Poród bez bólu

Dziewczyny jeśli jesteście za tym, zeby Matki Polki rodziły z darmowym znieczuleniem to podpiszcie petycje znajdziecie ja tutaj http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-chcesz-rodzic-bez-bolu-podpisz-petycje-akcja-rmf-fm-i-rmf24,nId,768751

Ja miałam to szczescie, ze rodziłam ze znieczuleniem, ktore było darmowe. ceny znieczulenia w pozostałych krakowskich szpitalach wahają sie od 300 do nawet 800 złotych. podpisanie tej petycji da szanse polskim kobietą na możliwość wyboru tego znieczulenia za darmo.

Odpowiedzi

1. Epitomy Of Woman Epitomy Of Woman

kobiety powinny mieć wybór :)

2. Ewa rodzicewsieci.pl Ewa rodzicewsieci.pl

ja rodziłam miesiąc temu... bez znieczulenia... ale jakoś dałam radę. ale fakt faktem powinno być takie znieczulenie dostępne.

3. Anonim Anonim

@Ewa rodzicewsieci.pl: ja rodziłam ze znieczuleniem ale to trwało ponad 15 godzin po tym jak je dostałam.

4. Modowa Odskocznia Modowa Odskocznia

ja nie chciałam znieczulenia :D urodziłam bez i w przyszłości też tak zamierzam... ale podpisać mogę - może innym to pomoże ;)

5. Kinga Winiarska Kinga Winiarska

ja rodzilam jakos rok temu ze znieczuleniem, ktore kosztowalo 500zł , podpisze oczywiscie:)

6. Anonim Anonim

podpisałam, choć nie planuję dzieci, ale uważam że kobiety powinny mieć taką możliwość. mamy XXI wiek, zęby leczy się ze znieczuleniem a przy porodzie się go odmawia??

7. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

zdecydowanie lepiej się czułam po cc, a od razu zaczęłam stosować spray regenerujący z motherlove, od pierwszego użycia czułam różnice i to było dla mnie najwazniejsze.

8. Majka Klima Majka Klima

Ja rodziłam naturalnie ale spray z motherlove również mi towarzyszył. Już przed wyjazdem do szpitala go spakowałam i zaczęłam stosować zaraz po porodzi, zmniejszył ból i dyskomfort i działał antybakteryjnie.

9. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

na bol stosuj spray z motherlove bo bolec bedzie na pewno natomiast wazne jest co zrobisz po porodzie. najlepiej jak zaopatrzysz się w w ten spray własnie. ja go maialam. Zdecydowanie to był strzał w 10 i szybko się zregenerowałam