Modne bieganie

Bieganie staje się coraz bardziej modne - to nie ulega kwestii. Ale w co się ubrać? Czy uprawiając sport też musimy wyglądać dobrze w sportowych ciuchach? Czy ubrania muszą do siebie pasować? Czy nasza sportowa odzież musi pasować do trwających aktualnie trendów? Co o tym myślicie? Biegacie (bądź uprawiacie inny sport) w zwykłym dresiku, czy wolicie aby poszczególne elementy do siebie pasowały i były na topie?

Odpowiedzi

1. KosmetyczkaKamy KosmetyczkaKamy

Moim zdaniem ubiór na biegi musi być przede wszystkim wygodny. Tylko od ciebie zależy czy będzie modny i ładny. Wystarczy, że kupi się całkiem fajne legginsy (ewentualnie jakieś kolorowe, oryginalne dresy). W sumie i tak od razu po takim biegu wszystko wrzuci się do pralki, więc szkoda jakiś najlepszych ubrań, więc ja wybieram takie 'średniaki'. ;)

2. Rafał Rafał Rafał Rafał

à propos biegania - http://biegfirmowy.pl/, zapraszam :)

3. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

legginsy, zwykły t-shirt i jakaś dresowa bluza - to ciuchy w których biegam. Bez przesady, nie musimy każdej sfery życia podporządkowywać aktualnym trendom. Zresztą spocony, czerwony na twarzy i zmachany po treningu człowiek i tak raczej wygląda średnio atrakcyjnie, bez znaczenia co ma na sobie :p

4. meduzencja meduzencja

Ja zaczęłam biegać kilka tygodni temu i zaszywam się w dresy + t-shirt +bluza/sportowa kurtka ewentualnie leginsy + t-shirt. Kurczę biegasz nie po to żeby się pokazać połowie świata w dobrej stylizacji tylko żeby osiągnąć jakiś tam cel. :)

5. Aleksandra Mistejk Aleksandra Mistejk

bez przesady, sport ma być przyjemnością, a nie wybiegiem dla modelek, idąc tym tropem trzeba by było zadbać o włosy i makijaż, a chyba nie o to chodzi;)

6. memsen memsen

to teraz nawet nawet pocić sie trzeba stylowo?

7. martynellaa martynellaa

Ta, bieganie jest modne... Przeważnie modne jest robienie sobie zdjęć w sportowych ciuchach i pisanie że się biega, hahaha. A poza tym - jak już faktycznie chcesz biegać, to nie sądzę że musisz się do tego stroić. :)

8. eva eva

ja biegam od kilku tyg. Praktycznie nie wyobrażam sobie dnia bez biegania i treningu fitness. Zainwestowałam w lepszej jakości ciuchy i obuwie, naprawdę jest różnica. Więcej tutaj http://eva-style.blogspot.com/ Pozdrawiam!

9. Kinga Chudek Kinga Chudek

Ja ubieram się przede wszystkim wygodnie, moda schodzi na dalszy (nieważny) plan - w dużej mierze jest to kwestią tego, że biegam nocą, późnym wieczorem - wtedy ZUPEŁNIE nie obchodzi mnie jak wyglądam, komfort przede wszystkim ; )

10. Maadllin Maadllin

STAWIAMY NO WYGODE

11. Ewa Kulig Ewa Kulig

Przy bieganiu nie powinno się raczej zwracać uwagi na modę a na wygodę właśnie. Najważniejsze są odpowiednie buty, reszta nie jest już tak istotna.

12. Monika Skalska Monika Skalska

Nie wiem czy mówimy o bieganiu jako przemierzaniu przestrzeni w szybkim tempie, czy o bieganiu typu szybszy spacerek z podskokami jak mała kózka. Bieganie z prawdziwego zdarzenia wymaga wygodnych dresów/leginsów, bo i tak nikt nie zdąży się nam przyglądnąć jak przemkniemy z prędkością błyskawicy :D Z truchtaniem gorsza sprawa, bo wolne tempo to ryzyko, że ktoś nas dogoni i, o zgrozo!, zauważy że koszulka nie pasuje do skarpetek!!!

13. Kasia Marc Kasia Marc

Bieganie to czysta przyjemność - ja się czuję po bieganiu po prostu o niebo lepiej - jakby z człowieka wychodziły wszystkie toksyny, wszystko co kiepskie. I wtedy faktycznie się wraca do życia, szczególnie chudnąc. Moja przygoda z odchudzaniem buła długa i trudna, ale ostatecznie straciłam 13 kg ;-)

14. Monika Majda Monika Majda

Moda przy bieganiu ma takie znaczenie, jak ładne perfumy dla chłopa, który zaraz idzie robić w polu, czyli żadne. Wygoda przede wszystkim. Postaw na dobre obuwie, od tego zacznij kompletować swój strój, na pewno nie warto na nich oszczędzać. Poza tym wystarczą Ci dresy i jakaś kurtka na zimniejsze dni. Możesz też zaopatrzyć się w tego typu akcesoria http://e-running.com.pl/pol_m_Akcesoria-do-biegania-1038.html które na pewno zwiększą komfort biegania, ale tak jak na początku pisałam, wyjdź najpier od doboru odpowiedniego obuwia.

15. Kasia Pawlik Kasia Pawlik

Dla mnie ważne jest tylko, aby buty były wygodne. Wygląd się dla mnie nie liczy podczas biegania :) I tak się spocę, będę czerwona i nawet najmodniejsze ciuszki mi nie pomogą :)

16. Ania Skrabecka Ania Skrabecka

Najważniejsze dobre buty! Poza tym taki ubiór ma być wygodny i tyle:)

17. KATARZYNA Śpiewak KATARZYNA Śpiewak

Witam. Bieganie teraz jest modne-powtarzam modne. Często biegają ludzie, aby z rzucić zbędne kilogramy. Musi do tego być odpowiednia dieta-napoje, pożywienie..., aby osiągnąć swój cel.

18. Julietta Fashion Julietta Fashion

Podobno bieganie czasami powoduje jeszcze większej szkody, jak się nie wie jak to dobrze robić.

19. ola bis ola bis

Bez przesady z tym modnym ubraniem, najwazniejsze to dobre (wygodne) buty, reszta ubioru może być dowolna.

20. Monika Karlska Monika Karlska

Polecam zainwestowanie w markową odzież sportową. Sama noszę ubrania i buty z firmy Adidas oraz Puma i absolutnie nie żałuję wydanych na nie pieniędzy, ponieważ są bardzo wygodne i wytrzymałe, co jest bardzo ważną zaletą podczas wykonywania ćwiczeń.