrzeba wszystkiego odsłaniać. Nie trzeba też chodzić na niebotycznych szpilkach, żeby wyglądać pięknie.

  2. Plain Jane Plain Jane

    Witam w kręgu rewolucjonistek mody! Each of us is unique and individual. You are unique; this is an obvious truth.