Modne bieganie

Bieganie staje się coraz bardziej modne - to nie ulega kwestii. Ale w co się ubrać? Czy uprawiając sport też musimy wyglądać dobrze w sportowych ciuchach? Czy ubrania muszą do siebie pasować? Czy nasza sportowa odzież musi pasować do trwających aktualnie trendów? Co o tym myślicie? Biegacie (bądź uprawiacie inny sport) w zwykłym dresiku, czy wolicie aby poszczególne elementy do siebie pasowały i były na topie?

Odpowiedzi

1. Iza Le. Iza Le.

już bez przesady...

2. Anonim Anonim

Bez jaj, jeśli ktoś uprawia sport to znaczy, że nie boi się spocić. A moim zdaniem zakładanie najmodniejszych sportowych rzeczy do biegania to głupota. W końcu podczas biegania nie powinno się wyglądać, a porządnie ćwiczyć. : ) Takie jest oczywiście moje zdanie...

3. BloggerkaMarta BloggerkaMarta

Bieganie, bieganiem. Zawsze można ubrać się i modnie, i wygodnie! Akurat dzisiaj na moim blogu pojawiła się stylizacja, która w 100% wpasowuje się w temat tego wątku. No może ja bym zmieniła jeszcze sneakery, na coś co bardziej nada się na bieganie.
    Zainteresowanych zapraszam: http://bloggerkamarta.blogspot.com/2013/03/floral-winter.html

4. Isztar Isztar

Ja mam zamiar zacząć biegać jak tylko zrobi się cieplej, puki co czasem ćwiczę na siłowni lub z płytką CD. Najważniejsze dla mnie są buty które muszą być pożądane, dobre i sportowe (snicersy odpadają), drugą rzeczą pod względem istotności jest dla mnie stanik - bez drutów i koronek - sportowy, dobrze podtrzymujący biust. Na obie te rzeczy jestem w stanie wydać więcej kasy, na resztę stroju nie. Nie przejmuję się moda zakładam legginsy i stary bawełniany t-shirt (a jak zacznę biegać to na to bluza i bezrękawnik z sh) i tyle :)

5. Barbara Karkoszka Barbara Karkoszka

@Anonim: Też tak uważam, ale chciałam poznać zdanie innych osób ;)

6. Rafał Rafał Rafał Rafał

@Anonim: Jeśli biegasz wieczorem to nie zaszkodzi ubrać coś jaskrawego / odblaskowego.

7. Anonim Anonim

@Rafał Rafał: Ale mi nie chodzi o bezpieczeństwo tylko bluzkę do biegania za 500 złoty : ) Oczywiście jaskrawe rzeczy są wskazane jeśli biegasz wieczorem. A szczególnie teraz kiedy jest jeszcze ponuro na dworze.

8. una_palabra una_palabra

Ja biegam w zwykłej białej bluzce i legginsach, więcej pieniędzy wydałam na buty bo uważam, że to one odgrywają główną rolę w bieganiu :) Reszta nie ma dla mnie znaczenia.

9. Anonim Anonim

jeśli biegając będziemy wstydzić się starego, rozciągniętego dresu to nic z tego nie będzie, warto wtedy zainwestować w ładny strój sportowy, będziemy czuć się atrakcyjnej i chętniej to robić.

10. Basia Noutmeg Basia Noutmeg

moim zdaniem w sportowych ciuchach (żeby nie było wątpliwości - w ciuchach przeznaczonych do uprawiania sportów) nie można wyglądać ani modnie, ani kobieco, ani atrakcyjnie. ja osobiście mam ochotę stłuc każde lustro w sali fitness ;)
    nie znaczy to, że stroję się na salę, no bez przesady. ale siłownia to nie jest miejsce do tego, żeby wyglądać jak z okładki, tylko raczej wręcz przeciwnie :)
    ciuchy przeznaczone do uprawiania sportów moim zdaniem mają tylko jedną kategorię "modności" - kolory. ciężko mówić o modzie w zakresie kroju czy długości, bo ciuchy te powinny być przede wszystkim wygodne i dobrej jakości, z porządnego materiału.

11. Bad Mind Bad Mind

HAHAHAHAHA! Ludzie! Ostatnio zdałam sobie sprawę, że moje osiedle obfituje w "hipsterów" (ludzi na co dzień oryginalnych, więc cudownie się wpasowywuję w klimaty, i ceniących sobie zdrowy styl życia i odżywiania, panie na placu targowym nie mają na co narzekać). Ludzie biegają i to sporo, prawie o każdej porze dnia można spotkać kogoś w butach do biegania i dresie. Tak na prawdę to wszyscy u mnie tak chodzą, gdy tylko nie muszą wyjść "poza teren". Mój przyjaciel, który kiedyś mnie odwiedził stwierdził, że to zupełnie inny świat, w którym ludzie są zupełnie odmienni od ogółu, cóż, to chyba prawda. Ale odnoszę wrażenie, że póki nie musimy, to dres, czy śpiochy są dobrym wyjściem nawet na co dzień.

12. ladymeggy ladymeggy

Mnie osobiście nic nie zmotywuje do biegania właśnie tak jak nowe ciuchy;) Oczywiście wygoda to priorytet. Aczkolwiek nawet bieganie nie zmieni mojej ogromnej niechęci do szarych dresów. Na co dzień nie preferuje sportowego stylu, jednak myśle, że na pewno uda mi się znaleźć coś ładnego w czym będe się czuła komfortowo chociażby jeżeli chodzi o kwestie kolorystyczną:)

13. shoco shoco

trenuję k1 i szczerze mówiąc nie patrzę czy jest modnie, najważniejsze żeby było wygodnie!

14. Nattalie Madame Nattalie Madame

Wydaje mi się, że można się ubrać i wygodnie i modnie ;)

15. psfashion psfashion

Jesli ide na trening taneczny, to oczywiscie musze wygladac ladnie, ale rowniez wygodnie! Co mi po tym, jak ubiore ladna spodniczke, ktora bedzie np.za waska i nie bede mogla wykonywac swobodnych ruchow?

A na silownie rowniez ta sama zasada. Przede wszystkim wygodnie, no ale jednak ladnie!

16. Roksana Mucha Roksana Mucha

Ja jednak zwracam uwagę na strój do ćwiczeń. Byłoby mi jednak głupio pójść na zajęcia w powyciąganym podkoszulku. Zwykle zakładam szare dresy a do tego mam różne koszulki w białym albo pudroworóżowym kolorze. Ładnie to pasuje

17. Anonim Anonim

Moim zdaniem trzeba postawić na wygodę. Przecież nie założę jeansowych szortów i zakolanówek żeby pobiegać.

18. Anonim Anonim

Byleby wygodnie ! I tak się cały człowiek spoci i zaraz dresy do prania.

19. Tor Zireael Tor Zireael

nie biegam w dresie, bo wygodny stroj do biegania nie powinien sie pałętać...

mam sportowe leginsy za kolano i top reeboka, bokserke z wszytym stanikiem

polecam też pasy do biegania z mini saszetką i miejscem na bidon, bez nich nie wiem jak mogłabym biegać

i koniecznie profesjonalne obuwie, np asics - jest brzydkie, ale ma najlepszą amortyzację

http://tor-zireael.blogspot.com

20. asiacze asiacze

A ja w myśl tego artykułu: http://www.medigo.pl/moda-odchudzanie-diety/nie-mam-sily-na-bieganie nie biegam, a chodzę!:D W wygodnym dresiku oczywiście. Preferuje taki rodzaj aktywności, jestem w stanie się zrelaksować, porozglądać na około, pomyśleć. Bieganie jest dla mnie zbyt hmm agresywne:)