Welur, co myślicie? Hit, kit?

Ostatnio przeglądając coraz to więcej blogów natykam się na rzeczy z weluru. Co o nim myślicie?
Spódniczka, leginsy, bluzka?

Dawajcie linki do swoich postów na których pojawił się post z czymś z weluru:)

http://closethewindowandgetthefuckout.blogspot.com/2013/02/velvet.html - u mnie bluzka :)

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

Jak dla mnie hit. Ale legginsy to juz lekka przesada.

2. Pa. gada Pa. gada

@Anonim: Hm.. ja ogólnie jestem zakochana w tym materiale. Ale jestem ciekawa co na jego temat sądzą inni :)

3. SmellOfRedLipstick SmellOfRedLipstick

A mi się podobają właśnie welurowe legginsy ;) Ale bluzki i spódnice też hot

4. Pa. gada Pa. gada

@SmellOfRedLipstick: Mam już bluzkę, spódniczkę muszę zanieść do krawcowej.. jeszcze tylko legginsy :)

5. SmellOfRedLipstick SmellOfRedLipstick

@Pa. gada: Ja póki co nie mam nic, ale od dłuższego czasu czaję się na legginsy właśnie :)

6. PaulinaSz PaulinaSz

Miałam welurowe czarne legginsy pod koniec podstawówki, tak ze 20 lat temu, jak widać moda zatacza koła :)

7. Pa. gada Pa. gada

@PaulinaSz: Nawet ja jak byłam młodsza, to mama ubierała mnie w welurowe legginsy, pamiętam wtedy ich nie cierpiałam!

8. ohh Marly ohh Marly

kocham! W sh można znaleźć pełno welurowych materiałów, koszulki, które przerabiam na spódniczki, więc mam tego pełno :D

9. Persona Obscura Persona Obscura

Zdecydowanie hit! Mam welurowe sukienki, bluzki, legginsy. No mnóstwo tego. A na blogu jakoś nie pokazuję, sama nie wiem czemu. Trzeba to zmienić. Jedyna rzecz tutaj:
    http://modowymaniak.blogspot.com/2013/01/the-bends.html - welurowe buty :)

10. Anonim Anonim

jak dla mnie hit! spódniczki, bluzki, sukienki, legginsy- wszystko mi się podoba.

ostatnio wpadły mi w ręce dwie welurowe spódniczki, jednak na mnie są za małe. gdyby ktoś był zainteresowany, chętnie je odsprzedam

11. Pa. gada Pa. gada

@Anonim: Ja jestem zainteresowana :)

12. Laila Szaranek Laila Szaranek
  13. Wrzos Wrzos

Welur pokochałam odkąd upolowałam w sh swoją pierwszą koszulę z tego materiału. Następna była cudowna sukienka, a teraz udało mi się kupić spódniczkę. Wiem, że niektórzy weluru nie lubią, ale to taki fajny materiał, a do tego oryginalniejszy niż bawełna, jaką nosi się na co dzień.

14. Anonim Anonim

Nigdy mi się nie podobał welur. Dokładnie 23 grudnia, jeszcze podczas sprzątanie znalazłam w szafie zmarłej babci welurową, granatową sukienkę, nie było nic innego, jak założenie jej 24 grudnia. Pokochałam ją!

15. Anonim Anonim

jak dla mnie welur to zdecydowany hit :))

16. Anonim Anonim

dla mnie tez hit wczoraj udało mi sie upolowac ostatnia śliczna bluzkę z baskinką w stradivariusie :)

17. Anonim Anonim

mam sukienkę i miałam czerwone legginsy ;) ah! mam jeszcze bluzkę z czarnego weluru ;)

18. Katsuumi Katsuumi

Według mnie zdecydowany hit, zwłaszcza legginsy :)

19. Anonim Anonim

@Pa. gada: podaj e-maila, wyślę Ci kilka fotek :)

20. Pa. gada Pa. gada

paulinagajewska@onet.pl :)

MODA

1. Inspiracje na jesienno-zimową stylizacje?

Ostatnio: Sandy Dak .

2. Jesienne kreacje dla każdej z nas?

Ostatnio: Kasia Wojcik .

3. Suknia ślubna

Ostatnio: Lidka Zięba .

4. Nosicie podkoszulki?

Ostatnio: Katarzyna Malczyńska .

5. Koszula męska w kratkę

Ostatnio: Ania Balicka .

Polecamy