Nadruki na koszulkach

Cześć.
Zastanawiam się nad stworzeniem własnej strony z T-shirtami, ze względu na wstręt do widoku dziewczyn ubranych w takie same koszulki. Tak więc jako, być może, przyszłe klientki powiedzcie mi, jakie nadruki by Was satysfakcjonowały na koszulkach. Parę projektów już stworzyłam, ale może zapytam osób bardziej "modnych" niż ja sama.
Jestem otwarta na wszelkiego typu pomysły, więc proszę, wypowiedzcie się.

Odpowiedzi

1. Katarzyna Koba Katarzyna Koba

@Anna Hul: Takie nie przesadzone, na prawdę mają branie :)

2. Jawor Jawor Jawor Jawor

Bardzo często widzę na mieście osoby z takimi koszulkami, myślę że to dobry pomysł.

3. Basia Nowicka Basia Nowicka

Według mnie koszulki z nadrukiem powstały po to żeby każdy mógł sam sobie wybrać dla siebie, ew samodzielnie stworzyć wzrór, ktory najbardziej odpowiada :)

4. kaludia kos kaludia kos

Mi się takie koszulki podobają, są uniwersalne.

5. Joanna Zabawa Joanna Zabawa

Ja lubię wszystkie wesołe opisy! ale coś dla bloggerek by się przydało

6. albert haft albert haft

Jak jest u was cenowo z nadrukami za numer z tyłu, nad numerem nazwisko/nazwa a na przodzie duże logo.

7. Ilona Kamińska Ilona Kamińska

dobry pomysł na święta. Gdzieś na fb widziałam możliwość kupienia fajnych bluz.

8. Martyna Pieniążek Martyna Pieniążek

Takie koszulki z nadrukami stają się coraz popularniejsze. Ogólnie również je polubiłam, ale to chyba przez to, że podążam za nowymi trendami mody.

9. Estera L-M Estera L-M

Chyba fajnym pomysłem jest mozliwość stworzenia sobie samemu nadruku.. tylko że.. chyba dużo sklepów już to proponuje