Bernadeta Pawlik

Polska Erramood

Kim jestem:
modna polka
Lokalizacja:
Warszawa, Polska
Wiek:
32 lat
Dołączyła:
paź, 2018

Lubią ten profil (0)

Nikt jeszcze nie lubi tego profilu

O sobie:

Jestem osobą wykonującą ilustracje modowe, wykonuje rysunki zarówno na papierze jak i w programach graficznych. Moje prace są inspirowane filmami fantasy i grami. Dodatkowo prowadzę bloga erramood.blogspot.com na którym umieszczam swoje projekty.

Aktywność 0

Stylizacje dodane
0
Zainspirowali się
0
Fajny wygląd
0
Komentarze dodane
15
Komentarze otrzymane
0
Wyświetlenia profilu
123

Ostatnio na blogu

 1. Czarna Śnieżynka

  erramood.blogspot.com
  Czarna Śnieżynka

  Śnieżynka to postać mająca swoje korzenie w rosyjskich opowieściach. Wedle tych źródeł była ona wnuczką Dziadka Mroza (odpowiednik św. Mikołaja), jako dobra dziewczyna pomagała swojemu dziadkowi w rozdawaniu prezentów.Dziś ta postać nieco dojrzała i nabrała bardziej kobiecych kształtów, jest zazwyczaj kojarzona z atrakcyjną dziewczyną o wymiarach modelki, ubraną w skapą czerwoną sukienkę wykończoną białym futrem.Inspiruje mnie świat fantasy, a jednocześnie zajmuje się modą, postanowiłam zro…

 2. Czarne Body

  erramood.blogspot.com
  Czarne Body

  Moim zdaniem body jest jednym z najciekawszych elementów damskiej garderoby. Jest również idealne na zimę, gdyż dodatkowo osłania nasze ciało przed zimnem, jednocześnie czyni sylwetkę bardziej kobiecą.

 3. Jesienna Mgła

  erramood.blogspot.com
  Jesienna Mgła

  Mgła tworzy atmosferę tajemniczości. W wielu filmach grozy pojawia się motyw mgły, co daje dodatkowe doznania podczas oglądania filmu. Ta mgła była moją inspiracją przy tworzeniu tego projektu.

 4. Jesienna Suknia

  erramood.blogspot.com
  Jesienna Suknia

  Suknia inspirowana jesienną aurą. Już powoli kończy się jesień drzewa tracą swoje liście, pokonując nagie gałęzie. To właśnie było moją inspiracją przy tworzeniu tego projektu.

 5. Plaszcz na zimę

  erramood.blogspot.com
  Plaszcz na zimę

  Nieuchronnie zbliża się zima. Więc postanowiłam zaprojektować płaszcz na tą porę roku.

 6. Mroczna Inspiracja

  erramood.blogspot.com
  Mroczna Inspiracja

  Horror to jeden z moich ulubionych gatunków filmowych. Projekty które wykonuje, często są inspirowane właśnie tym gatunkiem filmu. Ponieważ zbliża się listopad, a wraz z nim "Wszystkich Świętych" postanowiłam zainspirować się tym klimatem pora kolejny.

 7. Skórzana kurtka

  erramood.blogspot.com
  Skórzana kurtka

  Jedną z moich ulubionych pozyzycji na jesienną odzież, jest skórzana kurtka. Może być taka jak na ilustracji, podszyte futrem, lub zwykła.

 8. Płaszcz

  erramood.blogspot.com
  Płaszcz

  Na chłodne jesienne dni, oprócz oczywiście krótki idealnym rozwiązaniem jest płaszcz. Rozwiązanie to jest dobre zwłaszcza wtedy gdy obowiązuje nas dress code, bo przecież kurtka tak średnio pasuje do garsonki.

 9. Jesienny golf

  erramood.blogspot.com
  Jesienny golf

  I nadeszła jesień, a razem z nią zbliżają się chłodniejsze dni. Kiedy jest zimno staramy się ubierać tak aby zatrzymać ciepło. Idealnym rozwiązaniem jest golf, to była moja kolejna inspiracja. Postanowiłam zaprojektować taki który będzie się wyróżniał, postanowiłam więc dodać asymetryczna górę kołnierza.Ja osobiście lubię golfy z tego rodzaju kołnierzami, podkreśla to własny styl i niezależność, może również sugerować chęć wyrwanie się z tłumu.