Woda brzozowa

Miała może ją któraś z was?? warto ją kupić ??

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

ale w jakim celu? :)

2. una_palabra una_palabra

Woda brzozowa dobrze wypłukuje piasek z przewodów moczowych. Innego zastosowania nie znam :)

3. kar kar

do włosów? :)

4. Anonim Anonim

@kar: o jej przepraszam dziewczyny ciamajda ze mnie :(
    tak woda brzozowa do włosów byłam dzisiaj na zakupach i natknęłam sie na niego... i zastanawiam sie czy dobrze działa na włosy.

5. Anonim Anonim

Podobno specyfiki z sokiem z brzozy były kiedyś stosowane w celu poprawienia kondycji włosów- moja babcia do teraz namawia mnie do spróbowania :) Jednak kiedyś takie zabiegi wykonywało się z naturalnych składników według receptur nam już nieznanych :( Teraz niestety wszędzie jest pełno chemii... Ciężko znaleźć coś co faktycznie poprawi wygląd naszych włosów. Uważam jednak że jeśli nie jest zbyt drogi to warto spróbować- na każdego dany kosmetyk działa inaczej, może Tobie akurat przypadnie do gustu i dobrze się przyjmie :) Pozdrawiam!

Zapraszam na swojego bloga http://szska.blogspot.com/ dopiero zaczynam ale postaram się być regularna :)

6. una_palabra una_palabra

Czyli nie chodzi o wodę brzozową do picia :D Niedawno miałam szampon brzozowy, nie pamiętam jakiej firmy ale kosztował coś koło 8zł, był całkiem dobry, to co zauważyłam to mniej przetłuszczające się włosy i bardziej błyszczące :)

7. Iza Le. Iza Le.

@Anonim: w tej wodzie brzozowej nie ma żadnej chemii, jest sok z brzozy i woda, ale ponoć nic ona nie daje ;) ja polecam kozieradkę

8. Miss Cosmo15 Miss Cosmo15

Woda brzozowa z Isany jest świetna! Uwielbiam ją, bo dobrze działa na tłuste włosy :P

9. Magda Lenka Magda Lenka

Ja mam wodę brzozową w sprayu ułatwiającą układanie włosów i sprawdza się naprawdę nieźle

10. Anonim Anonim

@Iza Le.: własnie szukałam jej juz w 5 aptekach i maja tylko w tabletkach :(

11. Iza Le. Iza Le.

@Anonim: Kozieradkę w tabletkach!? To kup na allegro :)

12. Anonim Anonim

nom tez sie dziwiłam ale o dziwo cos takiego istnieje... no chyba niestety tak bede musiała zrobic... :(

13. Iza Le. Iza Le.

@Anonim: No ja kupiłam w aptece, ale ta konkretna akurat ma w swojej ofercie zioła, nie każda ma. A może jakiś sklep zielarski? Nie ma w twojej okolicy??

14. Anonim Anonim

@Iza Le.: no w mojej ciężko ale muszę się wybrać do Krakowa :)

15. asiacze asiacze

Zdarzyło mi się pić sok z brzozy (pyszny), ale do włosów nie używałam:)

16. Karina Karwowska Karina Karwowska

Jeśli chodzi o napoje naturalne to mięta jest świetna. Na płaski brzuszek i dla relaksu. Taka https://www.herbapol.com.pl/produkt/mieta herbatka na przykład - pyszna i skuteczna. Mięta pozytywnie wpływa na układ trawienny, a przy okazji ma działanie odprężające.

17. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

Ja także właśnie słyszałam o właściwościach soku z brzozy. Ale jeszcze nie miałam okazji tego sprawdzić. Chyba najwyższa pora poszukać jakiejś apteki w pobliżu z naturalnymi ziołami. :)