Wiek ma znaczenie ?

Pewnie wiele osób jest tu oburzonych ,że na portalu i na blogspocie mogą być zwykłe nastolatki w wieku 12-14 lat. Przecież ludzie pragną tolerancji w Polsce ,ale sami jej nie starają się dać. Wiek to tylko liczba

Odpowiedzi

1. Amelia Malisz Amelia Malisz

Mam 13 lat i jestem w tym serwisie od niedawna. Wcale nie liczę na poważne traktowanie, ale chciałabym pokazać, że dziewczyny w moim wieku również potrafią się ubrać!

2. Aurelia Wieczys Aurelia Wieczys

Ja uwazam ze fajnie kiedy dziewczyny mają bloga juz od najmlodszych lat. Jesli sprawia im to przyjemnosc to chyba nie ma nic lepszego. Kazdy ma prawo do wyrazania siebie nawet jak ma sie nascie lat. Tez uwazam ze ludzie sa malo tolerancyjni a powinni podziwiac odwage takich osoby ktore nie boja sie wyrazac siebie

3. Beata Xxx Beata Xxx

Zgodzę się, że w niektórych przypadkach wiek jest tylko liczbą. Wszystko zależy od poziomu dojrzałości emocjonalnej.

4. Aleksandra Dudek Aleksandra Dudek

A ja się zastanawiam, czy 13 lat to wiek, w którym taką wagę powinno się przykładać do stroju. Ja osobiście czuję się nieco skrępowana tym, że ludzie w pracy oceniają mnie poniekąd przez pryzmat ubrań jakie noszę i tęsknię za dziecięcą swobodą (bo 12-13 latki to wciąż dzieci, choćby nie wiem jak bardzo starały się wyglądać na dorosłe). Na prawdę będziecie miały całe życie na to, żeby się stroić.