UGG, czy EMU

Dziewczynki mam problem.

Chciałabym kupić na zimę buty.

Ale nie wiem, które wybrać UGG, CZY EMU?

Czym one się różnią, które są fajniejsze i które lepiej wykonane?

Ceny są chyba porównywalne, choć jeszcze nie sprawdzałam.

Kompletnie nie mam pojęcia, może Wy macie większe rozeznanie :)

Odpowiedzi

1. Little Anaelle. Little Anaelle.

UGG droższe i niby lepsze, ponadto bardziej "elitarne". Jednak ja zdecydowałam się na Emu i jestem z nich bardzo zadowolona. (;

2. Epitomy Of Woman Epitomy Of Woman

ja mam Ugg i nie narzekam :) mam cały czas ciepło w stopy, ale nie pocą się super! :)

3. Angelika ♡ eM Angelika ♡ eM

UGG najlepsze ;)

4. SmellOfRedLipstick SmellOfRedLipstick

Z tego co wiem, to UGG są chyba trochę sztywniejsze, dzięki czemu pięta nie ucieka na boki i nie robią się takie "skapciałe" po jakimś czasie, aczkolwiek sama nie posiadam więc zaręczyć nie mogę

5. Tarinesse Fashion Tarinesse Fashion

ja też się chętnie dowiem, bo teraz tak zmarzłam, że koniecznie muszę kupić ciepłe buty :P i celuję właśnie w ugg lub emu

6. Anonim Anonim

UGG są lepsze o wiele, sama miałam je kiedyś. W emu noga ci się jakby zapada ;/
    UGG polecam na 100%

7. Paula Płoszaj Paula Płoszaj

mam UGG I EMU i powiem, że UGG to mój numer jeden! Za swoje UGG dałam ponad 800zł, ale było warto, bo mam je już 3 lata. Emu kupiłam w tamtą zimę i były to pieniądze wyrzucone w błoto, gdyż lekko zapadła mi się pięta, a futro na pięcie wytarło...

8. angelops angelops

@Paula Płoszaj: A gdzie je kupowałaś?
    Ja znalazłam na tej stronie: http://66procent.pl/wszystkie/ugg.html

I zastanawiam się, czy one są oryginalne?
    Biuro obsługi klienta nie wie czy posiadają certyfikat oryginalności ;/

Jak uważasz?

9. Designerki Blog Designerki Blog

@angelops: Nie kupuj tam, wystarczy sprawdzić adres- Japan Style.

10. Paula Płoszaj Paula Płoszaj

@angelops: na tej stronie są akurat podróbki, bo to jest niemożliwe, że ugg kosztowałyby ok 150zł (nawet ta najtańsza wersja). Ja swoje kupowałam w sklepie "kort shoes" w Holandii i dałam za nie 210 euro. Jak chcesz kupić UGG to wiem, że Sarenza.pl też je ma i tam mają oryginalne

11. angelops angelops

@Paula Płoszaj: Masz rację, raczej nie warto tam kupować ;/
    Ale 1000 zł za buty?
    Raczej będę musiała się ograniczyć do EMU;/
    Chociaż już wiem na pewno, że wolałabym UGG.

12. Anonim Anonim

no ale emu tez nie sa o wiele tansze, takie poząde kosztują 800 zł...

13. Anonim Anonim

no chyba, ze skusisz się na te ukala czytałam, ze ie sa złe. na deezee.pl możesz je kupic, i na hasło ukala wpisujesz na kod rabatowy i jest tam 25%znizki ale nie jestem pewna...

14. Paula Płoszaj Paula Płoszaj

@Anonim: dzisiaj na deezee jest 30% zniżki

15. Anonim Anonim

no to jeszcze lepiej:)

16. Anonim Anonim

@Paula Płoszaj: 210 euro? łoo, i nie żalujesz tylu wydanych pieniędzy? :)

17. Paula Płoszaj Paula Płoszaj

@Anonim: Nie, bo mam je już 3 lata. Są w opłakanym stanie, bo w tamtym roku biegałam w nich po chlapie i są zniszczone od soli. Ale mam zamiar dać je do sklepu, w którym zajmują się czyszczeniem skór i coś z tym zrobią.

18. kar kar

ja za swoje ugg dałam 16 zł w sh i są 100razy cieplejsze od emu, emu mają słabą podeszwy robi się flak ( jedna pięta do środka idzie) i przemakają bardziej od uggs :P

19. Anonim Anonim

@Paula Płoszaj: oo, to faktycznie nieźle ;) dasz znać, jak wyglądają po tym czyszczeniu czy renowacji? jestem ciekawa, czy to naprawdę pomaga ;)

20. Paula Płoszaj Paula Płoszaj

@Anonim: Sama bym spróbowała je jakoś wyczyścić, ale po tym jak skrobałam z nich tą sól szczotką to nie mam odwagi :( w poniedziałek będę je zanosiła więc dam znać!