Converse czy Vans ?

Które wybrać , bo nie wiem, podobają mi się conversy i vansy. Trudny wybór. Pomóżcie :D

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

Converse moim zdaniem lepsze

2. Miss Cosmo15 Miss Cosmo15

Ani to ani to :)

3. Dominika Kaa Dominika Kaa

Polecam vansy, posiadam je i jestem z nich bardzo zadowolona :) świetnie się prezentują :)

4. Karolina Godlewska Karolina Godlewska

converse ! ;)

5. Ewela _1988 Ewela _1988

Coversy;)

6. Anonim Anonim

Conversy mają to do siebie, mówię o tych takich dłużych, że jeśli ktoś ma troszkę większą łydkę to niestety optycznie pogrubiają nogi. Milion razy już zaobserwowałam takie zjawisko.

7. Ewela _1988 Ewela _1988

@ania nowicka: Conversy nie nazwala bym elementem trendow ( tak samo zreszta vansy) to sa buty ponadczasowe ktore napewno nigdzie nie odchodza. Sa nawet powiedziala bym kultowe i mysle ze zarowno w tym sezonie jak i 10 seoznow pozniej beda tak samo "trendy" jak teraz bo to marka i but znany juz od lat nie rok czy 5 lat ale conajmniej od lat 80tych.
    Z vansami zreszta podobnie;) glownie kiedys kojarzone z subkulturami i jezdzeniem na desce teraz wkradly sie do swiata moda. Jednak nie nazywajmy ich trendami:)

8. modnaa mychaa modnaa mychaa

@Ewela _1988: Nikt nie nazywa ich trendami :) Nie interesuje mnie to czy są modne czy nie. Po prostu noszę to co lubię, w czym się dobrze czuje i co mi się podoba :)

9. Pat & Karolina Pat & Karolina

moim zdaniem Vansy :) sprzedaję jedną parę w okazyjnej cenie : http://allegro.pl/buty-vans-oryginalne-misbhv-romwe-vansy-i3049944332.html

10. Karola Karo Karola Karo

ja uważam, że warto posiadać obie pary (wiem zabrzmi to snobistycznie, jakbym była rozpieszczonym bachorem z "wyższych sfer") ale chodzi o to, że czasami pasują Vansy, a Czasami Conversy. Ja jeszcze jakiś czas temu spoglądałam na Vansy z prawdziwą odrazą, fu jakie to nie damskie, ta podeszwa i byłam oddana Conversom (mam dwie pary krótki i długie) a teraz kupuję Vansy, jednak ten na nicod niższej podeszwie (nie najniższej, ale takije średniej) bo uznałam, że warto próbować nowych rzeczy. Jednak jesli nie posiadasz ani takich, ani takich to może najlpeszym rozwiązaniem będzie jak zajrzysz do szafy i przemyślisz, który typ będzie Ci bardziej pasował, bo każdy ma inne ubrania i inny styl, także jednoznacznie Ci na to nie odpowiem:D
    Co do Conversów to moge powiezieć, że bardzo wytrzymałe (cena adektwatna do jakości) jedne mam już trzeci, albo czwart rok i śmigam w nich cały czas... co od vansów nie wiem, ale słyszałam pochlebne opinie:D

11. modnaa mychaa modnaa mychaa

@Karola Karo: Właśnie już mam jedne conversy czerwone do kostek :)

12. Karola Karo Karola Karo

to może warto z vansami spróbować:) ja niedługo kupuję:)

13. Anonim Anonim

@Pat & Karolina: Wydate logo w raz założonych butach?

14. Pat & Karolina Pat & Karolina

@Anonim: właśnie tak, dostałam je już z takim mankamentem, osobiście założyłam je raz :)

15. Paulina Herman Paulina Herman

vans :)

16. Ewela _1988 Ewela _1988

@modnaa mychaa: Tak wyczytalam z Twojej wypowiedzi ktora skasowalas. Tak czy inaczej zgadzam sie najlepiej nosic to co sie lubi;)

17. Małgosia Ceniak Małgosia Ceniak

Ja osobiście proponuję conversy, zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia, ale też jestem zdania, że każdy nosi to co lubi:)

18. jesuismonika jesuismonika

converse ;)

19. Joanna Si. Joanna Si.

moim zdaniem klasyczne converse, chociaż vansy też są ok- kwestia gustu ;)

20. Anonim Anonim

i to i to

TRENDY

1. Jakie etui wybrać

Ostatnio: Eliza Kaszko .

2. Jaki dywan do salonu?

Ostatnio: Ala Alicja .

3. Samochód dla kobiety

Ostatnio: Ala Alicja .

4. Converse czy Vans ?

Ostatnio: anna polak .

5. makijaż. Jaki najabrdziej lubicie?