Największa perełka w Waszej szafie :)

Posiadacie jakąś ulubioną rzecz w Waszej szafie? osobiście nie umiem wskazać jednej ulubionej :) a Wy?

http://ollstyle.blogspot.com/

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

u mnie to się cały czas zmienia:) nie przywiązuję się jakoś szczególnie do ubrań, chociaż mam koleżanki, które kupują rzecz, wieszają ją w szafie i co jakiś czas oglądają. nie ma oczywiście mowy o noszeniu! po prostu ładnie wygląda na wieszaku i nie potrafią się z nią rozstać:D

2. Magda Lenka Magda Lenka

Ja też nie umiałabym wymienić jednej rzeczy.Co jakiś czas zmienia mi się gust.A ciuchy dobieram zależnie od nastroju :)

3. Anonim Anonim

Co tydzień znajdę coś, w czym mogłabym chodzić cały czas! Obecnie jest to wzorzysty sweterek od Sheinside :D.

4. Anonim Anonim

@Anonim: ja nie umiałabym zostawić ładnej rzeczy w ciemnej szafie nie chodząc w niej :D to zbrodnia xd

5. Anonim Anonim

@Anonim: też taki znalazłam i świetne spodnie :)

6. Anonim Anonim

A ja za swoją "perełkę" uważam coś najzwyklejszego w świecie. A dokładnie basicową czarną sukienkę. Jak już faktycznie nie mam się w co ubrać, to zawsze jest niezawodną bazą do stylizacji. Dlatego właśnie jest u mnie numerem jeden - parę dodatków, jakaś fajna marynarka bądź sweterek i stylizacja gotowa.

7. modnaa mychaa modnaa mychaa

A ja uwielbiam moje converse :D

8. Anonim Anonim

nie potrafię wskazać ;)

9. Epitomy Of Woman Epitomy Of Woman

chyba moja torba z Deichmana którą kupił mi mój Luby na gwiazdkę :D mam ją w każdej stylizacji i jakoś do wszystkiego mi pasuje :)

10. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

Ciężkie pytanie ;d
    W sumie musiałabym powiedzieć, że rozkloszowana sukienka, bo ją bardzo lubię i często mnie ratuje i luźna biała tunika z koronką na ramieniach, ale jeśli spojrzeć na rzeczy, która jest najdłużej w mojej szafie to oversizowy sweter w paski z H&Mu, ma już ponad 3 lata i chętnie do niego wracam ;d
    Aktualnie jeśli miałabym tak od razu bez namysłu powiedzieć to: pudrowo różowa parka, legginsy ze skórzanymi wstawkami, futrzane kamizelki, lordsy z ćwiekami ;d

11. asiacze asiacze

Nie mam. Ostatnio, nagle połowa ciuchów z mojej szafy przestała mi się podobać!:/

12. madebysuzi madebysuzi

Ciężko wybrać taką jedną jedyną rzecz - w tym momencie do głowy przychodzą mi dwie: żółto-czarny sweter, kupiony w lumpeksie za jakieś śmieszne pieniądze i moja ulubiona (od kilku lat) spódnica, którą ostatnio zakładam do wszystkiego. :)

13. Anonim Anonim

@madebysuzi: Dobrze, że nie tylko ja mam ciuchy które mam spory kawał czasu. Jakoś z sentymentu wole kolekcjonować :)

14. Karola Karo Karola Karo

hmm ja mam mnóstw rzeczy, które ubóstwiam <3 ostatnio pokochałam koszule... ale to się zmienia:)

15. madebysuzi madebysuzi

@Anonim: Ja chyba jestem największym ciuchowym chomikiem wszechczasów. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz pozbyłam się jakichś ciuchów z szafy. ;)

16. Anonim Anonim
  17. Paulina Dudziuk Paulina Dudziuk

wszystkie koszule i sukienki <3
    http://soclothe.blogspot.com

18. Persona Obscura Persona Obscura

hmmm... rozkloszowana spódniczka w grochy, skórzana ramoneska i koniecznie melonik. właściwie wszystko z tego posta: http://modowymaniak.blogspot.com/2012/08/jubilee_18.html :P

19. Konturek Ala Konturek Ala

żółta kanarkowa marynarka - przynosi mi szczęście ;)

20. SmellOfRedLipstick SmellOfRedLipstick

Ja też nie mam jednej ulubionej rzeczy, mam słabość do oryginalnych, ciekawych ubrań, więc moja szafa to praktycznie same perełki :)