Jakie sklepy z torebkami polecacie? :)

Szukam torebki i znalazłam taką: http://etorba.pl/product.php?id_product=88
Wątpię jednak, że będzie wytrzymała.. :)
Jakie macie zdanie o tym sklepie? Polecacie jakieś inne z torebkami dobrej jakości?

Odpowiedzi

1. Gosia Ryba Gosia Ryba

Jak dla mnie najlepsze torebki są w Wittchen. Nie ma co

2. Ewelina Rybak Ewelina Rybak

Mi również bardzo dobrze nosi się torebka z CCC :)

3. Anna Hasiak Anna Hasiak

Mam kilka torebek z monnari, które służą mi już dosyć długo. Są dobrze wykonane i można je dostać w miarę przystępnych cenach :)

4. Marek Runtek Marek Runtek

Ciekawe propozycje sklepów, dzięki za rady !

5. Gel Fersen-Kissen Gel Fersen-Kissen

@Gosia Ryba: Byle nie z Lidla bo się przepłaci :) Ale też uważam , że są dobrej jakości podobnie jak torebki Venezia :)

6. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Mnie się podobają torebki z CCC i są niektóre bardzo oryginalne.

7. Mukii Mukii

Ja widziałam ładne, skórzane torebki w sklepie Apeks. Mają właśnie zimową wyprzedaż, więc ceny przyzwoite. Nie zamierzam płacić za markę a za dobrą jakość. Wyglądaja na starannie wykonane.

8. Maja Bielecka Maja Bielecka

W sklepie internetowym Evangarda mają tanie torebki i to ogromny wybór :) niemal każdy rodzaj. Ja na jesień sprawiłam sobie fajny "kuferek" w kolorze brązowym za niecałe 150zł.

9. Zoio PL Official Zoio PL Official

Ja wypatrzyłam kolekcje z reserved. Szczególnie że materiałowo wydaje się niezła. Unikam tych marek premium jakoś.

10. Natalia Ziet Natalia Ziet

osobiscie odradzam torebek z CCC, placisz po 100zł a jakosciowo nie sa dobre.. lepiej kupic juz przez internet jezeli chodzi o podobny zakres cenowy.. w galeriach z kolei przeplacisz duzo, na evangarda.pl masz szeroki wybor, skorzane i dobrej jakosci, kupilam nie jeden raz i jestem stala zadowolona klientka :)

11. majon25 majon25

O, znakomicie ;) Dzięki za fajne i sprawdzone porady. Myślę, że z całą pewnością mi się one przydadzą :)

12. Justyna Kochanowicz Justyna Kochanowicz

Ja jakiś czas temu kupiłam torebkę koleżance na urodziny z evangarda.pl także podobno bardzo sobie chwali jakość tej torebki i w sumie już bardzo długo chodzi w niej na uczelnię i nadal jest w świetnym stanie. Muszę sobie też właśnie na czasie zamówić

13. lalka lalka

A to z chęcią zerknę. Ja swoje ulubione torebki mam z Wittchen i od Zuzi Górskiej.

14. Dorota Sałoń Dorota Sałoń

Wczoraj robiłam zakupy w jagodowymkocie i zerknęłam na ich najnowszą kolekcje torebek, znów maja najnowsze fasony fabioletek, co niektóre sa naprawdę ekstra. Może sama skusze się na kolejną, albo podpowiem mężowi niech mi kupi na urodziny, jeszcze zdąży.

15. małgosia chicwo małgosia chicwo

właśnie przeglądam stronę firmy www.gloriuss.pl mają ogromny wybór torebek!piękne są!tylko nie wiem właśnie jak jakościowo...Czy któraś z Was zamawiała tam?

16. kasandra kowalik kasandra kowalik

Szukając dobrego sklepu z torebkami warto odwiedzić
    https://sklep-torebki.pl/damskie.html
    Jest to sklep oferujący swoim klientom skórzane torebki z najwyższej półki,pochodzą one z najnowszych kolekcji znanych firm włoskich i francuskich.Są nie tylko modne,ale wytrzymałe,eleganckie,pasujące do każdej okazji i każdej postury.

17. kasia maaar kasia maaar

@małgosia chicwo: ja zamawiałam ale skórzany plecaczek. Jakościowo super,nie są z byle czego. Polecam :)

18. ania kowa ania kowa

gloriuss torebki ma boskie!wybór jest mega!

19. kasia nka kasia nka

Ja wyhaczyłam świetne 'perełki" na www.gloriuss.pl
    Jestem zachwycona, bo mam słabość do torebek ;)

20. Martyna Ka. Martyna Ka.

Gdy przeglądałam buciki na stronie born2be zauważyłam, że w swojej ofercie też mają torebki, chyba musieli niedawno wprowadzić, bo wcześniej nie widziałam. Jak patrzyłam wyglądały całkiem porządnie :)