Przedłużanie rzęs

Czy któraś z Was próbowała ?? :) Co myślicie ? Bo ja boje się troche rekacji oka :( Znalazłam fajną oferte dotycząca stylizacji rzęs tutaj :http://fajnepaznokcie.pl/kategoria/355/stylizacja_rzes.html?PHPSESSID=98onst48c0gdfsmcbp5is5ck51

Replies

1. Paula Płoszaj Paula Płoszaj

Ja chciałam metodą 1:1, ale dowiedziałam się, że potem rzęsa przyklejona wypada razem z moją naturalną, a nie chciałam zostać bez rzęs więc zrezygnowałam.

2. Acid Walrus Acid Walrus

Co za bezsens, nie zostaje się bez rzęs. Rzęsa doczepiana owszem wypada razem z twoją, ale nie jest to przyspieszone. Więc tak jak i wcześniej, naturalnie rzęsa co jakiś czas wypadnie, jest to jedynie trochę bardziej zauważalne przez to, że rzęsy są znacznie dłuższe. Radzę tylko znaleźć naprawdę zaufaną osobę/salon, bo można nieźle przepłacić i w dodatku mieć tragedie zamiast przedłużanych rzęs. Jeśli ma się dobrze zrobione, to spokojnie będą w idealnym stanie przez ok.miesiąc (moja mama miała robione, w trakcie była na wakacjach, po wakacjach, pływaniu/nurkowaniu rzęsy nadal wyglądały dobrze) ;D

3. Sparkle ♥♥♥ Sparkle ♥♥♥

@Paula Płoszaj: haha wybacz nie wytrzymalam ze śmiechu!:)) Jestem stylistką rzes i doczepiam metodą 1:1. Oczywiście że rzesa przyklejona wypada z Twoją naturalną ponieważ twoje rzesy żyją 60-90dni. Jeśli zabieg jest poprawnie wykonany(dobrana odpowiednia długość, grubość) oczywiście wzależności jaki chce się osiągnąć efekt to rzesy utrzymują się do około miesiąca. Dla pełnego efektu zaleca się dopełnianie co 3-4tygodnie. Zresztą odeśle Cie do notki bo kiedyś już o tym pisałam na swoim blogu:))
    tutaj możesz przeczytać o metodzie http://sparkle-asleep.blogspot.com/2012/01/lot-to-do.html
    a tutaj są rzesy mojej roboty mojej siostrze doczepiałam
    http://4.bp.blogspot.com/-axhh0aHhO08/T4PrAvCif4I/AAAAAAAAA50/qpDcbRGjwuo/s1600/rzesymonia.jpg

4. aniammj aniammj

Przedłużanie rzęs to dla mnie świetna metoda na dodanie sobie kobiecości i kokieterii, ponieważ rzęsy robią niesamowite wrażenie. Ja jednak skorzystałam kiedyś z oferty na gruponie i moję rzęsy niestety nie miały zbyt długiej żywotności :( A Wy macie jakieś doświadczenie w wykonywaniu takich zabiegów przez np. grupona?

5. Tor Zireael Tor Zireael

mialam 1:1 kilkakrotnie - malo ktora stylistka potrafi je zalozyc, wiec koniec koncow mialam kupy kleju i opadajace rzesy, ktore czynily oko przymknietym jak u pijanego :/

6. Tor Zireael Tor Zireael

poza tym lezenie 2h z zamknietymi oczami bez ruchu jest dla mnie tak niekomfortowe, ze calkowicie zrezygnowalam z szukania dobrej specjalistki...

7. Hanna ITS WHITE BLOG Hanna ITS WHITE BLOG

Ja miałam i metodą 1:1 i blink&go ( szybkie, nie rzęsa do rzęsy tylko luźno ułożone ), dobrze zrobione u kogoś mającego wprawę to na serio nic strasznego, 1;1 miałam przez około 2 miesiące, w tym przez dwa tygodnie na wakacjach, gdzie codziennie nurkowałam kilka godzin i moczyłam oczy, nic mi się z rzęsami nie działo, a po zdjęciu sztucznych moje wyglądały w miarę normalnie. Ja osobiście bardzo polecam, ale lepiej sprawdzić opinię o salonie zanim się zdecydujesz.

8. Sylwia Gaczorek Sylwia Gaczorek

Ja robiłam przez 3 lata, teraz mi się znudziły i mam swoje naturalne. Krotsze oczywiscie niz byly ale 3-4 miesiecy odrosna.

9. KHAT STYLE KHAT STYLE

fajna sprawa, tylko rzęsy przez jakiś czas są osłabione

10. SSAAS MRSKA SSAAS MRSKA

Zamierzam w najbliższym czasie udać się na szkolenie przedłużania rzęs. Najpierw robię stylizację paznokcia, a potem pójdę do New Nails na rzęsy. Zamierzam się odpowiednio przygotować do pracy w salonie kosmetycznym ;-)

11. Kasia Marc Kasia Marc

Oby ci się udało. Branża kosmetyczna niestety nie jest zbyt prosta - wymaga doświadczenia, ale z czasem na pewno będziesz doskonała, w tym co robisz ;-)

12. fashionable fashionable

A dziś u mnie na blogu mały wpis na ten temat:) Zapraszam!:) http://www.fashionable.com.pl/2013/02/09/easy-make-up-3-sztuczne-rzesy/

13. Sparkle ♥♥♥ Sparkle ♥♥♥

@SSAAS MRSKA: jak kurs rzes chcesz robić to polecam tylko i wyłacznie Secret Lashes. Sama robiłam u nich kurs. Działałam na różnych rzęsach i uważam że ich sprzęt jak i rzęsy jest najlepszy

14. SSAAS MRSKA SSAAS MRSKA

Hehe... ale co ma sprzęt i rzęsy do jakości szkolenia? Ja chcę się wybrać na szkolenie, a nie na zakupy ;-) Zresztą robię u nich stylizację paznokcia - jeśli będę z niej zadowolona to dopiero wtedy pójdę na rzęsy.

15. asiacze asiacze

Ja również miałam robione, twarz wygląda zupełnie inaczej. Myśle, że od czasu do czasu będę powtarzać ten zabieg na jakieś specjalne okazje:)

16. SSAAS MRSKA SSAAS MRSKA

Jest dokładnie tak jak piszesz - robione rzęsy wyglądają całkowicie inaczej, bardziej zachęcająco, ciekawie. Za to właśnie uwielbiam stylizację rzęs i sama chcę potrafić to robić ;-)

17. Kasia Marc Kasia Marc

Kobieta "ulepszona" wygląda tylko korzystniej i nie ma w tym żadnej tajemnicy, prawda? Rzęsy są jednym z elementów, które wpływają na ten wygląd. Może faktycznie warto byłoby się tego nauczyć? ;-)

18. Sparkle ♥♥♥ Sparkle ♥♥♥

@SSAAS MRSKA: to że kupno kursu razem ze sprzętem wychodzi taniej niż składanie później własnego sprzętu od podstaw:)

19. SSAAS MRSKA SSAAS MRSKA

Aaa... o to chodziło ;-) Ale ja zamierzam to wykonywać w pracy zawodowej, zaraz po tym kiedy nauczę się na wysokim poziomie realizować stylizację paznokcia, tak więc spokojnie ;-)

20. Kaja Stenimi Kaja Stenimi

Ja natomiast polecam Wam dziewczyny NOUVEAU LASHES . W sumie mnei sie najlepiej na tym pracuje i moje klientki pytaja tylko o to. Produkty tej firmy są brytyjskie, są na rynku od 2007 roku. I co wazne maja kleje bardzo dobrej jakości. I to na pewno zostanie też docenione przez Wasze przyszłe klientki.

BEAUTY

1. Fluor szkodzi?

Last reply: Kasia Marc .

2. zimno, opryszczka - zmora wszechświata

Last reply: Dorota Kowal .

3. Wasze ulubione kosmetyki

4. Jakie ćwiczenia polecacie?

5. kursy makijażu- warto?

People You May Like