Kto nosi soczewki kontaktowe?

Hej dziewczyny!
Czy któraś z Was nosi soczewki kontaktowe? Jakie soczewki nosicie? Gdzie kupujecie? :)

Odpowiedzi

 1. Malwina Kacińska Malwina Kacińska

  Ja nie ukrywam, że trochę obawiam się zakładania i zdejmowania soczewek, nie mogę sobie wyobrazić wsadzania palca w oko ;) Z drugiej strony soczewki są na pewno lepsze niż okulary. Znalazłam fajne na stronie https://optiland.pl/
  Kupował może ktoś w tym sklepie? Mają też fajne okulary przeciwsłoneczne i od razu kupiłabym jedno i drugie żeby 2 razy nie płacić za przesyłkę.

 2. Basia Nowicka Basia Nowicka

  Ja kupuje soczewki w sklepach internetowych ;)

 3. Joanna Zabawa Joanna Zabawa

  @iFashionIt blog: Ja noszę soczewki korygujące wzrok, dla mnie świetna sprawa i swoboda. Jak odpowiednio się o nie dba, to nie czuje się ich w ogóle. Ostatnio niestety musiałam zrezygnować bo pracuje po 8-10h przed komputerem i wiadomo oko wysycha ale wcześniej nie miałam żadnych problemów, polecam serdecznie.

 4. Julia Mroczek Julia Mroczek

  A jakie soeczewki polecacie na astygmatyzm?

 5. Karolina Zając Karolina Zając

  Toryczne.Musisz jednak wiedzieć,że ten rodzaj soczewek powinien dobrać dla Ciebie lekarz. Nie powinnaś dobierać sobie ich samodzielnie.Możesz sobie sama zresztą poczytać o tym tutaj:
  http://astygmatyzm.org.pl/

  Soczewki takie są również droższe.

 6. Romana Romana

  Ja używam air optix (mają też na astygmatyzm). Polecam, dobrze leżą na oku, nie męczą. Ogółem soczewki to ogrmona wygoda, zwłaszcza zimą w moim odczuciu, gdy normalne okulary zaraz parują przy zmianach temperatur. Choć muszę też przyznać, że odkąd zainwestowałam w dobre okulary, coraz mniej chętnie zakładam soczewki, ale to dlatego, że przeważnie nie chce mi się ich zdejmować na noc ;)

 7. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Ja od jakiegoś czasu noszę okulary.

 8. Gosia Małek Gosia Małek

  Ja noszę 30 dniowe z tym że nie ściągam na noc i jak do tej pory nie sprawiają mi żadnych problemów. Czasem tylko przeszkadzają, jak jest wyjątkowo suche powietrze albo klimatyzacja w jakimś pomieszczeniu.

 9. kesja nita kesja nita

  Soczewki najlepiej kupować u sprawdzonego optyka, ja sama nie noszę, bo nie mogą, ale jakoś szczególnie nie ubolewam z tego powodu.

 10. Lilla Sabo Lilla Sabo

  Noszę, ale niestety bardzo mi wysuszają oczy, próbowałam już kilku firm i ciągle to samo, coś mam pecha do tego

 11. Agnieszka Ryclewska Agnieszka Ryclewska

  Aktualnie nosze soczewki z Acuvue i jestem bardzo zadowolona, ponieważ wcześniej kupowałam te w rossamannie ale szybko się brudziły i wgl były trudne do utrzymania w czystości.
  Te które aktualnie noszę zmieniam co 3tyg i 3 pary kosztują 80zł