Seksowne szpile czy wygodne workery ?

Jak można zauważyć po moich strojach bliższe sercu (a może wygodzie) są workery czy różnego rodzaju wygodne botki. Jednak czasem rwę się do wysokich szpilek w których chodzić nie potrafię a wyglądają tak ponętnie :)

A Wy na co stawiacie ?? modę czy wygodę ?? Bo po apelu ADR wiemy, że "moda nie jest wygodna. gdy jest wygodnie to przestaje być modnie" :)

www.aqinimod.blogspot.com

Odpowiedzi

1. Tarinesse Fashion Tarinesse Fashion

taa i inne głupoty typu, że daną rzecz możesz założyć tylko raz ;p
    dla mnie wygoda ponad wszystko :)

2. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

zawsze, na każdy sezon mam przygotowaną (minimum 1:p) parę butów na obcasie/koturnie na różne mniej lub bardziej oficjalne okazje i parę butków płaskich i wygodnych, takich typowych pomykaczy na cały dzień biegania po mieście :) I kłopot rozwiązany :D

3. Aqinimod In Black Aqinimod In Black

@Tarinesse Fashion: No ADR stworzyła nierealną listę, albo inaczej - realną ale nie dla zwykłych śmiertelników ;)

4. Aqinimod In Black Aqinimod In Black

@StrasznaSzafa: no widzisz, a ja zawsze jak planuję kupić coś "wyższego" to i tak wracam z parą płaskich papciuchów ;) ech...

5. Agata Te. Agata Te.

a ja na odwrót, chcę wygodne - mam szpile :)

6. Anonim Anonim

Ja w szafie mam większość obcasów, bo może zabrzmi do dziwnie, ale uważam je za wygodne. Np. w litach mogę śmigać cały dzień i żadnego dyskomfortu nie czuję. Dlatego mam ich aż 8 par xD oczywiście mam workery, mam Emu, płaskie kozaki, baletki i conversy, ale zdecydowanie częściej sięgam po obcasy i koturny. Dodają mi pewności siebie, a dzięki temu dobrego samopoczucia. Jednak nie uważam wygodnych butów za "niemodne". Niektóre z nich są naprawdę stylowe i tworzą super dopełnienie wielu fajnych stylizacji!

7. Rasz Rush Rasz Rush

ha Ty to się mnie nie pytaj nawet hehehe - ja jestem w tej kwestii więcej niż nudnie oczywista :)

8. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

@Anonim: fakt, lity są mega wygodne :D

9. Aqinimod In Black Aqinimod In Black

@Rasz Rush: Twoje zdanie to ja znam od dawna ;)

10. Aqinimod In Black Aqinimod In Black

@Anonim: No właśnie czaję się na te lity i czaję....
    Masz tez zasadniczą rację co do pewności siebie i wysokości - jak założę wyższe obcasy to zaraz tak jakoś inaczej się czuję ;)

11. Aqinimod In Black Aqinimod In Black

@Agata Te.: ach te kobiety ;)

12. Epitomy Of Woman Epitomy Of Woman

Szpile komfort psychiczny, workery- fizyczny ;)
    ja zazwyczaj chodzę w wysokich butkach bo mi dodają po prostu pewności siebie, czuję się w nich modniej, fajniej i weselej :) w niskich też oczywiście, ale to już nie to. Workery zostawiam więc na spacery ! :D

13. Addictedto Fashion Addictedto Fashion

Jest czas na wygodę i czas na szpilki, zależy od okazji

14. Aqinimod In Black Aqinimod In Black

@Epitomy Of Woman: a ja często spaceruję ;)

15. Epitomy Of Woman Epitomy Of Woman

@Aqinimod In Black: fajnie :) ja się staram, i chyba teraz będę nawet zmuszona do tego, więc często będę też nosić workery :)

16. Anonim Anonim

workery! :D

17. Anonim Anonim
  18. Anonim Anonim

ja w płaskich butkach chodzę, kiedy wiem, że mam naprawdę dużo załatwień, dużo chodzenia, itd. a normalnie, na co dzień- koturny lub szpile. wszyscy znajomi mi mówią, że jak słyszą za sobą jakieś stukanie obcasów, to od razu wiedzą, że to ja ;D
    no i fakt- w wysokich butach czuję się lepiej i bardziej pewnie siebie ;)

19. Tor Zireael Tor Zireael

Bikery, trampki, workery, kowbojki... czasem koturny, adidasy na koturnie, a szpilek nigdy :) ah i moja nowa miłość - lity <3 http://tor-zireael.blogspot.com/2012/10/i-got-my-red-dress-on-tonight.html

20. Isztar Isztar

zależy od sytuacji czasem po prostu trzeba założyć wygodne buty, ale na co dzień wybieram obcas (bo lubię, bo mam b. wysokiego chłopaka). Jeśli chcesz nauczyć się dobrze chodzić w szpilkach proponuję naukę w domu najlepiej chodząc dużo po schodach :)

MODA

1. Modne kurtki i buty na jesień i zimę :)

Ostatnio: Aniela Majewska .

2. Straight Leg - nadal modne?

Ostatnio: Basia Nowicka .

3. Stylizacje z ramoneską?

Ostatnio: hanna hanna .

4. W czym na sylwestra?

5. Co dziś na luzie?

Polecamy