Matowa szminka - szukam najlepszej

Uwielbiam matowe szminki, ale trudno jest znaleźć matowe serie. Inglot wypuścił maty, mam 3, ale problem z nimi jest taki, że strasznie wysuszają usta i się łamią. Do tego trzeba nałożyć grubą warstwę, by uzyskać dobry kolor - a wtedy mat jest mało... matowy.
Szukam czegoś naprawdę matowego, co dobrze się nakłada, ma intensywny kolor i jest dobrej jakości...
Może coś polecicie? Oczywiście zostańmy przy "niższej" półce. W Chanel już raz zainwestowałam i szczerze to różnicy między Chanel a Inglot, oprócz opakowania to wielkiej nie ma...

Odpowiedzi

1. Karolina Andrzejczak Karolina Andrzejczak

Zgadzam się, szminki z Golden Rose są świetne :) bardzo trwałe, fajne kolorki :)

2. Kasia Bartkowiak Kasia Bartkowiak

Uważasz ,że szminki z inglota są mało matowe bo to racja ^^ Akurat mam 2 szminki i faktycznie nie są do konca matowe ,ale polecam konturówki z INGLOTA . Cudo ! Są bardzo trwale i matowe . I sie nie łamią.

3. Magdalena Antosiewicz Magdalena Antosiewicz

Te z najnowszej linii są naprawdę matowe i rewelacyjne - piękna paleta kolorów, długo się trzymają i nie zostawiają śladów na kubkach :)

4. malwina m ... malwina m ...

Golden Rose Velvet matte są trwałe, matowe,mają dużo odcieni. Matowe błyszczyki Revlon są rewelacyjne.

5. Martyna Kot Martyna Kot

Golden Rose nigdy nie miałam ale może następnym razem wypróbuję :D z tego co kojarzę to chyba nie są one drogie

URODA

1. okulary z antyrefleksem

Ostatnio: Anna Nowak .

2. Dieta 1000 kcal

Ostatnio: Klaudia Kucia .

3. Odchudzanie

Ostatnio: Klaudia Kucia .

4. wlosy .

Ostatnio: Anna Malinowska .

5. Chce być piękna!

Ostatnio: Anna Malinowska .

Polecamy