kosmetyki Tian-De

Dziewczyny wiecie cos moze na temat ich kosmetyków ??
Zastanawiam sie nad byciem konsultantka u nich.. ale nie wiem czy znajde jakis chętnych na nie. Macie moze z nimi do czynienia ??

a możne któraś z was była by chętna je zamawiać??

Odpowiedzi

1. bubu bubu

Nigdy w ogóle o nich nie słyszałam ;3

2. Anonim Anonim

@bubu: no tak bo oni sa na polskim rynku od nie dawna...

3. piękna z TianDe piękna z TianDe

@Anonim: Jeśli jesteś z łódzkiego zapraszam
    pieknaztiande@gmail.com

4. Anonim Anonim

@piękna z TianDe: niestety nie z krakwa :( a powiedz mi warto ??

5. piękna z TianDe piękna z TianDe

Masz możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy lub pracy na stałe.
    Firma dopiero wchodzi na polski rynek dlatego możesz zyskać wielu klientów i zostać jedną z pierwszych osób oferujących jej produkty.
    Zyskujesz:
    - darmową rejestrację ,
    - kupujesz taniej kosmetyki dla siebie i rodziny
    - prowizja ze sprzedaży 54%,
    - możliwość budowania grupy sprzedażowej poprzez podpisywanie pod siebie konsultantów co daje Ci dodatkowe zyski,
    - dostęp do szkoleń on-line na temat kosmetyków i marketingu,
    - brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania,
    - brak umowy i możliwość rezygnacji w każdym momencie,
    Tak więc warunki całkiem czytelne i proste.
    Polecam

6. Basia Noutmeg Basia Noutmeg

haha, nazwa skojarzyła mi się od razu z jakimś koreańskim badziewiem i wygląda na to, że niewiele się pomyliłam... ;)
    katalog jest koszmarny, i nie wiem, czy to wina zdjęć (niektóre wyglądają jak wyjęte z gazet z lat 90-tych), czy ogólnego wrażenia, ale opakowania wyglądają na mało solidne i ta okropna typografia. robione w wordzie? ;)

jak dla mnie firma, która chce uzyskać status godnej zaufania powinna zacząć od przyjemnego i schludnego dla oka loga, strony i w ogóle całej identyfikacji wizualnej, no i nie mówiąc już o oficjalnym "kuszeniu" konsultantek 50-cio procentowym "zyskiem" ze sprzedaży...

jakiś szit wyczuwam wciskany.

7. Anonim Anonim

@Basia Noutmeg: włsie tez wydawało mi sie to dziwne dlatego zapytałam... ale jednak zrezygnowałam z tego...

moi znajomi wolą kosmetyki z Avonu

8. Basia Noutmeg Basia Noutmeg

@Anonim: ja sama kiedyś zajmowałam się Oriflame i wiem, że jak się chce z tego wyżyć, to trzeba poświęcać na to 12 godzin dziennie, jak nie więcej ... ;)
    ogólnie takie "zarabianie" to słaby pomysł, ale ten katalog przeszedł wszystko co do tej pory w życiu widziałam :D

9. marz wase marz wase

ja osobiscie polecam sama stosuje od 3 miesiecy, nie spotkalam sie jeszcze z zadna negatywna opinia

10. Marta Wateva Marta Wateva

Poznałam produkt osobiście. Był to taki zestaw trzech kosmetyków które na prezentacji dają 90% skuteczność.
    Jeden z współpracowników firmy Tiande przeprowadził test na 100 kobietach, a mianowicie zrobił właśnie prezentację tych trzech produktów. Jest to zestaw który składa się z peelingu, soli i kremu. Najpierw nakładamy peeling ( którego działanie widać od razu w trakcie) później wcieramy sól, spłukujemy a na samym końcu wcieramy krem i najlepiej na 10 minut włożyć foliowe rękawiczki. Efekt jest rewelacyjny. Skoro dla mnie było to takie oszołamiające to pomyślcie o tych kobietach ;-). Wracając do nich, 98 kupiło ten zestaw, a 30 podpisało umowę partnerską.

11. Monia Monia Monia Monia

Ostatnio zalozylam FanPage na FB poniewaz zajmuje sie sprzedaza tych kosmetykow . a ta prezntacja co napisala kolezanka Marta (powyzej) to faktycznie prawda !! najlepsze na prezentacje poniewaz efekt widac od razu . Mozna tez przetestowaz zwykla podpaske oraz podpaske z TianDe ... zwykle przeciekaja a z Tiande nie . Mozna je takze podpalic i zoabczyc roznice. Efekt sa super kosmetyki samo to ze sa naturalne pochodza z chinskiej produkcji poniewaz tam jest czysto i ludzie szybciej znajduja metody i wszystko wychodzi najpierw w chinach. ale popatrzecie na chinki one maja zazwyczaj piekne gladkie lsniace wlosy .. wiec lini szamponow z firmy odzywek itp. tez jest super i skuteczna PRZEDE WSZYSTKIM WYDAJNA .. a po szamponach z avon aby łupież sie pojawia i nic wiecej ... Tyle w temacie. Kupcie chociaz jakis tani produkt dla przetestowania bo naprawde warto. pozniej wystawiajce opinie CZY SAMO OPAKOWANIE SWIDCZY O ICH JAKOSC.

12. Job Bre Job Bre

Ja też nigdy nie miałam do czynienia z tymi kosmetykami, poza tym, stawiam na nasze polskie :)

13. Aleksandra Szajtos Aleksandra Szajtos

Trochę korzystałam i byłam zadowolona. Tanio kupiłam jej tutaj http://green-a.pl/ Z tego co widzę nie mają już ich w swojej ofercie ale mają dobre zamienniki za to

14. Dominik Ozga Dominik Ozga

Kosmetyki świetne jedne z lepszych które stosowałam.
    Zakupiłam je na allegro: http://kosmetykitiande.na.allegro.pl/
    szybka wysyłka 100% satysfakcji z mojej strony

15. Kinga Pituła Kinga Pituła

polecam każdemu te produkty! a w szczególności serie z witaminą C :) ale Master Herb też świetnie działa :) u mnie na blogu dodałam jakiś czas temu wpis na ten temat ;)
    http://kisieelqowo.blogspot.com/2014/12/23-beauty-tiande-master-herb-zel-do.html

16. Marta Karska Marta Karska

Nie znam, ale z jakościowych i trwale dzialających kosmetyków to na pewno Hildegard Braukmann, oczywiście naturalne. A generalnie o takie jest dosyć trudno. Żeby trafić dobry kosmetyk, najpierw trzeba wiedzieć, czego w istocie oczekujecie, co jest do zrobienia. Nie każdy kosmetyk daje odpowiednią jakość.

17. Pityver Pityver Pityver Pityver

@Marta Karska: Świetna uwaga p. Marto. Dobry kosmetyk to nie tylko ten naturalny o dobrym składzie... Ważne jest jego przeznaczenie i dopasowanie do rodzaju naszych włosów. Seria Pityver jest przeznaczona do leczenia łupieżu pstrego, a więc dla włosów suchych raczej nie będzie dobrym rozwiązaniem.

URODA

1. Kto nosi soczewki kontaktowe?

Ostatnio: Lilla Sabo .

2. Trądzik - co robić?

Ostatnio: Anastazja Wesoła .

3. Ćwiczenia

Ostatnio: Jowita Kurdej .

4. Czego używacie do pielęgnacji paznokci ?

Ostatnio: beclassy .

5. Wasze ulubione kosmetyki

Ostatnio: Marta Czabała .

Polecamy