Biżuteria Wzory Natury

Witam,

Zapraszam do obejrzenia mojej biżuterii Wzory Natury - http://wzorynatury.pl . Biżuteria wykonywana jest ręcznie z odpowiednio spreparowanych prawdziwych kwiatów, owoców, liści utrwalonych szklistą żywicą. Zapraszam :)

Odpowiedzi

 1. Martiaa Martiaa

  świetnie to wygląda!

 2. Wzory Natury Wzory Natury

  Dziękuję :) zapraszam również na fb

 3. Anonim Anonim

  piękne :>

 4. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

  bardzo oryginalne, uwielbiam takie dodatki :D

 5. Marta Karmi Marta Karmi

  cudowne!:)

 6. Wzory Natury Wzory Natury

  Dziękuję i zapraszam :) Dzisiaj jest dzień darmowej dostawy, ponadto zapraszam również do wzięcia udziału w konkursie na fb oraz w konkursie na blogu modanastrychu.

 7. Wzory Natury Wzory Natury

  Konkurs na blogu Mody Na Strychu dobiega już końca, zapraszam

 8. Roksana Jędrzejczyk Roksana Jędrzejczyk

  Bardzo ładna i oryginalna. Podoba mi się.

 9. Amelka Gołąb Amelka Gołąb

  A co powiecie na złotą biżuterię z motywami z natury? Wydaję mi się że jest ona bardzo elegancka i odpowiednia na bardziej dostojne okazje. Bardzo ciekawe aranżacje widziałam na stronie: https://www.e-azur.pl/zawieszki :) gdzie możecie kupić naszyjniki online. Widziałam w ich asortymencie motywy z drzewkiem, koniczynką, motylkiem, listami i wiele innymi oryginalnymi motywami :) Na pewno znajdziecie coś dla siebie, co będzie jednocześnie stylowe, nowoczesne i wzorowane na naturze. Sama mam kilka zestawów z tego sklepu i jestem z nich bardzo zadowolona, są zrobione z dobrej próby złota, precyzyjnie wykonane i oryginalne :) Polecam sprawdzić samemu!