aparat ortodontyczny

Hej, i ja mam pytanie o aparat ale tym razem ortodontyczny ;) chyba nie było takiego wątku. Może któraś z Was ma/miała i może mi coś podpowiedzieć? Byłam dziś na konsultacji i pani doktor mnie postraszyła, że w ogóle straszna masakra, złożony problem i jak bym poszła później, to czekałaby mnie operacja i łamanie żuchwy :] no i z racji tego, że mam dużą żuchwę w stosunku do szczęki, to potrzebuję aparatu bezligaturowego, żeby leczenie przebiegało wolniej, by nie osłabić kości. Wszystko fajnie, tylko cena zawrotna... może ktoś mnie może uświadomić, czy to co usłyszałam ma sens, czy pani mnie chce naciągnąć na aparat za 2500PLN:/ zresztą dwa i pół tysiąca za aparat bezligaturowy, to też chyba zawyżona cena? help me plz...

Odpowiedzi

1. una_palabra una_palabra

@marcelkaFashion: Tak, w Koninie do Centrodentu :) Przyjmuje tam Pani Meissner, która przyjeżdża z Poznania i jest zawsze w środy. Mam założony metalowy bezligaturowy więc był trochę droższy a płaciłam 2200 zł góra i kolejne 2200 zł dół. Podobno jeszcze drożej jest u Pani Sęk więc do niej w ogóle nie poszłam a taniej u Ortodontki w Żychlinie ale ona zakłada tylko aparaty z gumkami. Za wizyty kontrolne z górą i dołem póki co najwięcej zapłaciłam 140 zł więc z tym nie jest źle :) Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania napisz justyna94@autograf.pl :)

2. Reika <3<3 Reika <3<3

Ja marzę o aparacie bo moim zdaniem go bardzo potrzebuję poczyniłam już odpowiednie kroki by go mieć ale proponuję Tobie iść na konsultację do innego ortodonty bo często jest tak ,że chcą naciągnąć ,nawet bardzo często, a jeśli chodzi o cenę to wcale nie jest taka wysoko chociaż mi jeden ortodonta powiedział ,że musi mi wyrywać zęby a drugi ,że to nie jest konieczne i udzielił mi dokładnych informacji , jeśli chodzi o takie drogie sprawy to dowiaduj się bardzo szczegółowo bo to są Twoje pieniądze może nawet ciężko zarobione i masz prawo wiedzieć wszystko i wybrać najlepszą opcję dla siebie

3. Martyna Rozkoszek Martyna Rozkoszek

A konsultowałaś jej opinię z innym dentystą czy stomatologiem?
    Ja zawsze od tego zaczynam dalsze leczenie!
    Na Novadentica masz bardzo dobrych specjalistów od zębów w Łodzi!

4. Marta Teresa Marta Teresa

Ja nosiłam aparat ponad 6 lat. W międzyczasie zmieniałam ortodontkę. Po 3 latach zdecydowała mi wyrwać zęba, żeby zrobić symetrię - masakra. Sam aparat ponad 3 tys. zł góra i 3 tys. zł dół. Dodając kupę kaski za wizyty = niezła sumka.

5. Sylwia Kozłowska Sylwia Kozłowska

Ja też muszę założyć aparat na zęby :/ Zbieram się do tego już od kilku lat ale założę go bo chcę nabrać pewności siebie. Ludzie uśmiechający się spostrzegani są na ludzi bardziej otwartych, także myślę, że warto zainwestować pieniądze aby podnieść swoją samoocenę. Kilka miesięcy zbierałam aby założyć sobie aparat na zęby. Teraz w promocyjnej cenie od 1200 zł za 1 łuk mają aparaty ortodontyczne w Dental Avenue w Warszawie, chcę u nich sobie założyć http://dentalavenue.pl/ortodoncja/

6. Basia Kipa Basia Kipa

najlepiej jak pojdziesz do kilku klinik i porownasz odpowiedzi i ceny. Jesli wszystkie beda zbiezne wtedy bedziesz miala odpowiedz, aczkolwiek wydaje mi sie ze ta cena jest spokojnie mozliwa, tylko czy Twoj problem jest faktycznie dobrze zdiagnozowany? :)

7. Lilianna Gruszka Lilianna Gruszka

No jeżeli decydujesz się na aparat to niestety trzeba liczyć się z tym, że trochę to będzie kosztować. Ja leczyłam swoje zęby w klinice unident union i od razu doszłam do wniosku, że lepiej zapłacić trochę więcej, ale uzyskac dobry efekt. No i teraz jestem bardzo zadowolona ze swoich ząbków. Są takie proste.

8. Kaja Nowak Kaja Nowak

Zgadza się, koszty to nei tylko aparat. Jestem w trakcie leczenia i już tego doświadczyłam. Tak czy owak leczenie jest warte tego, efekt widać już po dwóch latach, bynajmniej u mnie. Miałam strasznie krzywe zęby i szpary, aparat naprawdę dużo daje. Zanim się zdecydowałam trochę poczytałą tu i ówdzie, zerknij na ten artykulik -http://www.noadental.pl/aktualnosci-pl/leczenie-protetyczne-wroclaw/ bardzo fajnie opisali co i jak :) Ogólnie polecam podjęcie się leczeniu :)

9. Marlena Mar Marlena Mar

niestety, ceny za aparat są kosmiczne. Mnie też by się przydał, ale na razie nie ma kasy, aby wydawać po kilka tysięcy na aparat. Nie jest to prosta sprawa, a bez tego zęby nie będą niestety proste. No ale co poradzić. zaczęłam już odkładać, aby w przyszłości sobie sprawić taki "prezent"

URODA

1. Ćwiczenia

Ostatnio: Monika Nowak .

2. paznokcie hybrydowe

Ostatnio: Frania Wilk .

3. Kto nosi soczewki kontaktowe?

Ostatnio: Lilla Sabo .

4. Trądzik - co robić?

Ostatnio: Anastazja Wesoła .

5. Czego używacie do pielęgnacji paznokci ?

Ostatnio: beclassy .

Polecamy