Modne bieganie

Bieganie staje się coraz bardziej modne - to nie ulega kwestii. Ale w co się ubrać? Czy uprawiając sport też musimy wyglądać dobrze w sportowych ciuchach? Czy ubrania muszą do siebie pasować? Czy nasza sportowa odzież musi pasować do trwających aktualnie trendów? Co o tym myślicie? Biegacie (bądź uprawiacie inny sport) w zwykłym dresiku, czy wolicie aby poszczególne elementy do siebie pasowały i były na topie?

Odpowiedzi

1. Malwina Kotowoda Malwina Kotowoda

lepiej zadbać o oddychający materiał, jeśli rzeczywiście się wciągniesz wtedy pomyśl o ciuchach, markowe ubrania dla początkujących biegaczy to czyste pozerstwo, a dla początkujących polecam zajrzeć tutaj
    http://urodamemo.pl/baza-wiedzy/artykul/bieganie-dla-kazdego,19

2. Stylowa Zuzia Stylowa Zuzia

Powinnaś ubierać coś, w czym będziesz czuć się komfortowo i będzie przystosowane do uprawiania sportu. Odpowiednie buty, a nie jakieś vansiki czy ulubione różowe baleriny :)
    Polecam stanik sportowy i przepuszczającą powietrze koszulkę. Legginsy i jakaś bluza będą dobrym wyborem :D
    Zamiast tego dres czy krótkie spodenki - oczywiście :)
    Wiesz, żebyś czuła się dobrze sama z sobą, nie popełniaj gaf modowych :D Czyli nie ubieraj (jak to robi ostatnio pani, która biega po moim osiedlu) białego t-shirtu z brązową bokserką NA nim.

3. kasienkataka kasienkataka

Nie mam jakiegoś specjalnie 'modnego' stroju do biegania czy ćwiczenia. Wystarczą mi szare dresy i bokserka.

4. lalka lalka

Moim zdaniem bieganie stało się modne tak samo, jak fitness. Owszem można zainwestować w drogie i modne ubrania ale najważniejsze jest, żeby były one wygodne i oddychające. Najważniejsze są buty!

5. Ania Tarla Ania Tarla

Żeby biegć, trzeba być ubranym wygodnie, a nie modnie.

6. Mood Book Mood Book

dla mnie przede wszystkim musi być wygodnie - dlatego latem wybieram ulubione krótkie piosenki, lekki jasny top i odpowiednio dobrane sportowe buty.

7. EAOutfits EAOutfits

Taka weszła moda. Popularne tez stało się chodzenie do klubów fitness i wcale się nie dziwie, są coraz lepsze i blisko miejsca zamieszkania. W Warszawie na targówku Saturn Fitness mam dosłownie pod nosem i chodzę sobie na fitness co drugi dzień, jakoś w domu nie miałam takiej motywacji, w Saturn Fitness chyba ludzie naładowali mnie dodatkową energią ;)

8. Trend Hunter Trend Hunter

Moim zdaniem wygoda na pierwszym miejscu!
    Oczywiście można pomyśleć nad ciekawą stylizacją, wówczas możemy oczekiwać podwójnej satysfacji!

Wyzwalamy kalorię i ubieramy się modnie, dobieramy stylizację!

Ale to już kwestia subiektywna! jest dawka pozytywnych emocji, a endorfiny załatwiają resztę!:)

9. Cloe Dancer Cloe Dancer

Podstawa to dobre buty! Jeżeli chcesz biegać dla siebie/dla sportu to super. Jeżeli tylko dla mody to nie polecam. Ja zakładam adidasy, legginsy, bluzę i po prostu biegnę )

10. Patrisya Style Patrisya Style

Tak jak moje poprzedniczki uważam, że buty to podstawa - i to nie te nike, reebok czy adidas tylko porządne buty biegowe typu kalenji czy asics, zauważam, że większość biega w znanych nike'ach a one na pewno nie zapewniają odpowiedniej amortyzacji, co do ciuchów to mam ciuchy typowo biegowe, trzymające ciepło i odprowadzające pot, ale staram się je dobierać kolorystycznie, żeby było nie tylko wygodnie ale także ładnie wyglądać :)

11. Roksana Środa Roksana Środa
  12. Ania Tarla Ania Tarla

Ja tak biegam w dresie i na modę nie patrzę, ale tylko w tym przypadku :) ma mi być po prostu wygodnie.

13. Żyję zdrowo - jestem fit Żyję zdrowo - jestem fit

i ładne i wygodne, ale nie musze mieć wszystkiego naj i na czasie ;)

14. Monika Skalska Monika Skalska

Modnie to się możemy na siłownie ubrać, jak nam się wyjatkowo instruktor spodoba :)

15. Magdalena Kowalska Magdalena Kowalska

ja nie biegam ale chce zaczac :)

16. maria toni maria toni

Myślę, że przede wszystkim odzież do biegania musi być termoaktywna i wygodna. Moda schodzi u mnie na drugi plan

17. Malwina Urbańska Malwina Urbańska

Moim zdaniem to w czym biegamy czy uprawiamy inne sporty ma znaczenie. Jeśli dobrze się czuję w tym co mam na siebie to wzrasta moja pewność siebie, czuję że mam więcej energii i chęci do ćwiczeń i po prostu czuję się dobrze, a wysiłek fizyczny nie wpływa na ten stan :) Dlatego przywiązuję wagę do tego co ubieram na siłowni i kupując ubrania sportowe szukam fajnych wzorów i dobrej jakości. Fajne rzeczy, które spełniły moje oczekiwania znalazłam jakiś czas temu w sklepie Cuna Zone. Ubrania są wyprodukowane w Polsce a to dla mnie kolejny plus :)

18. Aleksandra Dudek Aleksandra Dudek

Dla mnie odzież sportowa musi być przede wszystkim wygodna. Do września biegałam "na łonie natury", ale kiepska była ze mnie biegaczka, teraz chodzę na siłownię i ćwiczę na orbitreku, dużo bardziej mi to odpowiada.

19. Kamil Grom Kamil Grom

Zgodzę się z @AleksandraDudek odzież sportowa musi być wygodna. Ale ja ją dobieram również nie tylko pod siłownie, ale także pod luźne bieganie w terenie w niekiedy chłodne zimowe dni. Żeby uniknąć przeziębienia.