Bernadeta Pawlik

Polska Erramood

Kim jestem:
modna polka
Lokalizacja:
Warszawa, Polska
Wiek:
32 lat
Dołączyła:
paź, 2018

Lubią ten profil (0)

Nikt jeszcze nie lubi tego profilu

O sobie:

Jestem osobą wykonującą ilustracje modowe, wykonuje rysunki zarówno na papierze jak i w programach graficznych. Moje prace są inspirowane filmami fantasy i grami. Dodatkowo prowadzę bloga erramood.blogspot.com na którym umieszczam swoje projekty.

Aktywność 0

Stylizacje dodane
0
Zainspirowali się
0
Fajny wygląd
0
Komentarze dodane
11
Komentarze otrzymane
0
Wyświetlenia profilu
76

Ostatnio na blogu

 1. Skórzana kurtka

  erramood.blogspot.com
  Skórzana kurtka

  Jedną z moich ulubionych pozyzycji na jesienną odzież, jest skórzana kurtka. Może być taka jak na ilustracji, podszyte futrem, lub zwykła.

 2. Płaszcz

  erramood.blogspot.com
  Płaszcz

  Na chłodne jesienne dni, oprócz oczywiście krótki idealnym rozwiązaniem jest płaszcz. Rozwiązanie to jest dobre zwłaszcza wtedy gdy obowiązuje nas dress code, bo przecież kurtka tak średnio pasuje do garsonki.

 3. Jesienny golf

  erramood.blogspot.com
  Jesienny golf

  I nadeszła jesień, a razem z nią zbliżają się chłodniejsze dni. Kiedy jest zimno staramy się ubierać tak aby zatrzymać ciepło. Idealnym rozwiązaniem jest golf, to była moja kolejna inspiracja. Postanowiłam zaprojektować taki który będzie się wyróżniał, postanowiłam więc dodać asymetryczna górę kołnierza.Ja osobiście lubię golfy z tego rodzaju kołnierzami, podkreśla to własny styl i niezależność, może również sugerować chęć wyrwanie się z tłumu.