Valeriya Molenda

Polska ValerysDailyInspirat

Kim jestem:
blogerka
Lokalizacja:
Warszawa, Polska
Wiek:
28 lat
Dołączyła:
paź, 2015

Lubią ten profil (19)

O sobie:

Uwielbiam modę i styl, chociaż nigdy nie kupiłam ubrania droższego niż 300$.
Znam trzy języki ale kiedy próbuję mówić we wszystkich na raz to wydaję mi się że robię tysiąc błędów w tym ojczystym.
Będąc dzieckiem chciałam zostać nauczycielką, teraz wolałabym zostać aniołkiem Victoria's Secret, choć z brakującymi piętnastoma centymetrami wzrostu.
Po skończeniu studiów, stwierdziłam że to za mało i wyjechałam na zachód, zatrzymałam się w Polsce gdzie wpadłam na pomysł na założenie bloga.
Początkowo zakładałam, że poświęcę swój blog tematowi podróży, ale nic z tego nie wyszło. Materiału było tak dużo, że nie wyrabiałam się z tłumaczeniem i większość można znaleźć tylko w języku rosyjskim na Livejournal.
Po dłuższej przerwie poczułam znów potrzebę pisania i dzielenia się wspomnieniami i doświadczeniem. Jednym z powodów było zainteresowanie moich koleżanek moim życiem za granicą oraz moim stylem. Przy pierwszym poście złapałam się na myśli, że nie mogę pominąć porównania stylistyki europejskiej i wschodniej: jest naprawdę dużo różnic i tajemnic dobrego stylu i tu i tam. Czasami jestem gdzieś po środku między glamourem rosyjskiej divy a zachodnioeuropejskim street stylem. Tym akurat się nie przejmuję: to połączenie pozwala mi tworzyć mój własny image.
Tak mój blog przemienił się w blog life stylowy, opowiadam o nowych fryzurach, kosmetykach, jak i o tendencjach w modzie i moich własnych oczekiwaniach z nimi związanych.

Ostatnio na blogu

Dżinsowa spódnica z podarciami

valerysdailyinspiration.blogspot.com
Dżinsowa spódnica z podarciami

Nie tak dawno odkryłam dla siebie, że jednym z trendów zbliżającego się już ku końcowi lata jest dżinsowa spódnica. Nowy trend? Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek ten element garderoby znikał z horyzontu na przestrzeni ostatnich lat. Dżinsowa spódnica jest jednym z najwygodniejszych kobiecych ubrań na lato, zwłaszcza kiedy nie obowiązuje nas szczególny dress code albo przynajmniej panuje smart casual. Każdy jest w stanie znaleźć odpowiedni dla siebie fason: od mini po długie, sięgając…

Aktywność 10417

Stylizacje dodane
75
Zainspirowali się
36
Fajny wygląd
2032
Komentarze dodane
4
Komentarze otrzymane
23
Wyświetlenia profilu
2598

Stylizacje (75)

Zobacz wszystkie

Inspiracje (19)

Zobacz wszystkie

Ulubione profile (0)

Ulubione profile

Komentarze do profilu

  1. Angelika Mardaus Angelika Mardaus

    ślicznie wyglądasz, wspaniałe stylizacje obserwuje i zapraszam do siebie :*

  2. Lilly Marlenne Lilly Marlenne

    Jest bardzo wcześnie, a ja jestem nieprzytomna, więc nie wejdę teraz na bloga, ale jestem tak urzeczona Twoją polszczyzną, że nie mogę Cię w tym natłoku profili zgubić! Wrócę tu wieczorem! Ogromny szacunek za to, że wysławiasz się po polsku lepiej, niż 80% osób, dla których jest to język ojczysty!