Kto nosi soczewki kontaktowe?

Hej dziewczyny!
Czy któraś z Was nosi soczewki kontaktowe? Jakie soczewki nosicie? Gdzie kupujecie? :)

Odpowiedzi

1. natalleeyoum natalleeyoum

Ja noszę Big Eyes Colorvue i kupuję na Allegro:)

2. iFashionIt blog iFashionIt blog

To soczewki kolorowe, powiekszające tak? :) A nosi ktoś soczewki korygujące wzrok? :)

3. una_palabra una_palabra

Ja noszę johnson z podwójnym nawilżeniem :) Na jedno oko mam wadę -2,5 a na drugie -2,25 więc zawsze muszę pilnować, żeby mi się nie pomyliły :P

4. Anonim Anonim

Polecam laserową korektę wzroku. Wydatek nie małym, ale jakby to podliczyć to się zwraca. Ja jestem juz dwa lata po zabiegu i wzrok mam idealny.

5. una_palabra una_palabra

@Anonim: Ile kosztuje taki zabieg? :) Wiele bym dała żeby widzieć normalnie...

6. anetaaneta anetaaneta

@iFashionIt blog: ja nosiłam 7 lat, bardzo różne, kupowałam zarówno w optyku jak i na allegro :)

7. iFashionIt blog iFashionIt blog

Po laserowych niestety są często jeszcze komplikację i widzi się jeszcze gorzej.

8. iFashionIt blog iFashionIt blog

@anetaaneta: A jakie nosisz teraz? Albo jakiego typu?

9. Anonim Anonim

@una_palabra: dwa tysiące złotych za jedno oko. oczywiście zależy od metody, jaką dobierze lekarz. ja miałam duża wadę i problem z doborem okularów, nie wspomnę już o soczewkach. za same szkła płaciłam 900 zł plus oprawki. komplikacji żadnych nie miałam.

10. Anonim Anonim

Ja mam z Iłeja, miesięczne bardzo dobre.:) Jedną mam -2,25, a drugą -10.

11. Anonim Anonim

-2,75 i -10 *

12. Paulina Zielińska Paulina Zielińska

Ja mam -2,5 i nosze soczewki J&J ACUVUE, kupuje oczywiście na Allegro:)

13. Vendie Vendie

Noszę, mam -2,5 i -2,0. Acuvue Oasys, kupuję u optyka normalnie.

14. Ewelina Gradzik Ewelina Gradzik

ja nosze od ponad 8 lat , acuvue oasys a kupuje w sklepach Twoje Soczewki, mają w miarę przystępne ceny :)

15. Daria Bruderek Daria Bruderek

ja noszę ok 5 lat ;) Soczewki bausch&lomb,miesięczne, wada -1,5 na obu i kupuję w salonie optycznym ;)

16. anetaaneta anetaaneta

@iFashionIt blog: już nie noszę, przerzuciłam się na okulary :) ale kupowałam na allegro najróżniejsze, choć zazwyczaj Acuvue J&J i mogę je polecić. Dodam, że naprawdę warto kupować na allegro - sporo taniej niż u optyka:)

17. Aneta Kołodziejczyk Aneta Kołodziejczyk

ja mam dużą wadę wzroku- 3,75 i 3,5 i używam soczewki korygujące. kupuję na allegro. znalazłam tani sklep- około 6zł za soczewkę 3 miesięczną dzienną, jednak ja noszę ją w dzień i w nocy dla wygody i nie mam czerwonych oczu ani żadnych podrażnień.

18. Aneta Kołodziejczyk Aneta Kołodziejczyk

noszę już soczewki od 2-3 lat ;)

19. iFashionIt blog iFashionIt blog

A kupował ktoś w sklepie: http://www.bezokularow.pl/ ? Na przykład ich soczewki lub płyny EyeLove? Zastanawiam się nad nimi i czuję, że powinnam wybrać się już do specjalisty. ;p

20. Anonim Anonim

@iFashionIt blog: Kiedyś sama zastanawiałam się nad tym sklepem i EyeLove ale jakoś zostałam przy moim optyku ;)
    Czytając wasze wypowiedzi to aż bym chciala miec takie -2 ;p Ja mam - 4.75 na obydwóch ;)
    Nosze z Johnson&Johnson , ale nosiłam we wakacje iWeary i jak najbardziej mogę polecić :)

URODA

1. Kto nosi soczewki kontaktowe?

Ostatnio: Lilla Sabo .

2. Trądzik - co robić?

Ostatnio: Anastazja Wesoła .

3. Ćwiczenia

Ostatnio: Jowita Kurdej .

4. Czego używacie do pielęgnacji paznokci ?

Ostatnio: beclassy .

5. Wasze ulubione kosmetyki

Ostatnio: Marta Czabała .

Polecamy