Wątek zamknięty

Meble kuchenne z internetu

Moja genialna mama od jakiegoś czasu siedzi na allegro i sklepach internetowych. Teraz wymyśliła, że kupi meble do kuchni... na wymiar z netu! Co najlepsze w żaden sposób nie mogę jej tego wybić z głowy. Co robić? Nie chcę, żeby później wyzywała, że wydała głupio swoje pieniądze.

Odpowiedzi

1. Agnieszka 16076 Agnieszka 16076

A ja wręcz przeciwnie - szczerze polecam zakupy przez internet. Prawda jest taka, że można bardzo dużo zaoszczędzić, ale oczywiście warto najpierw poszukać jak najwięcej opinii na temat danego sklepu. Sklepy internetowe mają jeszcze jedną ważną zaletę - przeważnie mają większy i bardziej zróżnicowany asortyment...

2. filip nuk filip nuk

Ja od zawsze kupowałem meble http://www.allemeble.com/ przez internet. Większy wybór i zawsze trochę taniej.

3. konrad fall konrad fall

Ale nie zawsze takie meble pasują do naszego wnętrza. Lepiej jak ktoś przyjdzie i wymiary weźmie.

4. Kamila Mmmmm Kamila Mmmmm

Ja w internecie znalazłam studio Acerys, ale meble kuchenne na wymiar zamawiałam osobiście. Przygotowali dla mnie również kilka propozycji aranżacji całej kuchni, co niewątpliwie uważam za duży plus.

5. magda dala magda dala

Kuzynka poleciła mi firmę Impet i właśnie tam zleciłam wykonanie moich mebli kuchennych. Pan Tomasz Sarapata pomógł w stworzeniu projektu całej zabudowy, która w efekcie okazała się bardzo funkcjonalna. Usługa wykonana bardzo solidnie więc polecam. Jak jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer 508  841  062!

6. Kasia Dawidy Kasia Dawidy

Witam ja chciałam polecić firmę http://jfm-furniture.pl/meble-biurowe super meble i wykonania

7. Zosia Kami Zosia Kami

Ja bym się trochę bała kupować meble na wymiar przez internet. Co innego jakieś mniejsze akcesoria czy dodatki, bo jeśli nie będą pasować zawsze można je sprzedać albo oddać, ale takie na wymiar już gorzej. Niestety nie znam takiej firmy, ale musisz mieć kogoś kto fachowo zrobi to co chcesz i weźmie pod uwagę całe pomieszczenie, a nie tylko np. wysokość blatów i ich kolor.

8. kasia nis kasia nis

Z netu tez potrafią być fajne.

9. kesja nita kesja nita

Może i potrafią być fajne meble z neta, ale ja bym się nigdy nie zdecydowała. Mam niewymiarową kuchnię i nie mogłabym ot tak po prostu sobie pozwolić na taki zakup, żeby potem tego nie żałować.

10. Bielin4 Bielin4

sREDNIE MEBLE. POZDRAWIAM

11. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Skandynawski styl to w zasadzie minimalizm, który zresztą bardzo lubię.

12. Ania Tarla Ania Tarla

Meble kuchenne najlepiej brać na wymiar.

13. Ania Tarla Ania Tarla

Ja pytałam znajomych gdzie zamawiali meble, nie musiałam szukać w internecie.