Na jaki kolor pomalować ściany w pokoju?

Będę mieć za niedługo remont w pokoju, ale się zastanawiam, na jaki kolor pomalować ściany. Teraz mam zielone. Wiem, że to indywidualna kwestia, ale ja zupełnie nie mam pojęcia, a moim ulubionym kolorem jest czarny, więc raczej nie pomaluję tak pokoju :D Możecie podawać, jak wyglądają Wasze pokoje, może mnie coś zainspiruje :)

i btw. znacie jakieś fajne sklepy internetowe, w których są fajne dekoracje do pokoju? :)

Odpowiedzi

1. Daria Daria Daria Daria

Ja ostatnio z moim narzeczonym właśnie remontowaliśmy sobie pokój, w którym mieszkamy i zdecydowaliśmy się na srebrzysty granit z farb Magnat. Wcześniej był jasny fiołkowy. Wciąż taki dziewczęcy kolor, jako że mieszkamy u moich rodziców to właśnie trzeba było zrobić z tego pokoju odpowiedni pokój dla dwóch osób. Wyszło rewelacyjnie. Swoją drogą, Magnat to świetne farby :)

2. Zosia Kami Zosia Kami

Ja wybrałam beżowy z elementami pomalowanymi ciemniejszym brązem. Efekt jest super. Pokój jest spokojny, stonowany i uniwersalny :) Ale podziwiam też osoby, które nie boją się mocnych wyrazistych kolorów :)

3. Marcelina Kwiecińska Marcelina Kwiecińska

Ja zdecydowałam się na połączenie jasnych i ciemnych barw razem. Pomalowałam trzy ściany w odcieniu beżu, a jedną w kolorze intensywnej czerwieni ale takiej w ciemniejszyym odcieniu. Dało to bardzo fajny efekt

4. kaludia kos kaludia kos

Mi się podobają mieszanki kolorów np. biel+ róż/zieleń/błękit ewentualnie zamiast bieli szarość.

5. Marta Marta Marta Marta

skoro lubisz bardzo czarny to pomyśl nad czarnymi dodatkami albo wzorami na ścianę albo jakieś odcienie szarości żeby nie było zbyt ponuro :)

6. Pysiak Pysiak

Jasne, że to indywidualna kwestia i powinno to zależeć w głównej mierze od twojego gustu. Jeżeli mowa o sypialni to polecam jakieś lekkie oddcienie niebieskiego. Na pewno nie polecam jaskrawych i mocnych kolorów. Takie kolory nie pasują do sypialni i czasami mogą sprawiać problemy przy zasypianiu.

7. lipowska lipowska

Ja jakoś lubię takie klasyczne kolory. Biały, niebieski albo różowy jeżeli mówimy o pokoju dla jakieś dziewczynki. Nie znosze takich jaskrawych kolorów. Po prostu źle mi się w takim pokoju pracuje i zasypia. Lekki niebieski to moim zdaniem najlepszy kolor i taki najbardziej uniwersalny.

8. lalka lalka

U nas to samo. Dwa odcienie szarego.

9. Karolina Zając Karolina Zając

Zdecydowanie nie polecam mocnych kolorów"
    mecza oczy
    na dużej powierzchni nie wyglądają nigdy dobrze
    poza tym nie tak łatwo je potem przemalować na jasne kolory ( mocny kolor zawsze wychdozi spod spodu...)

Proponowałabym;
    krem
    miętę
    fiolet
    biel

Jesli natomiast chodzi o kwestię rolet, proponowałabym skontaktować się z tą firmą: http://lublinrolety.pl/produkty/rolety-wewnetrzne/ - mają bardzo ciekawe produkty.

10. Julia223 Julia223 Julia223 Julia223

Co na pewno, to nie malowałabym na kolor biały. Taki bezduszny jakiś... Ale za moi, według mnie, pastelowe kolory się świetnie spisują :)

HYDEPARK

1. SEO

Ostatnio: Zosia XXX .

2. Jak zaplanować swoje wesele?

Ostatnio: Ania Wolska .

3. Dekoracje domu na zewnątrz i wewnątrz - święta

Ostatnio: Julia223 Julia223 .

4. Sypialna z bajki

Ostatnio: Julia223 Julia223 .

5. Co najlepsze na podłogę do salonu. Panele czy drewno?

Ostatnio: Bianca Stonek .

Polecamy