Valeriya Molenda

Polska ValerysDailyInspirat

Kim jestem:
blogerka
Lokalizacja:
Warszawa, Polska
Wiek:
29 lat
Dołączyła:
paź, 2015

Lubią ten profil (19)

O sobie:

Uwielbiam modę i styl, chociaż nigdy nie kupiłam ubrania droższego niż 300$.
Znam trzy języki ale kiedy próbuję mówić we wszystkich na raz to wydaję mi się że robię tysiąc błędów w tym ojczystym.
Będąc dzieckiem chciałam zostać nauczycielką, teraz wolałabym zostać aniołkiem Victoria's Secret, choć z brakującymi piętnastoma centymetrami wzrostu.
Po skończeniu studiów, stwierdziłam że to za mało i wyjechałam na zachód, zatrzymałam się w Polsce gdzie wpadłam na pomysł na założenie bloga.
Początkowo zakładałam, że poświęcę swój blog tematowi podróży, ale nic z tego nie wyszło. Materiału było tak dużo, że nie wyrabiałam się z tłumaczeniem i większość można znaleźć tylko w języku rosyjskim na Livejournal.
Po dłuższej przerwie poczułam znów potrzebę pisania i dzielenia się wspomnieniami i doświadczeniem. Jednym z powodów było zainteresowanie moich koleżanek moim życiem za granicą oraz moim stylem. Przy pierwszym poście złapałam się na myśli, że nie mogę pominąć porównania stylistyki europejskiej i wschodniej: jest naprawdę dużo różnic i tajemnic dobrego stylu i tu i tam. Czasami jestem gdzieś po środku między glamourem rosyjskiej divy a zachodnioeuropejskim street stylem. Tym akurat się nie przejmuję: to połączenie pozwala mi tworzyć mój własny image.
Tak mój blog przemienił się w blog life stylowy, opowiadam o nowych fryzurach, kosmetykach, jak i o tendencjach w modzie i moich własnych oczekiwaniach z nimi związanych.

Ostatnio na blogu

#Outfit Znów futrzane klapki

valerysdailyinspiration.blogspot.com
#Outfit Znów futrzane klapki

What I'm wearing:Jacket - TopshopBlouse - H&MEmbellished Jeans - DIYFaux Fur Mules - ZaraBag - Michael KorsBaseball cap - H&MLeather Belt - Tom Taylor

Aktywność 10417

Stylizacje dodane
75
Zainspirowali się
36
Fajny wygląd
2032
Komentarze dodane
4
Komentarze otrzymane
22
Wyświetlenia profilu
2808

Stylizacje (75)

Zobacz wszystkie

Inspiracje (19)

Zobacz wszystkie

Ulubione profile (0)

Ulubione profile

Komentarze do profilu

  1. Angelika Mardaus Angelika Mardaus

    ślicznie wyglądasz, wspaniałe stylizacje obserwuje i zapraszam do siebie :*

  2. Lilly Marlenne Lilly Marlenne

    Jest bardzo wcześnie, a ja jestem nieprzytomna, więc nie wejdę teraz na bloga, ale jestem tak urzeczona Twoją polszczyzną, że nie mogę Cię w tym natłoku profili zgubić! Wrócę tu wieczorem! Ogromny szacunek za to, że wysławiasz się po polsku lepiej, niż 80% osób, dla których jest to język ojczysty!