Jak schudłam 17 kg.

Zapraszam na mojego bloga, gdzie opisałam jak schudłam z 69 kg, do 52kg! :D Same zobaczycie, że to nie jest droga przez mękę. :)

http://kakaao.blogspot.com/2013/02/jak-schudam-17-kg.html

Odpowiedzi

 1. Patrycja PMI Patrycja PMI

  Dziewczyny/Kobietki i Panowie oczywiście też....Poszukuję osób, które pragną zrobić porządek ze swoim organizmem/zdrowiem, a zarazem pozbyć się zbędnych kg. Program daje energię, odmienia wygląd i postrzeganie jedzenia, trwa 28 dni, po nim są 3 miesiące stabilizacji, dzięki której efekt jojo jest niemożliwy, nie ma opcji, żeby wrócić do poprzedniej wagi i to jest w nim rewelacyjne!
  Przez 28 dni, zero ćwiczeń, zero głodówek, tylko zdrowe odżywianie i dożywianie organizmu witaminami, minerałami, aminokwasami, a w rezultacie pozbycie się toksyn, złogów i innych śmieci z organizmu i co równie ważne totalna zmiana nawyków żywieniowych (skutkiem ubocznym jest zdrowa strata wagi już od 1szego dnia).
  Na zdjęciu ja w 1szym i ostatnim dniu programu, -5.5kg, w obwodach -20.5cm.
  Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej to zapraszam do kontaktu theused84@o2.pl

 2. Ola Kat Ola Kat

  Spróbuj diety sokowej. Ja bylam na dwutygodniowej, może to się wydawać dlugo, ale naprawdę dziala. Codziennie sok lub zupa krem zamiast posilku. Smaki są rożne - i z warzywami, i z owocami. Plus taki, że Ci wszystko dowiozą do domu. Są zatem świeże i smaczne. Przynajmniej tak jest u sportfood.

 3. Nela Pawlikowska Nela Pawlikowska

  Ja też mam 17 kg na minusie:) U mnie wszystko zaczęło się na tygodniowych wczasach odchudzających w hotelu Zalesie Mazury. Byłam pod okiem dietetyka i trenera. Mieliśmy mnóstwo różnorodnych ćwiczeń na matach, w basenie itp. Dostawaliśmy zdrowe, bardzo smaczne jedzenie. Widząc pierwsze efekty bardzo się zmobilizowałam i po powrocie z ośrodka kontynuowałam moje odchudzanie. Myślę, ze taki wyjazd, to dobry pomysł szczególnie dla tych, którym ciężko zacząć dietę czy ćwiczenia samemu.

 4. joasia joasia

  Gratulacje!! Ja jestem w trakcie. Mam podobny wzorst - 164 cm, ważyłam 71, miesiąc temu ważyłam 67,7, jutro ważę się ponownie... :)

 5. Weronika Woźniak Weronika Woźniak

  Ja wspomagałam się Reducer Thermo Extreme, 18 kg zrzuciłam w 3 miesiące. Polecam! - https://bit.ly/2prqdu5

 6. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

  Świetne wyniki gratulacje! :)