Buty na obcasach

Hej dziewczyny!
Mam 17 lat i uwielbiam chodzić na obcasach( szczególnie tych 13cm-16cm), lecz spotykam się z bardzo negatywnymi komentarzami, że za wysokie, że kto to widział blablabla :D Co myślicie na ten temat? Czy 17 latce faktycznie nie pasują tak wysokie buty ?Ile miałyście lat kiedy zaczęłyście chodzić w szpilkach?

Odpowiedzi

1. Marta Karska Marta Karska

Merg.pl Wam coś mówi? Najlepiej szukać w sieci - dużo większy wybór i ładniejsze buty jak dla mnie. Pewnie, że wszystko zależy od budżetu, gustu, ale najważniejsza w tym wszystkim jest chyba jednak wygoda.

2. Dominika Krzyszkowska Dominika Krzyszkowska

Ja przez cały okres liceum latałam w szpilkach jak szalona dzień w dzień, do dziś zastanawiam się jak dawałam radę. Na chwile obecna szpilki ubieram od wielkiego dzwona, stałam się zbyt wygodna :(

3. Magdalena Antosiewicz Magdalena Antosiewicz

Ja chodzę w szpilkach od kiedy pamiętam :) 17 lat to już chyba ten wiek, kiedy można szaleć z wysokimi butami.

4. Lilith Pie Lilith Pie

Wypada, jeśli nie chodzisz w nich do szkoły. Moim zdaniem w szkole w szpilkach chodzić nie wypada.

5. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Też lubię obcasy ale... na kimś;-) Sama stawiam głównie na wygodę.

6. Zofia Kwiat Zofia Kwiat

Ja bardzo lubie wysokie buty, ale niestety praca mi nie pozwala aby je nosic. Hmm ty jako 17 latka radze ci chodzic w wygodnych butach, jesczze dosyc sie nameczysz w szpilkach:P

7. Joanna Gojda Joanna Gojda

O ile ubierasz się je na jakąś okazję, a nie na co dzień, to myślę, że wypada. Ważne, żeby cały strój też był odpowiednio dopasowany, wtedy już w ogóle będzie idealnie :)

8. Marysia Marysiaaaaa Marysia Marysiaaaaa

Najważniejsze to to, by dobrze się czuć w tym co masz na sobie. Jeśli tak jest - nie widzę problemu. Często jednak dziewczyny przebierają się i udają, że dobrze się czują w danej stylizacji. To niestety widać... ;/

9. Anna Michalska Anna Michalska

Pewnie, że pasują oczywiście są sytuacje w których lepiej odpuścić bo dress code jest wymagany ale jeśli dobrze się w nich czujesz to dlaczego nie? ;)
    --------------------------------­---------­---------­---------­---------­---------­
    www.100club.pl

10. Ewa Kowalska Ewa Kowalska

A ja nie mam przekonania do takich szpilek w ogóle. Stopa wygląda nienaturalnie.

11. Marek Jagielski Marek Jagielski

to na koturnie wolisz chodzić?

12. Wiktoria Ciechowska Wiktoria Ciechowska

Ja w wieku 17 lat chodziłam częściej na obcasach niż teraz :p

13. Annabel Karolina Annabel Karolina

Miałam 16 lat

14. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

Ja teraz od butów na obcasie bardziej wolę chodzić w takich jak te butach na koturnie https://zoio.pl/obuwie/czolenka-na-koturnie. Są znacznie wygodniejsze.