Diana aaa

Polska dinora189

Kim jestem:
blogerka
Lokalizacja:
Krosno, Polska
Wiek:
20 lat
Dołączyła:
mar, 2013

Lubią ten profil (15)

O sobie:

Mam na imię Diana. Urodziłam się 31.12.1998r. Mieszkam w niewielkiej miejscowości w okolicach Krosna w województwie Podkarpackim. Uczę się w I LO w Krośnie, w klasie o profilu promedycznym z rozszerzoną fizyką.

Uwielbiam tańczyć! Przygodę z tańcem rozpoczęłam sześć lat temu, a trzy lata należałam do Zespołu Tańca Współczesnego Strecz. W tym roku niestety zrezygnowałam.
Lubię także zagłębić się w książkę czy pograć na gitarze. W lecie uwielbiam jeździć na rolkach, a zimą zaliczać upadki na lodowisku. Interesuję się również fotografią.

Zapraszam na bloga :)
http://dianawisniewska.blogspot.com

Ostatnio na blogu

motywacja

dianawisniewska.blogspot.com
motywacja

Cześć!Jak Wam mija pierwszy miesiąc nowego roku? U mnie prawie wszystko idzie zgodnie z zamierzonym noworocznym planem i mam nadzieję, że utrzyma się ta strategia na dłużej! Ostatnio miałam przyjemność uczestniczyć w bezpłatnym szkoleniu online dr. Mateusza Grzesiaka o motywacji do działania i osiąganiu celów w życiu zawodowym i osobistym. Tuż po szkoleniu zdecydowałam się na kupno Total Motivation Program, który można zakupić jeszcze tylko dzisiaj do północy. Oczywiście gorąco polecam! Pow…

Aktywność 4294

Stylizacje dodane
23
Zainspirowali się
19
Fajny wygląd
833
Komentarze dodane
6
Komentarze otrzymane
25
Wyświetlenia profilu
2024

Lubią ten profil (15)