Nadruki na koszulkach

Cześć.
Zastanawiam się nad stworzeniem własnej strony z T-shirtami, ze względu na wstręt do widoku dziewczyn ubranych w takie same koszulki. Tak więc jako, być może, przyszłe klientki powiedzcie mi, jakie nadruki by Was satysfakcjonowały na koszulkach. Parę projektów już stworzyłam, ale może zapytam osób bardziej "modnych" niż ja sama.
Jestem otwarta na wszelkiego typu pomysły, więc proszę, wypowiedzcie się.

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

ja najchętniej wskoczyłam był w bluzkę z nadrukiem, który sama wykonałam ;)

2. Basia Noutmeg Basia Noutmeg

ciężko powiedzieć, jakie nadruki byłyby najlepsze, bo ile osób, tyle koncepcji ;) chociaż ja osobiście jeśli chodzi o nadruki toleruje tylko grafiki, jeśli napisy - to muszę się z nim naprawdę identyfikować, i nienawidzę grafik z twarzami. jakimikolwiek :) więc lepiej nie pytaj o to, co kto chce, tylko pokaż to co wymyśliłaś i na tej podstawie badaj, kto jaki ma gust, wydaje mi się, że będzie łatwiej :)

3. Bad Mind Bad Mind

A więc wszystkie dotychczasowe projekty nadruków można zobaczyć tutaj:
    https://www.facebook.com/pages/No-name-company/133786103452127?ref=stream
    Nadruki oczywiście będą się pojawiały bez logo (No name company), tylko teraz z racji na kradzież internetową zostały jako tako "zabezpieczone". Zapraszam.

4. Anonim Anonim

@Bad Mind: a jaką techniką będziesz je drukować na tkaninie ?

5. jesuismonika jesuismonika
  6. ohh Marly ohh Marly

''bardziej "modnych" niż ja sama'' zazwyczaj właśnie dużo dziewczyn chodzi w tym, co jest modne w sieciówkach- dlatego jest tego sporo. A chcesz robić to co modne, czy to, co oryginalne? Rozwiń sklep a będziesz realizować indywidualne zamówienia, każdemu się podoba co innego. Również prowadzę taką działalność, tylko, że maluję na koszulkach ręcznie i dostaję zamówienia od zwierząt, napisów aż po portrety... Więc rób to, co Tobie się podoba :)

7. Bad Mind Bad Mind

@Anonim: Sublimacja w firmach, które się tym zajmują. Moja praca ograniczać się będzie jedynie do ładnego pakowania, projektowania i wysyłania tudzież ślinienia znaczków.

Co do reszty, to robię to, co mi się podoba, lekko śledzę trendy, bo w końcu nikt nie ubierze na siebie, czegoś, co było modne w zeszłym sezonie. Jak na razie inspiracją są zdjęcia stylu grunge, a także malowanie zdjęć na inne kolory. Jeśli ktoś jest ciekawy, to zapraszam na fanpage

https://www.facebook.com/pages/No-name-company/133786103452127

Nie liczę tu na indywidualnych klientów, ale na mniejsze nakłady i wiele wzorów. Zapraszam do obejrzenia, polubienia i może zamówienia czegoś.

8. Monika6505 Monika6505

Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju "mroczne" motywy np. czaszki,krzyże, anioły ciemności itp. , czy też takie z logami zespołów czy pacyfkami :] Mam nadzieję ,że pomogłam ;*

9. Ma Ko Ma Ko

jestem za! jak coś sama wymyślę to zawsze lepiej się z tym czuję no i przynajmniej mam o czym opowiadać :)
    Jest taka firma http://www.reflect.pl i oni robią nadruki nie tylko na tshirtac, ale też na bluzach . mi podoba się taki pomysł, żeby sobie bluzkę do biegania wykreować po swojemu. taki super design :) www.reflect.pl/koszulki_dla_biagaczy_z_nadrukiem.html

10. Martyna Peeee Martyna Peeee

http://koszulka.tv/product/grumpy-i-had-fun-once-it-was-awful-317.html - ja z chęcią widziałabym koszulki w takim stylu. czyli zabawne, ciekawe, proste, ale wyróżniające się :)

11. Ania Błonka Ania Błonka

kochane nic prostszego jeżeli chodzi o rózne części garderoby ta firma http://www.megakoszulki.pl/Kazda,kobieta,T-shirt-p1384.html robi bardzo fajne nadruki - ja osobiście zamawiałam koszulki ale wiem, że na bluzach też drukują jakość bardzo dobra

12. Anonim Anonim

Ja bym z chęcią pooglądała sobie koszulki z nadrukiem wieży Eiffla , Londynu , Paryżu , Barcelony itd. radosc-tworzenia.blogspot.com

13. Ewa Kulig Ewa Kulig

Fajny pomysł z tymi miastami. Mogłoby to wyglądać całkiem ciekawie.

14. Danuta Cosek Danuta Cosek

Teraz fajne jest to, że można samemu zaprojektować koszulkę, a dana firma wykona nadruk. Ja polecam tą firmę - http://www.reflect.pl/koszulki_z_nadrukiem.html robiłam tam sobie kiedyś własny nadruk z ulubionym zespołem.

15. egraf89 egraf89

Nie chcę zostać źle odebrany, zwłaszcza że to mój pierwszy post na tym forum i to o tak "reklamowej" treści.
    Ostatnio założyłem własny sklep z koszulkami ( alleverything.cupsell.pl ) i chciałbym zyskać wasze opinie o wzorach i sugestie nowych.

Natomiast autorce pierwszego postu w tym temacie polecam otwarcie sklepu na serwisie typu cupsell.pl jak na przykład ja bądź na innym. Jest ich cała masa i sporo powie nam sam wujek google. [ może spreadshirt ? wg. Mnie jest "nieco" drogi, ale co kto woli ]

Na kapslu zarabiamy przez prowizję od wzoru którą samy ustalamy, wpływa ona na cenę produktu, sam nadruk i nadrukowany przedmiot ma niezmienną cenę.

Wiem że to się robi zagmatwane ale dopiszę jeszcze dwie rzeczy:

1. Możemy robić nadruki na: koszulkach-jest ich pare rodzaji ( bejsbolówki, na ramiączkach itp. )
    2. Możemy polecić komuś serwis i dostawać 1zł za sprzedaż produktu przez poleconego 1. poziomu i 0,50zł za poleconego 2. poziomu. Polecony nc nie traci z tego powodu ( możecie poczytać więcej na kapslu ).
    Będzie mi bardzo miło jeśli któraś z pań ( może nawet pan ) która właśnie czyta mój wpis i zechce się na kapslu zarejestrować, poda mój login ( egraf89 ) jako login użytkownika polecającego ( przy rejestracji będzie pole )

Ufff. Sporo się napisałem, mam nadzieję że przejrzyście i każdy wszystko ma już obcykane.
    Wszelkie propozycje wzorów proszę wysyłać w prywatnej wiadomości lub w poście, w owym temacie.

16. Karol Kakałko Karol Kakałko

Fajne koszulki znajdziecie na www.koszulka.tv. Zakupy bez zakładania konta i rejestracji, darmowa wysyłka przy zakupie 2 koszulek i natychmiastowy termin wysyłki. Polecam.

17. Monika Skalska Monika Skalska

Właśnie przeglądnęłam ofertę tej stronki. Faktycznie świetna sprawa. O niebo lepsze wzory niż wszystkie oklepane na allegro. Ciekawa grafika itd... Chyba się skuszę na jakiś prezencik na gwiazdkę dla mojego mężczyzny :D

18. elzal elzal

Sama kilkakrotnie przymierzałam się do zakupu koszulki z ciekawym nadrukiem, ale zawsze wymiękałam. Większość nadruków bowiem jest pseudozabawna, a szukałam czegoś prawdziwego, ale jednocześnie "z przymrużeniem oka". Możliwość zaprojektowania własnego nadruku chyba byłaby najlepszym pomysłem.

www.morefashionlessvictim.blogspot.com

19. Basia Szymaniak Basia Szymaniak

Ja kupowałam już wiele koszulek z nadrukiem, ale obecnie myślę o koszulce z logo. Znalazłam atrakcyjną cenowo ofertę u tej firmy: http://naszywki.com.pl/koszulki Tylko mam wątpliwości co do jakości. Korzystałyście może kiedyś z ich oferty?

20. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Myślę, że najlepiej będzie jeśli umożliwisz Twoim klientom na to, aby mogli sobie sami wybrać nadruk. Pamiętaj też o dobrej jakości takich koszulek oraz o trwałości nadruku.