Jolanta Pawlak

Wielka Brytania jolantapawlak

Kim jestem:
modna polka
Lokalizacja:
Londyn, Wielka Brytania
Wiek:
54 lat
Dołączyła:
lip, 2014

Lubią ten profil (9)

O sobie:

Na krótko udało mi się zatrzymać czas: ) chce podzielić się moimi pasjami, które biorą się z racji posiadania sporej energii. Sama często zastanawiam się skąd mam tyle jej w sobie. Mam prawo tak mówić, bo chociaż pracuje 6 dni w tygodniu po 8 godzien z dojazdem 11 na dobę i codziennymi czynnościami: ) coś zjeść i higiena …oraz tym, co wykonuje każda kobieta więc nie będę wyliczać. Staram się interesować różnymi rzeczami dającymi kolor życiu: książka, malowanie obrazów ,pisanie wierszy, kosmetyki, gotowanie…i SZAFA : ) Od wielu lat mieszkam w Londynie tęskniąc za Polską, ale z racji przebywania w tym miejscu mogę podzielić się różnymi ciekawostkami. Moje stylizacje to stylizacje kobiety, która osiągnęła pół wieku, ale dalej ma młodą duszę: )

Ostatnio na blogu

Droższe czy tańszy ubrania?

wyznania-estetki-poetki.blogspot.com
Droższe czy tańszy ubrania?

Zawsze zwracam uwagę na skład materiału. To często pokrywa się z firmą, ale ostatnio też tak nie jest. Przeglądając sieciówki, dochodzę do wniosku, że mają ubrania w dobrym gatunku jest to specjalna linia produkcyjna, ale...cena jest bardzo wysoka. Cała reszta to modne fasony o pskudnym składzie i jak to pogodzić? Wyszukuję ubrania w sklepach vintage i mam sporo ubrań uszytych z wysoko jakościowych materiałów, ale jest to klasyka. Nie znajdziemy w takich sklepach niczego z ostatnich modowyc…

Aktywność 1318

Stylizacje dodane
9
Zainspirowali się
4
Fajny wygląd
255
Komentarze dodane
16
Komentarze otrzymane
14
Wyświetlenia profilu
1019

Stylizacje (9)

Zobacz wszystkie

Inspiracje (0)

Inspiracje

Ulubione profile (4)

Zobacz wszystkie

Komentarze do profilu

  1. Jolanta Pawlak Jolanta Pawlak

    @Plain Jane: Jane dziękuję.Każda kobieta może być wyjątkowa musi tylko zachować indywidualność. Kobiety często w tych czasach zapominają o tym, że nie potrzeba wszystkiego odsłaniać. Nie trzeba też chodzić na niebotycznych szpilkach, żeby wyglądać pięknie.

  2. Plain Jane Plain Jane

    Witam w kręgu rewolucjonistek mody! Each of us is unique and individual. You are unique; this is an obvious truth.