Sklepy z ciepłymi swetrami

Cześć dziewczyny :)
Mogłybyście podać Wasze ulubione sklepy z ładnymi, ciepłymi swetrami? :)

Odpowiedzi

1. beigeboots beigeboots

W każdym sklepie możemy znaleźć ciepły i ładny sweter ale ja bardzo często kupuje je w h&m , przynajmniej te na które ja trafiłam są dobrej jakości

W reserved są teraz przeceny na swetry może tam znajdziesz coś dla sb :)

2. una_palabra una_palabra

Wczoraj właśnie kupiłam w reserved świetny sweter :) Przeglądałam też w cubusie i mango jednak tam nic nie wpadło mi w oko i zastanawiam się jakie mogą być jeszcze sklepy internetowe gdzie można dostać ciekawe swetry :)

3. Persona Obscura Persona Obscura

Ciężko znaleźć naprawdę ciepłe, trzeba patrzeć po metkach, żeby nie miały dużo akrylu i były z naturalnych włókien np wełny. I np w Zarze, Stradivariusie i innych podobnych cieżko znaleźć porządne, ładne, dobre jakościowo. Ja bym szukała u polskich firm np Reserved

4. JaMajka JaMajka

Najbardziej lubię swetry w NewLook' u, ale niestety nie ma ich dużo w Polsce. Również polecam H&M :)

5. una_palabra una_palabra

@Persona Obscura: Całkowicie się z tym zgadzam, o naprawdę ciepły sweter niestety trudno...

6. aniammj aniammj

odradzam swetry z reserved, bo albo ja mam pecha... albo każdy z nich zawsze się skudla i naciąga..

7. una_palabra una_palabra

@aniammj: Nie mam żadnych doświadczeń ze swetrami z reserved, pierwszy raz tam kupiłam coś grubszego :P Zobaczymy :)

8. aniammj aniammj

oby akurat Twój sprawiał się jak najlepiej! :)

9. Anonim Anonim

a wg mnie jak kupować swetery to w sh - jakoś średnio mi pasuje kupowania ich po 80-150zł w sieciówce, gdy w sh jest ich masa po kilka zł. są to ubrania sezonowe, wiadomo że w lecie już w nich nie chodzisz, a w zimie nosi się je non stop, więc po co tyle przepłacać? lepiej mieć ich w szafie 30 niż 3 ;) Akurat w tym jednym przypadku wolę mieć więcej za mniej.

10. una_palabra una_palabra

@aniammj: Mam nadzieję :) Dziękuję :)

11. una_palabra una_palabra

@Anonim: Całkowicie się z tym zgadzam jednak chciałam kupić swetry o określonym kolorze a w sh trudno o to na co akurat mam ochotę :) Jednak jak spotkam coś ładnego to zawszę kupuję :)

12. Anonim Anonim

Orsay, zdecydowanie :). Piękne, ciepłe swetry z dobrych tkanin (!) w ludzkich cenach. Kupiłam ostatnio chyba z 5 :)).

13. Anonim Anonim

ciepłe swetry są tylko w sh, lub trzeba je samemu zrobić :D
    ja mam parę wełnianych, zrobionych na drutach i są niesamowicie ciepłe
    kłucie wełny przy niskiej temperaturze zupełnie mi nie przeszkadza : )

14. Liliana Pawlik Liliana Pawlik

Dawniej też kupowałam ciepłe swetry w stacjonarnych sklepach odzieżowych, ale ostatnio przerzuciłam się na sklepy internetowe, gdzie można znaleźć ciekawe ubrania i często w promocyjnych cenach :) Najbardziej podoba się mnie włoska odzież damska. Niedawno znalazłam ciekawy sklep internetowy Neypo: http://www.neypo.pl/, a tam śliczne swetry znanych i cenionych włoskich producentów. Najbardziej spodobał się mi ten z wełny merino: http://www.neypo.pl/swetry/56-sweter-northland.html, w dodatku na promocji, więc stwierdziłam, że raz warto zainwestować w markowe ubranie. I nie zawiodłam się, bo nie tylko zadowolona byłam z sympatycznej i bardzo pomocnej obsługi sklepu oraz dostawy towaru bez żadnych uszczerbków ;).

15. una_palabra una_palabra

@Liliana Pawlik: Może dobre gatunkowo ale ceny to z kosmosu i wyboru też nie ma specjalnego, dwa miesiące musiałabym zbierać na jeden sweter :) Jakoś pod koniec listopada kupiłam sweter od polskiego producenta i już wiele razy go prałam a nie ma nim nawet jednego pęczka :) Nie trzeba wydawać fortuny żeby trafić na coś porządnego.

16. asiacze asiacze

Ja uwielbiam swetry z Vera Mody za ich intensywne kolory i oryginalność. Gatunkowo również w miarę dobre.

17. Epitomy Of Woman Epitomy Of Woman

@Liliana Pawlik: hehe jaka reklama subtelna :D nie no nie za 250zł sorka.

18. Ewa Kulig Ewa Kulig

Najwięcej swetrów mam chyba ze sklepów takich jak Zara, Stradivarius czy Promod. Mają fajne modele i niektóre ze swetrów, szczególnie te dłuższe są naprawdę ciepłe. Ostatnio marzy mi się tego typu sweter: http://www.zlotewyprzedaze.pl/produkt/sweter-rana/106471 tylko nie wiem za bardzo, gdzie taki znaleźć za w miarę rozsądną kasę. Poszukiwania wciąż trwają :)

19. una_palabra una_palabra

@Epitomy Of Woman: Dokładnie :D

20. Kasia Marc Kasia Marc

Np. http://www.i-trendy.pl/index.php/odzie/swetry Ale nie są swetry ciepłe, bardziej fajne wzory, efektownie wyglądające ;-)