Seksowne szpile czy wygodne workery ?

Jak można zauważyć po moich strojach bliższe sercu (a może wygodzie) są workery czy różnego rodzaju wygodne botki. Jednak czasem rwę się do wysokich szpilek w których chodzić nie potrafię a wyglądają tak ponętnie :)

A Wy na co stawiacie ?? modę czy wygodę ?? Bo po apelu ADR wiemy, że "moda nie jest wygodna. gdy jest wygodnie to przestaje być modnie" :)

www.aqinimod.blogspot.com

Odpowiedzi

1. Stylowa Kobieta Stylowa Kobieta

Ja staram się być zawsze zabezpieczona i mimo, że stawiam na wygląd ubierając szpilki to noszę w torbie baletki na wypadek gdyby moje stopy odmówiły współpracy. Dlatego poza miłością do szpilek kocham też duże i praktyczne torby :)

2. jagoda janik jagoda janik

Ja mam chore stopy więc już nie moge szpilek:(

3. Zosia XXX Zosia XXX

ja noszę raczej rzadko, oszczędzam moje nogi;)

4. Patrycja Bączkowska Patrycja Bączkowska

Zależy od sytuacji :D
    Ja osobiście wole workersy
    http://patrycjabunt.blogspot.com/

5. lilitha lilitha

Kiedyś namiętnie kupowałam szpilki, bo takie cudowne, bo genialnie wyglądają na nodze, a teraz coraz częściej stawiam na wygodę :) Chociaż wciąż lubię obcasy :)

6. Justyna Łacka Justyna Łacka

Zależy gdzie, co i jak. Ale patrząc ogółem, kiedyś stawiałam zdecydowanie bardziej na wygodę, teraz jestem w stanie przecierpieć, jeśli buty są boskie, a okrutne, haha :D

7. Hela Malinowska Hela Malinowska

Oczywiście wygodę;)

8. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

uważam, że workery! Przekonałam się o tym na własnej skórze! Pracując w korporacji codziennie musialam chodzić na szpilkach. Trafiłam do fizjoterapeuty w Athleticomed i dowiedzialam się, jak buty na obcasie obciążają nie tylko kręgosłup ale także stawy (kolana)

9. Aleksandra Dudek Aleksandra Dudek

Lubię buty na obcasie i mam kilka par, które chętnie zakładam, ale na co dzień wygrywają workery, mogę w nich przejść długie dystanse, są stabilne, co ważne zwłaszcza gdy jeździ się dużo autobusami. Przez kilka lat chodziłam wyłącznie w butach na obcasie (w okresie zimowym) i w efekcie niemal znienawidziłam niektóre buty.

10. Katarzyna Nowak Katarzyna Nowak

Sama mam problem z noszeniem bardzo wysokich szpilek, więc aby nie wyglądać pokracznie po prostu rezygnuje z nich na poczet nieco niższych ale za to eleganckich szpilek. Nie ma sensu zakładać 12 cm skoro wyglądasz w nich śmiesznie. Niestety faceci już się zorientowali, że wygląd jest istotny, ale w ruchu

11. Ania Kozakiewicz Ania Kozakiewicz

Szpilki! Zawsze i wszędzie. Uwielbiam czuć się seksowna i kobieca.

12. Justyna Pick Justyna Pick

ja stawiam przede wszystkim na wygodę

13. kesja nita kesja nita

Ja zawsze stawiałam przede wszystkim na wygodę, w szpilkach praktycznie nie chodzę w ogóle

14. Magda Dziadczyk Magda Dziadczyk

czasem trzeba wygodnie a czasem trzeba kobieco;) to zależy od sytuacji, pory dnia, miejsca i rodzaju aktywnosci. W kazdym razie ja mam 1 sprawdzony sklep i tam są buty na każdą okolicznosc;) https://www.primamoda.com.pl/buty-damskie-skorzane-online.html Dobra jakośc i cudeńka można znaleźc:)

15. Emilia Noskowska Emilia Noskowska

Wygoda przede wszystkim. Uważam, że nie ma sensu męczyć się całymi dniami w niewygodnych szpilkach, tylko po to żeby czuć się ponętnie, bo tak na prawdę w pracy powinno się zachowywać klasę. Oczywiście są takie szpilki, które są bardzo wygodne i jeżeli ktoś ma taką potrzebę ich noszenia, to czemu nie. Ja jednak na co dzień stawiam na płaskie obuwie, a od święta na obcasy.