Matowa szminka - szukam najlepszej

Uwielbiam matowe szminki, ale trudno jest znaleźć matowe serie. Inglot wypuścił maty, mam 3, ale problem z nimi jest taki, że strasznie wysuszają usta i się łamią. Do tego trzeba nałożyć grubą warstwę, by uzyskać dobry kolor - a wtedy mat jest mało... matowy.
Szukam czegoś naprawdę matowego, co dobrze się nakłada, ma intensywny kolor i jest dobrej jakości...
Może coś polecicie? Oczywiście zostańmy przy "niższej" półce. W Chanel już raz zainwestowałam i szczerze to różnicy między Chanel a Inglot, oprócz opakowania to wielkiej nie ma...

Odpowiedzi

1. Karolina Andrzejczak Karolina Andrzejczak

Zgadzam się, szminki z Golden Rose są świetne :) bardzo trwałe, fajne kolorki :)

2. Kasia Bartkowiak Kasia Bartkowiak

Uważasz ,że szminki z inglota są mało matowe bo to racja ^^ Akurat mam 2 szminki i faktycznie nie są do konca matowe ,ale polecam konturówki z INGLOTA . Cudo ! Są bardzo trwale i matowe . I sie nie łamią.

3. Magdalena Antosiewicz Magdalena Antosiewicz

Te z najnowszej linii są naprawdę matowe i rewelacyjne - piękna paleta kolorów, długo się trzymają i nie zostawiają śladów na kubkach :)

4. malwina m ... malwina m ...

Golden Rose Velvet matte są trwałe, matowe,mają dużo odcieni. Matowe błyszczyki Revlon są rewelacyjne.

5. Martyna Kot Martyna Kot

Golden Rose nigdy nie miałam ale może następnym razem wypróbuję :D z tego co kojarzę to chyba nie są one drogie

6. gabriela jackiewicz gabriela jackiewicz

bardzo fajne są te nowe pomadki od Semilaca, dla mnie mega zaskoczenie. ŁAtwo się rozprowadzają, ładne kolory, nawet do lakieru mozna dopasować , no i nie ścierają się tak szybko

URODA

1. Zabiegi na ujędrnieni ciała - opinie

Ostatnio: ada lovelace .

2. Jak tanio i skutecznie wybielić zęby?

Ostatnio: Karolina Ryska .

3. Krem antycelllulitowy

Ostatnio: Sylwia Nis .

4. Czy istnieje skuteczny krem na rozstępy?

Ostatnio: Dancia Polakowa .

5. Trądzik - co robić?

Ostatnio: Marzena Balicka .

Polecamy