Moda na second-handy! Własny second-hand

Jak wiele z Was kocham buszować po sh, kiedyś to był wstyd, teraz panuje moda na sh, i wiele z nas wyszukuje tam nieziemskie perełki... A co powiecie na własny sh? Chciał z Was ktoś kiedyś otworzyć swój butik z odzieżą używaną ?? A może już ktoś posiada taki, lub ma jakieś doświadczenia w tym temacie ?

Piszcie wszystko co na ten temat :)

Odpowiedzi

1. grunge Łopaciński grunge Łopaciński

dla mnie to wiocha i uważam że ciuchy są skażone z lumpa nigdy tam nie kupuje i nie nosze takich ciuchów SPALIĆ LUMPY

2. styllio styllio styllio styllio

@grunge Łopaciński: każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale dzięki za opinie :D

3. styllio styllio styllio styllio

@Katarzyna Woźniak: lukam :)

4. styllio styllio styllio styllio

@Jacek Kowal: podoba mi się :)

5. una_palabra una_palabra

Mnie już na wstępie odrzucają second-handy które mają od razu wycenione ciuchy - niektóre swetry kosztują tyle co nowe a przeważnie są już trochę przyniszczone :P

6. kasienkataka kasienkataka

Dla mnie nie ma większej różnicy czy mam nowe czy używane ubrania. Tylko w SH rzadko udaję mi się coś ładnego znaleźć.

7. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja mam bardzo wiele rzeczy z second-handów, po prostu lubię się tam ubierać. Ostatnio znalazłam śliczna sukienkę z zagranicznego H&M.

8. dija dija

Według mnie jest za dużo tego typu sklepów. Jakby nie można zrobić tego w jeden duży.

9. kesja nita kesja nita

Nie lubię second handów, nigdy po nich nie chodzę i nie wyobrażam sobie tego. Poza tym, w takich sklepach raczej niczego dla siebie nie znajdę.

10. Sylwia Ko... Sylwia Ko...

@grunge Łopaciński: głupie myślenie, pewnie wydaje ci się, że dzisiejsze lumpeksy wyglądają jak te 20 lat temu, z dziurawymi rajstopami i brudnymi spodniami.

11. Luziza Mikołajczyk Luziza Mikołajczyk

Może oprócz normalnego sklepu sprzedawaj też przez internet jak Katarzyna Woźniak?

12. Martyna Lisz Martyna Lisz

Mój chłopak śmieje się, że mam tyle ciuchów, że powinnam je otworzyć lumpa. A tak poważnie - wystawiaj ubrania na necie, to zawsze dodatkowy zysk.