Sandra Terka

Polska San97

Kim jestem:
uczennica
Lokalizacja:
Świdnica, Polska
Wiek:
19 lat
Dołączyła:
sie, 2015

Lubią ten profil (0)

Nikt jeszcze nie lubi tego profilu

O sobie:

Stan kiedy staramy się wytrzymać z pewnymi osobami dobre relacje, zaczynamy ufać, wyciągamy pomocną dłoń na którą oni plują. Niestety w niektórych ludziach jest tak wiele nienawiści czego nigdy nie będę potrafiła pojąć, kłamią na każdym kroku po czym chcą się wybielić i wybierają sobie kolejne pionki, którymi się posługują aby wyczyścić gnój wokół siebie który w gruncie rzeczy sami stworzyli... Nic się nie dzieje bez powodu i te sytuacje pokazują mi jak ważne jest mieć nawet garstkę ale prawdziwych bliskich osób. Tych którzy nigdy się nie odwrócą. Dzięki nim szary obrazek namalowany czarną kredką przez tych którzy nie doceniają naszej dobroci a wręcz się nią bawią, staje się kolorowy i pełen radości
Emotikon wink
Jak to mówią masz miękkie serce to i twardy tyłek …

Zawsze będę optymistką bo mam faceta, który mnie kocha. Trzeba być ostrożnym i ufać tylko tym którzy są zawsze – kiedy jest źle podnoszą na duchu a kiedy dobrze cieszą się naszym szczęściem.

Egoizm? To chyba cecha nabyta, i współczuję wszystkim tym którzy takową posiadają. Może nie mam wiele ale jestem dobrym człowiekiem pomimo tego co w życiu mnie spotkało, uczę się na własnych i cudzych błędach tych z przeszłości jak i teraźniejszych. Jestem dumna nie z tego kim jestem a jakim jestem człowiekiem, z tego że potrafię pomóc bezinteresownie i nie oczekuję korzyści a wyłącznie szczerego czyjegoś uśmiechu, bo to jest najlepsza nagroda. Czasem jest ciężko bo niektórzy ludzie są naprawdę paskudni, ale nie warto tracić wiary w tych dobrych :)

Ostatnio na blogu

Koronki Na Paznokciach

sandraterka.blogspot.com
Koronki Na Paznokciach

Koronka na paznokciach to jeden z najmodniejszych wzorów w tm roku i wielki trend w manicure. Szczególnie jesienią warto wypróbować, ponieważ delikatny wzorek świetnie komponuje się ze wszystkimi najmodniejszymi kolorami sezonu, nadając manicure elegancki i wykwintny charakter. Jeśli uwielbiacie testować nowe trendy w zdobieniach paznokci, wypróbujcie pracochłonny, ale za to bardzo efektowny manicure z koronką.

Aktywność 0

Stylizacje dodane
0
Zainspirowali się
0
Fajny wygląd
0
Komentarze dodane
0
Komentarze otrzymane
0
Wyświetlenia profilu
295

Inspiracje (0)

Inspiracje

Ulubione profile (0)

Ulubione profile

Komentarze do profilu