Co robicie ze starymi ubraniami?

Mam pytanie.
Co robicie z ubraniami, których już jie nosicie? Macie jakieś inne opcje, niż sprzedaż w internecie?

Odpowiedzi

 1. Anonim Anonim

  Ja ze starymi ubraniami,które są w dobrym stanie oddaje znajomym lub wynoszę na śmietnik.Jednakże te,które są w stanie idealnym bądź były drogie a nosiłam je 2 razy lub wcale,wystawiam na sprzedaż na internecie.
  Dzisiaj zrobiłam wyprzedaż szafy na blogu,zajrzyjcie a znajdziecie ciekawe,niedrogie i w idealnym stanie dodatki i ubrania ;)

  http://andziksen.blogspot.com/2014/01/sale.html

 2. karolina luleczko karolina luleczko

  @Femme Fragile: sprzedaje!

 3. Iza Le. Iza Le.

  Uwaga na te kontenery na ubrania, dokładnie czytajcie, co jest na nich napisane! Te z moich okolic (Ścinawa k. Lubina, zagłębie miedziowe) są z LUMPEKSÓW, nie z PCK czy czegos takiego.

 4. Marta Elfu Marta Elfu

  Oddaje tym, którzy bardziej je potrzebują:) Najczęściej są to już rzeczy za małe. Oddaje do domów dziecka, czy po znajomych :) Zniszczone rzeczy przerabiam najczęściej : )

 5. Malwina Urbańska Malwina Urbańska

  Ja niektóre rzeczy oddaję siostrze, jeśli wiem że jej się podobają i przydadzą, a resztę oddaję na cele dobroczynne. Są organizowane różne zbiórki odzieży, w których warto brać udział, np. Pomaganie Przez Ubranie, gdzie oddając swoje rzeczy można wspomóc wybraną fundację. Fajne jest to, że nie trzeba nigdzie zanosić tych rzeczy, wystarczy je spakować, a kurier je od nas bezpłatnie odbierze i dostarczy na miejsce.

 6. Magdalena Antosiewicz Magdalena Antosiewicz

  Ja mam sentyment do ubrań i cięzko mi sie z nimi rozstawac :)

 7. Romana Romana

  Też nie lubię nie rozstawać z ubraniami ;) Ale jeśli już to przeważnie oddaję znajomym, rodzinie albo na jakieś zbiórki odzieży.

 8. Marta Kot Marta Kot

  Kiedy ubrania nie są jakieś modne, ale są niezniszczone i mogę się komuś przysłużyć, to kosze PCK, które stoją wszędzie, nawet w mniejszych miejscowościach. Jeżeli rzecz jest praktycznie nowa, a z roznych względów jej nie noszę, to Vinted ;)

 9. Marcelina Kwiecińska Marcelina Kwiecińska

  Jak nie są zniszczone to oddaje albo znajomym albo potrzebującym

 10. lalka lalka

  W dobrym stanie - daję znajomym. Słabe, znoszone - wrzucam do kontenera dla potrzebujących.