Jolanta Pawlak

Wielka Brytania jolantapawlak

Kim jestem:
modna polka
Lokalizacja:
Londyn, Wielka Brytania
Wiek:
54 lat
Dołączyła:
lip, 2014

Lubią ten profil (9)

O sobie:

Na krótko udało mi się zatrzymać czas: ) chce podzielić się moimi pasjami, które biorą się z racji posiadania sporej energii. Sama często zastanawiam się skąd mam tyle jej w sobie. Mam prawo tak mówić, bo chociaż pracuje 6 dni w tygodniu po 8 godzien z dojazdem 11 na dobę i codziennymi czynnościami: ) coś zjeść i higiena …oraz tym, co wykonuje każda kobieta więc nie będę wyliczać. Staram się interesować różnymi rzeczami dającymi kolor życiu: książka, malowanie obrazów ,pisanie wierszy, kosmetyki, gotowanie…i SZAFA : ) Od wielu lat mieszkam w Londynie tęskniąc za Polską, ale z racji przebywania w tym miejscu mogę podzielić się różnymi ciekawostkami. Moje stylizacje to stylizacje kobiety, która osiągnęła pół wieku, ale dalej ma młodą duszę: )

Ostatnio na blogu

Modowe inspiracje

wyznania-estetki-poetki.blogspot.com
Modowe inspiracje

Tak jak wspominałam w poprzednich postach aparat padł, a nowy kupię, ale nie tak od razu, bo mam trochę wydatków i najpierw priorytety, a później przyjemności. Do tego wszystkiego chcę przemyśleć model Nikona. Nie chcę znowu mieć krótko aparatu. Moja wina, że nie sprawdziłam ilości zrobionych zdjęć przez poprzedniego właściciela, bo właśnie to decyduje o życiu lustrzanki, a Nikon to lustrzanka.Zdjęcia robione moją komórką nie są takie złe, przynajmniej na razie kiedy warunki świetlne nie są…

Aktywność 1318

Stylizacje dodane
9
Zainspirowali się
4
Fajny wygląd
255
Komentarze dodane
16
Komentarze otrzymane
14
Wyświetlenia profilu
1059

Stylizacje (9)

Zobacz wszystkie

Inspiracje (0)

Inspiracje

Ulubione profile (4)

Zobacz wszystkie

Komentarze do profilu

  1. Jolanta Pawlak Jolanta Pawlak

    @Plain Jane: Jane dziękuję.Każda kobieta może być wyjątkowa musi tylko zachować indywidualność. Kobiety często w tych czasach zapominają o tym, że nie potrzeba wszystkiego odsłaniać. Nie trzeba też chodzić na niebotycznych szpilkach, żeby wyglądać pięknie.

  2. Plain Jane Plain Jane

    Witam w kręgu rewolucjonistek mody! Each of us is unique and individual. You are unique; this is an obvious truth.