Moda na second-handy! Własny second-hand

Jak wiele z Was kocham buszować po sh, kiedyś to był wstyd, teraz panuje moda na sh, i wiele z nas wyszukuje tam nieziemskie perełki... A co powiecie na własny sh? Chciał z Was ktoś kiedyś otworzyć swój butik z odzieżą używaną ?? A może już ktoś posiada taki, lub ma jakieś doświadczenia w tym temacie ?

Piszcie wszystko co na ten temat :)

Odpowiedzi

1. grunge Łopaciński grunge Łopaciński

dla mnie to wiocha i uważam że ciuchy są skażone z lumpa nigdy tam nie kupuje i nie nosze takich ciuchów SPALIĆ LUMPY

2. styllio styllio styllio styllio

@grunge Łopaciński: każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale dzięki za opinie :D

3. styllio styllio styllio styllio

@Katarzyna Woźniak: lukam :)

4. styllio styllio styllio styllio

@Jacek Kowal: podoba mi się :)

5. una_palabra una_palabra

Mnie już na wstępie odrzucają second-handy które mają od razu wycenione ciuchy - niektóre swetry kosztują tyle co nowe a przeważnie są już trochę przyniszczone :P

6. kasienkataka kasienkataka

Dla mnie nie ma większej różnicy czy mam nowe czy używane ubrania. Tylko w SH rzadko udaję mi się coś ładnego znaleźć.

7. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja mam bardzo wiele rzeczy z second-handów, po prostu lubię się tam ubierać. Ostatnio znalazłam śliczna sukienkę z zagranicznego H&M.

8. dija dija

Według mnie jest za dużo tego typu sklepów. Jakby nie można zrobić tego w jeden duży.

9. kesja nita kesja nita

Nie lubię second handów, nigdy po nich nie chodzę i nie wyobrażam sobie tego. Poza tym, w takich sklepach raczej niczego dla siebie nie znajdę.

10. Sylwia Ko... Sylwia Ko...

@grunge Łopaciński: głupie myślenie, pewnie wydaje ci się, że dzisiejsze lumpeksy wyglądają jak te 20 lat temu, z dziurawymi rajstopami i brudnymi spodniami.

11. Luziza Mikołajczyk Luziza Mikołajczyk

Może oprócz normalnego sklepu sprzedawaj też przez internet jak Katarzyna Woźniak?

TRENDY

1. Opaska na oczy

Ostatnio: Ania Tarla .

2. Dlaczego czarny stał się tak popularny w Polsce?

Ostatnio: Kornelia Kacperska .

3. Jakie paznokcie?

Ostatnio: Zuzol Bracka .

4. Nadruki na koszulkach

Ostatnio: Zoio PL Official .

5. Moda na second-handy! Własny second-hand

Ostatnio: Luziza Mikołajczyk .

Polecamy